[ΕΠΑ.Λ] Υπάρχει επιδότηση από τη σχολή;

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
οι μαθητες των επαλ που εισαγονται σε μια σχολη κ ειναι στα πρωτα ατομα που μπαινουν(σε σχεση με τα παιδια των επαλ που μπηκαν στην ιδια σχολη) δικαιουνται επιδοτηση για λαπτοπ ???ή η επιδοτηση αυτη ισχυει μονο για τα παιδια απο τ γενικο λυκειο????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι ρωτας τωρα τα αυτονοητα..? Ειπαμε εμεις ειμαστε ζωα δεν ειμαστε μαθητες.Μαλλον οχι ρε παρη δεν νομιζω αλλα ποτε δεν ξερεις.Ψαξτο.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
οι μαθητες των επαλ που εισαγονται σε μια σχολη κ ειναι στα πρωτα ατομα που μπαινουν(σε σχεση με τα παιδια των επαλ που μπηκαν στην ιδια σχολη) δικαιουνται επιδοτηση για λαπτοπ ???ή η επιδοτηση αυτη ισχυει μονο για τα παιδια απο τ γενικο λυκειο????

Χλωμό το βλέπω...δεν νομίζω δυστυχώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
μεγαλη αδικια παντως......τεσπαομως ευχαριστω για τισ απαντησεισ :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ε όχι και αδικία. Τι το πέρασες το ΕΠΑΛ; Σχολείο; Σαν πολλά δεν θες;

Αφού δεν ντρέπονται αυτοί, δεν έχω λόγια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mits.asoee18

Νεοφερμένος

Ο mits.asoee18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Τι ρωτας τωρα τα αυτονοητα..? Ειπαμε εμεις ειμαστε ζωα δεν ειμαστε μαθητες.Μαλλον οχι ρε παρη δεν νομιζω αλλα ποτε δεν ξερεις.Ψαξτο.:no1:
ναι δεν πειραζει αμα εισαστε μαγκες μπειτε απο το γενικο τοτε!δε φτανει που σας κανανε και την τιμη να δινετε για πανεπιστημια,αντι να πειτε ευχαριστω μιλατε κιολας!σιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
ναι δεν πειραζει αμα εισαστε μαγκες μπειτε απο το γενικο τοτε!δε φτανει που σας κανανε και την τιμη να δινετε για πανεπιστημια,αντι να πειτε ευχαριστω μιλατε κιολας!σιγα!

Ώπα ρε μάγκα, ίδια μαθήματα δίνατε. Άρα αυτοί που δίναν για ΑΕΙ από B Ομάδα αν γράψανε καλά δεν είχαν τίποτα να ζηλέψουν από εσένα. Όσον αφορά, την Α ομάδα που συμφωνώ μαζί σου το 90% είναι σκράπες και ούτε απέξω από ΙΕΚ δεν περνάει, μήπως θες να έρθεις να δεις τα μαθήματα ειδικότητας που κάνουν για τα ΤΕΙ; Γιατί οι δικοί σας οι τυχάρπαστοι του Ενιαίου που βγάλαν 10-14 με θέματα τις πλάκας, όταν μπούνε στα ΤΕΙ με τα αστέρια του ΕΠΑΛ, τα οποία έχουν κάνει ήδη τα μαθήματα των πρώτων 2 εξαμήνων της σχολής μάλλον βγαίνουν από κάτω... Και εγώ ενιαίο ήμουν, αλλά πρέπει αυτά που λες να τα υποστηρίζεις με επιχειρήματα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι δεν πειραζει αμα εισαστε μαγκες μπειτε απο το γενικο τοτε!δε φτανει που σας κανανε και την τιμη να δινετε για πανεπιστημια,αντι να πειτε ευχαριστω μιλατε κιολας!σιγα!

ΕΣΥ ποιος είσαι και θα κρίνεις τις ικανότητες των ατόμων..εγώ ήμουν επαλ β ομάδα έδωσα τα ίδια θέματα έβγαλα μια χαρά μόρια και περνάω στη σχολή μου που το θέλω όλη την χρόνια ήμουν στο φροντιστήριο στο ίδιο τμήμα με τα παιδιά του γενικού και τα πήγα καλύτερα από όλους εκεί μέσα..δηλαδή ΕΣΥ είσαι ο μάγκας που υποβαθμιζεις ένα ολόκληρο σύνολο μαθητών και λες τις μπούρδες σου εδώ;;δεν το νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
ναι δεν πειραζει αμα εισαστε μαγκες μπειτε απο το γενικο τοτε!δε φτανει που σας κανανε και την τιμη να δινετε για πανεπιστημια,αντι να πειτε ευχαριστω μιλατε κιολας!σιγα!


Ναι ρε ειμαστε και θα μπουμε αμα θελουμε.Και στ κατω της γραφης εσενα τι σε τρωει να πουμε,τι θα κανουμε εμεις ε? Γουσταρουμε να ειμαστε για τον ΠΟΥΤΣΟ θα ειμαστε,δεν θα μας πουν ασχετοι σαν κ εσας πως θα συμπεριφερομαστε πως θα διαβαζουμε η οτι αλλο.ΟΚ?
Ακους εκει να πουμε θα μας βγειτε και απο επανω...Ολοι οι ασχετοι στ i-school μαζευτηκαν.
-----------------------------------------
οι μαθητες των επαλ που εισαγονται σε μια σχολη κ ειναι στα πρωτα ατομα που μπαινουν(σε σχεση με τα παιδια των επαλ που μπηκαν στην ιδια σχολη) δικαιουνται επιδοτηση για λαπτοπ ???ή η επιδοτηση αυτη ισχυει μονο για τα παιδια απο τ γενικο λυκειο????


Ρε παρη δεν διαφραφεις καλυτερα το Θεμα γιατι ετσι οπως πηγαινει θα ακουστουνε χειροτερα και κριμα.Η απορια σ λυθηκε οπως βλεπεις. (απο ασχετους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
κωστα δεν νομιζω πως υπαρχει λογος να τ διαγραψω....ενταξει μπορει παραπανω το παιδι που εγραψε κ μας ειπε οπως μας ειπε να το παρακανε αλλα αυτη ειναι η γνωμη του....ναι ξερω δεν την εδωσε με κοσμιο τροπο αλλα τι να κανουμε υπαρχουν κ τετοια ατομα... :iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οκ ας χαμηλώσουμε τους τόνους αν συνεχίσει ο mits.asoee18 τότε θα του ασκηθούν κυρώσεις.
Τον παρακαλώ να μην συνεχίσει να μας προσβάλει έτσι γιατί προφανώς δεν ξέρει τίποτα για το επάλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αντε ρε τωρα με ολους τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ τωρα.Αντε,ενταξει η υπομονη εχει και τα ορια της.Εγω απο την μερια μου δεν συνεχιζω.Τετοια ατομα δεν ειναι να τα παρακαλας ρε Μαριε.Αστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ξέρω παιδιά του ΕΠΑΛ που είναι κλάσεις ανώτερα απο του Γενικού!Οταν αυτά περάσουν σε ΤΕΙ και έχουν περάσει εκεί και παιδιά του Γενικού, του Γενικού θα κοιτάνε με ανοικτό το στώμα και τα μαθήματα και τα παιδιά του ΕΠΑΛ!Γι΄αυτό μερικοί μερικοί θα πρέπει να προσέχουν τι λένε!Εγώ ήμουν σε τμήμα Γενικού στο φροντιστήριό μου και όλοι ήταν σκράπες και δεν υπερβάλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αντε ρε τωρα με ολους τους ΑΣΧΕΤΟΥΣ τωρα.Αντε,ενταξει η υπομονη εχει και τα ορια της.Εγω απο την μερια μου δεν συνεχιζω.Τετοια ατομα δεν ειναι να τα παρακαλας ρε Μαριε.Αστον.
Δεν φταίει αυτός αλλά η προκατάληψη που το περνάνε στο γελ οι καθηγητές για τα επάλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Ρε ηρεμία. Ή το παιδί πράγματι δεν ξέρει (πράγμα το οποίο δεν τον τιμά να πετάγεται σαν πορδή και να λέει πράγματα που δεν ισχύουν, γενικά στη ζωή του) ή το είπε για να σας πειράξει, έτσι για χαβαλέ. Ηρεμία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τελος.Αλλα δεν εχει τ δικαιωμα να κατακρινει κανεναν,Αυτο.
Μαριε σε αυτο π λες εχεις δικιο αλλα επροκειτο να αλλαξει κατι...:rucrazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaq

Νεοφερμένος

Η marinaq αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μηπωσ ξερει κανεισ ποσο περιπου θα ειναι η βαση για διατροφη κ διαιτολογια καρδιτσα? ειναι καινουριο το τει κ εγω εχω βγαλει 1580...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
μηπωσ ξερει κανεισ ποσο περιπου θα ειναι η βαση για διατροφη κ διαιτολογια καρδιτσα? ειναι καινουριο το τει κ εγω εχω βγαλει 1580...

Γεια σου Μαρίνα καλως ήρθες στο φόρουμ.Υπάρχει σχετικό topic για εκτιμήσεις βάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalZero2

Νεοφερμένος

Ο Παντελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Για σε όλους. Πρώτα συγγνώμη για το θάρρος που παίρνω αλλά θα βγω εκτός θέματος. Παντού το ψάχνω αλλά δεν μπορώ να το βρω. Πως μπορώ να κάνω ένα καινούριο post.Θέλω απεγνωσμένα να κάνω μια πολλή σημαντική ερώτησε.

Αλλά αφού έχω την ευκαιρία θα την κάνω και εδώ.
Εγώ είμαι Επαλ Αʼ και όταν βρουν οι βάσεις πες ότι περνάω εκεί που θέλω (δηλ. στην πρώτη επιλογή μου) και δεν μου αρέσει η σχολή, μπορώ του χρόνου να ξαναδώσω μηχανογραφικό και να περάσω σε άλλη σχολή κάνοντας χρήση τον παλιών μου βαθμό (το φετινό δηλαδή) ;

Και πάλι συγγνώμη και το θάρρος μου αλλά πρέπει να μάθω.
Ευχάριστο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Για σε όλους. Πρώτα συγγνώμη για το θάρρος που παίρνω αλλά θα βγω εκτός θέματος. Παντού το ψάχνω αλλά δεν μπορώ να το βρω. Πως μπορώ να κάνω ένα καινούριο post.Θέλω απεγνωσμένα να κάνω μια πολλή σημαντική ερώτησε.

Αλλά αφού έχω την ευκαιρία θα την κάνω και εδώ.
Εγώ είμαι Επαλ Αʼ και όταν βρουν οι βάσεις πες ότι περνάω εκεί που θέλω (δηλ. στην πρώτη επιλογή μου) και δεν μου αρέσει η σχολή, μπορώ του χρόνου να ξαναδώσω μηχανογραφικό και να περάσω σε άλλη σχολή κάνοντας χρήση τον παλιών μου βαθμό (το φετινό δηλαδή) ;

Και πάλι συγγνώμη και το θάρρος μου αλλά πρέπει να μάθω.
Ευχάριστο!:)
γεια σου!!!:no1::bye: απο οτι ξερω δεν γινεται αυτο που λες!!δηλαδη λογικα,εννοεις οπως δινει τ γενικο λυκειο με το 10%..αν ναι οχι σε εμας απο το επαλ δεν γινεται αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top