Φοιτητική ζωή vs Σχέση

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Καλά θα ήταν να είχα μια έμπιστη "φρουρό" !!! Εγώ δήλωσα πρώτη επιλογή Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ, αλλά κατά πάσα πιθανότητα δεν θα το πιάσω και μετά έχω δηλώσει Θεσ/νικη, που είμαι 600 μόρια πάνω... !!! Αν τυχόν βέβαια δεν το πιάσω έχω και Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ... Την πάτησες σε συγκεκριμένο μάθημα ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Πόσο χαζο είναι να επιλέξεις πόλη ανάλογα με το που βρίσκεται το 'αίσθημα' σου; [Ακόμα και αν η πολη αυτή έχει σχολή που σε ενδιαφέρει..]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Κατά τη γνώμη μου πάντα όχι και τόσο χαζό αρκεί να υπάρχει σχολή που να θες εκεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Σόρρυ κιόλας αλλά εντελώς χαζό! Θα επιλέξεις πόλη με βάση την παρακάτω σειρά, κατά τη γνώμη μου:
1)Πού περνάς
2)Πού είναι η σχολή που σ' ενδιαφέρει
3)Πού έχετε σπίτι/πού μπορεί η οικογένειά σου καλύτερα
4)Σε ποιά πολη η σχολή είναι καλύτερη
5)Σε ποιά πόλη η φοιτητική ζωή είναι καλύτερη
6)Πού είναι το αίσθημά σου


Γενικά, πρώτα κοίτα το μέλλον και μετά τη σχέση... Η σχέση μπορεί να φύγει, το μέλλον σου δεν μπορεί να αλλάξει εύκολα...


Υπάρχει κι εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=49378&highlight=%F3%F7%DD%F3%E7+%F6%EF%E9%F4%E7%F4%E9%EA%DE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Σόρρυ κιόλας αλλά εντελώς χαζό! Θα επιλέξεις πόλη με βάση την παρακάτω σειρά, κατά τη γνώμη μου:
1)Πού περνάς
2)Πού είναι η σχολή που σ' ενδιαφέρει
3)Πού έχετε σπίτι/πού μπορεί η οικογένειά σου καλύτερα
4)Σε ποιά πολη η σχολή είναι καλύτερη
5)Σε ποιά πόλη η φοιτητική ζωή είναι καλύτερη
6)Πού είναι το αίσθημά σου


Γενικά, πρώτα κοίτα το μέλλον και μετά τη σχέση... Η σχέση μπορεί να φύγει, το μέλλον σου δεν μπορεί να αλλάξει εύκολα...


Υπάρχει κι εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthrea...t=%F3%F7%DD%F3%E7+%F6%EF%E9%F4%E7%F4%E9%EA%DE

Εσύ δηλαδή με αυτά τα κριτήρια επέλεξες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Κοίτα εγώ μπορώ να πάρω μεταγγραφή, οπότε η σειρά λίγο άλλαξε...
Είναι η γνώμη μου παντα, μπορεί να είναι λάθος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Κοίτα εγώ μπορώ να πάρω μεταγγραφή, οπότε η σειρά λίγο άλλαξε...
Είναι η γνώμη μου παντα, μπορεί να είναι λάθος....

Νομίζω ότι πρωταρχικό κριτήριο θα πρέπει να είναι τι θες εσύ και ύστερα όλα τα υπόλοιπα...
Όταν όμως δεν ξέρεις τι θες [π.χ εγώ] υπαρχει πρόβλημα:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γεωργια*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Σόρρυ κιόλας αλλά εντελώς χαζό! Θα επιλέξεις πόλη με βάση την παρακάτω σειρά, κατά τη γνώμη μου:
1)Πού περνάς
2)Πού είναι η σχολή που σ' ενδιαφέρει
3)Πού έχετε σπίτι/πού μπορεί η οικογένειά σου καλύτερα
4)Σε ποιά πολη η σχολή είναι καλύτερη
5)Σε ποιά πόλη η φοιτητική ζωή είναι καλύτερη
6)Πού είναι το αίσθημά σου


Γενικά, πρώτα κοίτα το μέλλον και μετά τη σχέση... Η σχέση μπορεί να φύγει, το μέλλον σου δεν μπορεί να αλλάξει εύκολα...


Υπάρχει κι εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthrea...t=%F3%F7%DD%F3%E7+%F6%EF%E9%F4%E7%F4%E9%EA%DE


Συμφωνω απολυτως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Νομίζω ότι δεν είναι ιδιαίτερα χαζό, αφού ένας από τους λόγους που επηρεάζουν το ποια πόλη θα ήθελες επιλέξεις είναι το πώς φαντάζεσαι τη ζωή σου εκεί - και φυσικά το να μένεις στην ίδια πόλη με τον άνθρωπο που θέλεις είναι πολύ όμορφο.

Αυτό φυσικά με την προϋπόθεση πως δεν αλλάζει η σχολή που θέλεις, αλλά μόνο η πόλη.

Η μόνη μου σοβαρή ένσταση στο να επιλέξεις πόλη με τέτοια κριτήρια (αν υποθέσουμε ότι δεν υπάρχουν άλλα ζητήματα που να αφορούν οικογένεια/χρήματα) είναι η πόλη την οποία σκέφτεσαι να είναι εκείνη στην οποία ήδη μένεις.
Κατά τη γνώμη μου, είναι κάθε άλλο παρά θετικό να μην αλλάξεις περιβάλλον στη φοιτητική σου ζωή, ακόμα κι αν έχεις δικό σου σπίτι/νέους φίλους κλπ.

Αντίθετα, το να βρεθείς σε μια νέα πόλη όπου είσαι κοντά στον άνθρωπό σου σου δίνει και τη δυνατότητα, αν κάτι πάει στραβά, να μπορέσεις να ξεφύγεις πιο εύκολα από μια δυσάρεστη κατάσταση - θα έχεις χτίσει σχέσεις με καινούριους ανθρώπους, σε ένα διαφορετικό περιβάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sosat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διαβασε το username αναποδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Σόρρυ κιόλας αλλά εντελώς χαζό! Θα επιλέξεις πόλη με βάση την παρακάτω σειρά, κατά τη γνώμη μου:
1)Πού περνάς
2)Πού είναι η σχολή που σ' ενδιαφέρει
3)Πού έχετε σπίτι/πού μπορεί η οικογένειά σου καλύτερα
4)Σε ποιά πολη η σχολή είναι καλύτερη
5)Σε ποιά πόλη η φοιτητική ζωή είναι καλύτερη
6)Πού είναι το αίσθημά σου


Γενικά, πρώτα κοίτα το μέλλον και μετά τη σχέση... Η σχέση μπορεί να φύγει, το μέλλον σου δεν μπορεί να αλλάξει εύκολα...


Υπάρχει κι εδώ https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=49378&highlight=%F3%F7%DD%F3%E7+%F6%EF%E9%F4%E7%F4%E9%EA%DE

θα διαφωνισω εδω ...
πιστευω η σειρα πρεπει να ειναι η εξης:

1)Πού είναι η σχολή που σ' ενδιαφέρει
2)Πού περνάς (κανονικα αυτο δεν επρεπε να ειναι καθολου εδω γιατι κανεις δεν ξερει που περναει :( )
3)Πού έχετε σπίτι/πού μπορεί η οικογένειά σου καλύτερα
4)Σε ποιά πολη η σχολή είναι καλύτερη
5)Σε ποιά πόλη η φοιτητική ζωή είναι καλύτερη
6)Πού είναι το αίσθημά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν ειναι χαζο αρκει να θελεις τη σχολη. Θα ειναι και πολυ ομορφο μετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...και εγω ειμαι στην ιδια κατασταση.Η κοπελα μου περασε στην Μυτιληνη και εγω στην Πατρα...ειμαι πολυ στεναχωρημενος γιατι ειμαστε ενα χρονο και κατι μαζι και αισθανομαι πως ειναι ο ανθρωπος της ζωης μου...Δεν θελω να χωρισουμε για κανενα λογο...αισθανομαι πως αν την χασω θα πεθανω...Τι να κανω???:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...και εγω ειμαι στην ιδια κατασταση.Η κοπελα μου περασε στην Μυτιληνη και εγω στην Πατρα...ειμαι πολυ στεναχωρημενος γιατι ειμαστε ενα χρονο και κατι μαζι και αισθανομαι πως ειναι ο ανθρωπος της ζωης μου...Δεν θελω να χωρισουμε για κανενα λογο...αισθανομαι πως αν την χασω θα πεθανω...Τι να κανω???:'(

Εσένα φίλε πρέπει να σε ξέρω.
Ή είναι γαμάτη σύμπτωση.Πρόσφατα συζητούσαμε με μια κοπέλα ότι μια φίλη της πέρασε Μυτιλήνη και το αγόρι της Πάτρα xD
Χμ,και το οπουλος κάτι μου λέει.
Λολ.από που είσαι?
Καταρχάς, κάλμαρε.Αλλά πρέπει να ξέρεις ότι μια τέτοια σχέση θέλει πάρα πολύ μεγάλη προσοχή...Γιατί ακόμα και μεγάλοι έρωτες, μπροστά στην απόσταση περνάνε σοβαρά προβλήματα,ή και αφήνονται να ξεθωριάσουν.
Είναι σημαντικό να υπάρχει προσπάθεια και από τους δύο για να τα καταφέρετε.
Και το βρίσκω συναρπαστικό που ένα αγόρι νιώθει έτσι:)
Μπράβο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...και εγω ειμαι στην ιδια κατασταση.Η κοπελα μου περασε στην Μυτιληνη και εγω στην Πατρα...ειμαι πολυ στεναχωρημενος γιατι ειμαστε ενα χρονο και κατι μαζι και αισθανομαι πως ειναι ο ανθρωπος της ζωης μου...Δεν θελω να χωρισουμε για κανενα λογο...αισθανομαι πως αν την χασω θα πεθανω...Τι να κανω???:'(
Στα 18 σου, το να λες οτι έχεις γνωρίσει τον ιδανικό άνθρωπο απλά είναι αδύνατο.
Τον απολογισμό σου θα τον κάνεις λίγο πριν πεθάνεις και με κριτήριο τι έζησες, πόσους ανθρώπους γνώρισες και πόσο σοφός έγινες.
Άρα μεγάλες κουβέντες μη λες, γιατι υπερτιμάς την κατάσταση

Κατά δεύτερον, δεν καταλαβαινω γιατι το συζητάτε όλοι τόσο μιας και είναι πιο απλά και απο απλά τα πράγματα.
Παρ τη και φύγετε κάπου μαζί για πάντα,ισόβια, παντρέψου τη ή οτι άλλο θες αν τελικά είναι τόσο σημαντική, διαφορετικά συμβιβαστείτε με την κατάσταση, με την ''απώλεια'' και κάντε ο καθένας τη ζωή του έχοντας απλά κάποιες καλές αναμνήσεις.

Από τη στιγμή που σίγουρα δε σου περνάει από το μυαλό η πρώτη λύση, απλά σκέψου αν τελικά είναι τόσο σημαντική για σένα, και αν έχεις στην τελική γνωρίσει ποτέ έναν τόσο σημαντικό άνθρωπο (στα 18 σου ξαναλέω)

Λάρα μου αυτά είχα να σου πω:D
ααχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opoulos

Νεοφερμένος

Ο opoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
pepper ann ειμαι απο Αγιο Νικολαο οπως και εσυ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
εμένα η κοπέλα μου πέρασε βόλο κ εγώ Θεσ/νικη !!! Πώς το κόβετε, υπάρχουν ελπίδες ;;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Στα 18 σου, το να λες οτι έχεις γνωρίσει τον ιδανικό άνθρωπο απλά είναι αδύνατο.
Τον απολογισμό σου θα τον κάνεις λίγο πριν πεθάνεις και με κριτήριο τι έζησες, πόσους ανθρώπους γνώρισες και πόσο σοφός έγινες.
Άρα μεγάλες κουβέντες μη λες, γιατι υπερτιμάς την κατάσταση

Κατά δεύτερον, δεν καταλαβαινω γιατι το συζητάτε όλοι τόσο μιας και είναι πιο απλά και απο απλά τα πράγματα.
Παρ τη και φύγετε κάπου μαζί για πάντα,ισόβια, παντρέψου τη ή οτι άλλο θες αν τελικά είναι τόσο σημαντική, διαφορετικά συμβιβαστείτε με την κατάσταση, με την ''απώλεια'' και κάντε ο καθένας τη ζωή του έχοντας απλά κάποιες καλές αναμνήσεις.

Από τη στιγμή που σίγουρα δε σου περνάει από το μυαλό η πρώτη λύση, απλά σκέψου αν τελικά είναι τόσο σημαντική για σένα, και αν έχεις στην τελική γνωρίσει ποτέ έναν τόσο σημαντικό άνθρωπο (στα 18 σου ξαναλέω)

Λάρα μου αυτά είχα να σου πω:D
ααχαχαχα

Και όμως.Μπορείς στα 18 σου να έχεις γνωρίσει έναν μοναδικό άνθρωπο,που νιώθεις ότι σε ολοκληρώνει και είναι απαραίτητος για να είσαι ευτυχισμένος.Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό που ισχυρίζεστε πολλοί άνθρωποι.Το ότι κάποιος δεν έχει νιώσει ποτέ μέχρι τα 18 του κάτι τόσο δυνατό δεν πάει να πει ότι δεν το έχει νιώσει κάποιος άλλος,σίγουρα βέβαια είναι πιο σπάνιο,κ πολλές φορές το μπερδεύουμε με εφηβικές μπούρδες,αλλά πιστεύω πολύ έντονα ότι ΜΠΟΡΕΙΣ να γνωρίσεις τον ιδανικό άνθρωπο.Άλλωστε,γιατί υπάρχουν φιλίες που ξεκίνησαν κάπου στο γυμνάσιο ή στο δημοτικό και κρατάνε μέχρι τα 40-50,κ βάλε? γιατί αυτό το θεωρούμε φυσιολογικό?Αξιοθαύμαστο μεν,αλλά δεν είμαστε καθόλου τόσο δύσπιστοι,όπως αν συμβαίνει αυτό σε μια σχέση...

Και σε γενικές γραμμές αυτό το ποστ ήταν πολύ σκληρό,ανελέητο θα έλεγα..
-----------------------------------------
pepper ann ειμαι απο Αγιο Νικολαο οπως και εσυ...!
οοο,οπότε είσαι ο γνωστός όπουλος! :D
Γαμάααατο:)
βρε κοίτα μικρός που είναι ο κόσμος,με τη Χρίστα το συζητούσαμε btw xD
Μα δεν έχετε ήδη περάσει με την κοπέλα σου ένα διάστημα σε απόσταση?Γιατι σε φοβίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Και όμως.Μπορείς στα 18 σου να έχεις γνωρίσει έναν μοναδικό άνθρωπο,που νιώθεις ότι σε ολοκληρώνει και είναι απαραίτητος για να είσαι ευτυχισμένος.Δεν μπορώ να το καταλάβω αυτό που ισχυρίζεστε πολλοί άνθρωποι.Το ότι κάποιος δεν έχει νιώσει ποτέ μέχρι τα 18 του κάτι τόσο δυνατό δεν πάει να πει ότι δεν το έχει νιώσει κάποιος άλλος,σίγουρα βέβαια είναι πιο σπάνιο,κ πολλές φορές το μπερδεύουμε με εφηβικές μπούρδες,αλλά πιστεύω πολύ έντονα ότι ΜΠΟΡΕΙΣ να γνωρίσεις τον ιδανικό άνθρωπο.Άλλωστε,γιατί υπάρχουν φιλίες που ξεκίνησαν κάπου στο γυμνάσιο ή στο δημοτικό και κρατάνε μέχρι τα 40-50,κ βάλε? γιατί αυτό το θεωρούμε φυσιολογικό?Αξιοθαύμαστο μεν,αλλά δεν είμαστε καθόλου τόσο δύσπιστοι,όπως αν συμβαίνει αυτό σε μια σχέση...

Και σε γενικές γραμμές αυτό το ποστ ήταν πολύ σκληρό,ανελέητο θα έλεγα..
-----------------------------------------

οοο,οπότε είσαι ο γνωστός όπουλος! :D
Γαμάααατο:)
βρε κοίτα μικρός που είναι ο κόσμος,με τη Χρίστα το συζητούσαμε btw xD
Μα δεν έχετε ήδη περάσει με την κοπέλα σου ένα διάστημα σε απόσταση?Γιατι σε φοβίζει?

Φοβάται μήπως ως φοιτήτρια η κοπέλα του τον απατήσει !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Φοβάται μήπως ως φοιτήτρια η κοπέλα του τον απατήσει !:)

Γιατί,δεν θα μπορούσε να το κάνει ήδη ως μαθήτρια αν ήθελε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Εχμεχ δε συγκρίνεται η ελευθερία και οι ευκαιρίες που θα προκύψουν κατά τη διάρκεια της φοιτητικής ζωής με τις αντίστοιχες της μαθητικής ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top