Πρώτη μέρα στο Πανεπιστήμιο

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
μαλλον θα περασω πληροφορικης ιονιου...και με μετεγγραφη θα ερθω θεσσαλονικη στ απθ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

constantinekots

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Α, για Θεσσαλονικη δεν ξερω. Εχω την εντυπωση οτι το ΑΠΘ ειναι απ'τα μεγαλυτερα πανεπιστημια της Ευρωπης και του κόσμου σε αριθμο φοιτητών, σιγουρα θα βρεις πολυ κοσμο στο αχανές campus του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Το πιο πιθανό πάντως είναι να μην κάνετε τελικά παρέα με τα άτομα που θα γνωρίσετε τις πρώτες μέρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotaras

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fotaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
φωτεινη αυτο πιστευω και εγω...θα γνωρισουμε αρχικα πολλα ατομα αλλα με αλλους θα κανουμε παρεα τελικα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Απλα τελεια!!!!!!!!!!!θ ειναι η επισημα η πρωτη μερα της υπολοιπης ανεξαρτητης ζωης σ!!!!!!!!!!τπτ δεν μπορει ν την χαλασει!εγω θ ξυπνησω τ πρωι, θ κανω μπανακι,θ βαλω τ αγαπημενο μ σορτσακι μ την πιο φανκι μπλουζιτσα,λιγο αφρο στ μαλλι κ θν ξεκινησω μ την κολλητουλα μ(εχουνε αποφασισει πως στ πανεπιστημιο θ συγκατοικουμε:D)γ τ σχολη.τελειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Απλα τελεια!!!!!!!!!!!θ ειναι η επισημα η πρωτη μερα της υπολοιπης ανεξαρτητης ζωης σ!!!!!!!!!!τπτ δεν μπορει ν την χαλασει!εγω θ ξυπνησω τ πρωι, θ κανω μπανακι,θ βαλω τ αγαπημενο μ σορτσακι μ την πιο φανκι μπλουζιτσα,λιγο αφρο στ μαλλι κ θν ξεκινησω μ την κολλητουλα μ(εχουνε αποφασισει πως στ πανεπιστημιο θ συγκατοικουμε:D)γ τ σχολη.τελειο!


δν ειναι καπως νωρις για σενα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Δε με αγχώνει καθόλου.Έχω ήδη 3 φίλους(ίσως και παραπάνω αν τους έπεισαν τελικά οι γονείς τους)που θα είναι μαζί μου στη σχολή.Οπότε, θα περάσουμε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Οι πρώτες μέρες παίδες, είναι πάντα οι καλύτερες λόγω της καινούριας αρχής, όσο και αν ακούγεται περίεργο. :P Μπορεί να είναι μια συνεχόμενη βαθμίδα εκπαίδευσης τυπικά, όμως ουσιαστικά είναι τελείως αποκομμένη από την λυκειακή νοοτροπία. Σας εύχομαι ολόψυχα να μην χαθείτε ενδιάμεσα στις σπουδές σας. Εννοώ, να μην σας φύγει η γλύκα του πρωτου διμήνου ή εξαμήνου...λόγω κάποιων "αιώνιων" άλυτων προβλημάτων των Ελληνικών Δημοσίων, Δωρεάν ΑΕΙ και ΤΕΙ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Χμ...Αρχικά,θα πάω να καλημερίσω τον ένα θείο μου που είναι γιατρός στο Λαικό και έπειτα τον άλλο που είναι στο Παίδων(δίπλα από την Ιατρική και τα δύο):P.Γενικά πάντως,μια χαρά πιστεύω οτι θα είναι και δε νομίζω οτι θα έχω κάποιο πρόβλημα στο να γνωρίσω κόσμο...Άλλωστε,με πολλούς από τους φίλους μου από την Πάτρα θα είμαι μαζί και στην Αθήνα(αν όλα πάνε καλά).Βέβαια,στην Ιατρική είμαι προετοιμασμένος να έρθω σε επαφή με ψωνάρες του κερατά από πειραματικά,αρσάκεια-και από δημόσια,δεν είμαι απόλυτος-αλλά τι να κάνω,θα τ'αντέξω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
georg... ποια σχολη θεσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ιατρική Αθήνας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iria*

Νεοφερμένος

Η ιρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
δν ειναι καπως νωρις για σενα?:D
εεεεεε λιγο....μ φαινεται πως εχεις καποιο δικιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εγω ηδη γνωρισα ενα παιδι που λογικα θα ειμαστε μαζι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω ηδη γνωρισα ενα παιδι που λογικα θα ειμαστε μαζι..:P


εγω κανενα δν γνωριζω...κλαψ... ποιος θα παει πληροφορικη στ απθ με μετεγγραφη?? οεοο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
χαλια...ειμαι εντελως αντικοινωνικη...δυστηχως δν βλεπω να κανω ευκολα φιλους...:(

Και γω κάπως έτσι την φαντάζομαι την πρώτη μέρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
σε ποια σχολη θα πας?

Μάλλον Στο Χημικό Ιωαννίνων. Δεν είμαι σίγουρη ακόμα, μπορεί να γίνει κανα θαύμα και να περάσω στις πιο πάνω επιλογές μου. :P




btw Πληροφορική στο απθ είναι 2η επιλογή μ.Δεν την πιάνω γκαμώτο. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Απλα τελεια!!!!!!!!!!!θ ειναι η επισημα η πρωτη μερα της υπολοιπης ανεξαρτητης ζωης σ!!!!!!!!!!τπτ δεν μπορει ν την χαλασει!εγω θ ξυπνησω τ πρωι, θ κανω μπανακι,θ βαλω τ αγαπημενο μ σορτσακι μ την πιο φανκι μπλουζιτσα,λιγο αφρο στ μαλλι κ θν ξεκινησω μ την κολλητουλα μ(εχουνε αποφασισει πως στ πανεπιστημιο θ συγκατοικουμε:D)γ τ σχολη.τελειο!

Κατι σε αγιασμό της πρωτης γυμνασιου μου κανει αυτο.:P Α και μην εισαι σιγουρη.Μεχρι να ερθεις στη φάση τη δική μας πολλάααααα αλλαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εισαι σιγουρη? ποιος ξερει ρε συ μπορει να γινει κανενα θαυμα για ποσα μορια δν τν πιανεις αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
εισαι σιγουρη? ποιος ξερει ρε συ μπορει να γινει κανενα θαυμα για ποσα μορια δν τν πιανεις αν επιτρεπεται?

Για 1000 μόρια μόνο. :p Αλλα ντάξει δεν ξες ποτέ τι γίνεται, και πέρσι 1000 μόρια λίγότερα είχα από τν σχολή που πέρασα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top