Δουλειά για φοιτητές

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Όχι, καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Συγγνωμη εσυ για 9 ωρες δουλεια θεωρεις οτι ειναι καλα τα 30 Ε??Αν ειναι δυνατον...Να γιατι οι περισσοτεροι καταστηματαρχες εκμεταλλευονται τους εργαζομενους.Εγω για λιγοτερο απο 35 Ε το 8ωρο δεν θα δουλευα γιατι για λιγοτερα πραγματικα δεν αξιζει...


δε λεω οτι ειναι λιγα αλλα σε τετοια μαγαζια που δινουν τοσα χρηματα, τα τραπεζια δεν ειναι και πολλα και επομενως οι γκαρσονες δεν ξεκολλωνονται κιολας...φυσικα σε αλλα 2ορωφα μαγαζια με 150 τραπεζια και γρηγορη εναλλαγη πελατων, υποθετω θα παιρνουν περισσοτερα...
-----------------------------------------
παντως επειδη εγω δε νιωθω και πολυ ανετα να παιρνω ολα τα λεφτα απο τους γονεις μου, προτιμω να δουλεψω για κανενα διμηνο ωστε να βγαλω λιγα χρηματα...ξερετε μηπως ποσο συχνα ζητουν υπαλληλους τα zara bershka pull n bear κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δε λεω οτι ειναι λιγα αλλα σε τετοια μαγαζια που δινουν τοσα χρηματα, τα τραπεζια δεν ειναι και πολλα και επομενως οι γκαρσονες δεν ξεκολλωνονται κιολας...φυσικα σε αλλα 2ορωφα μαγαζια με 150 τραπεζια και γρηγορη εναλλαγη πελατων, υποθετω θα παιρνουν περισσοτερα...
-----------------------------------------
παντως επειδη εγω δε νιωθω και πολυ ανετα να παιρνω ολα τα λεφτα απο τους γονεις μου, προτιμω να δουλεψω για κανενα διμηνο ωστε να βγαλω λιγα χρηματα...ξερετε μηπως ποσο συχνα ζητουν υπαλληλους τα zara bershka pull n bear κλπ?

ζητανε υπαλληλους ανα 1 μηνα,17 ημερες,3 ωρες και 6 δευτερολεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ζητανε υπαλληλους ανα 1 μηνα,17 ημερες,3 ωρες και 6 δευτερολεπτα.


ευχαριστω πολυ τωρα θα ξερω ακριβως τι ωρα να παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Να ρωτησω μπορει καποιος φοιτητης να δουλεψει σε πλαισιο, μουλτιραμα και αλλα τετοια καταστηματα σαν απλος υπαλληλος-πωλητης??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ναι, γιατί όχι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
ζητανε υπαλληλους ανα 1 μηνα,17 ημερες,3 ωρες και 6 δευτερολεπτα.
Ξεχασες τα κλασματα δευτερολεπτου ιδιοφυΐα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
Να ρωτησω μπορει καποιος φοιτητης να δουλεψει σε πλαισιο, μουλτιραμα και αλλα τετοια καταστηματα σαν απλος υπαλληλος-πωλητης??

Γιατι να μη μπορει??? και εγω κατι τετοιο σκεφτομαι... Εκτος αν ζητανε καποιον εξειδικευμενο στην πληροφορικη κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Γιατι να μη μπορει??? και εγω κατι τετοιο σκεφτομαι... Εκτος αν ζητανε καποιον εξειδικευμενο στην πληροφορικη κτλ...

πιθανοτατα στη θεση του πωλητη θα χρειαζεται καποιος που να ξερει 1-2 πραγματα πανω στους υπολογιστες...!ή υπαρχει και η αλλη περιπτωση να χρειαζεται να κανουν καποια εκπαιδευτικα σεμιναρια για να παρουν τη θεση του πωλητη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

West_Emperor

Νεοφερμένος

Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
πιθανοτατα στη θεση του πωλητη θα χρειαζεται καποιος που να ξερει 1-2 πραγματα πανω στους υπολογιστες...!ή υπαρχει και η αλλη περιπτωση να χρειαζεται να κανουν καποια εκπαιδευτικα σεμιναρια για να παρουν τη θεση του πωλητη...

Ρωταω γτ κατεχω σε αρκετα μεγαλο βαθμο την τεχνολογια και τους υπολογιστες και θα μου αρεσε να δουλευα σε ενα εναν τετοιο καταστημα...δν ζηταω και πολλα ενας απλος υπαλληλος-πωλητης..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας και να ρωτησεις!!!αντε και καλη τυχη:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πάντως υπάρχουν πολλά μαγαζιά,είτε με ρούχα,είτε καφετέριες κ.λ.π που ζητάνε άτομα για δουλειά.Στην Χρυσή Ευκαιρία υπάρχουν πολλές αγγελίες και αν και κουραστικό να ψάχνεις έτσι,κάτι καλό μπορείς να βρεις.Πολλά μαγαζιά κολλάνε και αφίσες όταν ζητούν υπαλλήλους.Αν υπάρχει ανταγωνισμός για μια θέση,τότε το θέμα είναι να δείξετε στον ιδιοκτήτη πόσο πρόθυμοι είστε να μάθετε καινούρια πράγματα και να δουλέψετε και να έχετε χαμόγελο και διάθεση.Επίσης,μην κωλώσετε να τον ρωτήσετε για μισθό και ώρες εργασίας,αν δείτε ότι θέλει να σας προσλάβει,γιατί πέφτει πολλή εκμετάλλευση...
Εγώ δουλεύω σαν σερβιτόρα σε μια καφετέρια.Oύτε εγώ ήξερα τίποτα από δίσκο στην αρχή,όλα τα μαθαίνεις στην πορεία!Έχει αρκετή ορθοστασία και κούραση,αλλά παράλληλα έχει πολλές φορές καλά tips ,γίνεσαι πιο κοινωνικός,κάνεις νέες γνωριμίες,δουλεύεις (συνήθως) σε ευχάριστο περιβάλλον και εγώ προσωπικά όταν δουλεύω βράδυ,επειδή δεν κάθομαι,δεν το καταλαβαίνω για πότε περνά η ώρα!Το κακό βέβαια είναι ότι πρέπει να βγάλεις βιβλιάριο υγείας και έχει λίγο τρέξιμο αυτό...:/
@ boubou,αν θες κάτι με λιγότερη κούραση,σαν πωλήτρια σε κάποιο μαγαζί είναι καλή ιδέα,όπως επίσης και γραμματέας σε κάποιο φροντιστήριο(μια φίλη μου έτσι δουλέυει παράλληλα με τη σχολή). Υπάρχουν επίσης και οι προωθήσεις προϊόντων,αλλά δεν νομίζω ότι έχει πολύ καλά λεφτά,εκτός από την περίπτωση που διαφημίζεις τσιγάρα,ποτά κ.λ.π που δίνουν αρκετά χρήματα,αλλά θέλει εμφάνιση και ύψος και είναι νυχτερινή δουλειά κυρίως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Οταν ενα μαγαζι ζηταει ατομα για εργασια σιγουρα δεν εννοει για τους 2-3 μηνες μεχρι να αρχισουν οι σχολες μας...Η καλυτερη λυση κατα τη γνωμη μου (για ενα φοιτητη) ειναι σε καποια καφετερια ή μπαρακι ή κλαμπ και καποια ταβερνα ισως.Κατι τετοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
η λυση ειναι "Μικρες Αγγελιες", να μην ντρεπεστε να παρετε τηλεφωνο να ρωτησετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amantoulino

Νεοφερμένος

Η amantoulino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια μιπωσ υπαρχει κατι στην Κοζανη?? Εχετε ακουσει τπτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μπορειτε να κοιταξετε στο aggeliopolis.gr εχει δουλειες για ολη την ελλαδα..επιλεγεις το νομο και τερμα κατω στην σελιδα τελευταια στηλη εχει με ψιλα μπλε γραμματα Θεσεις Εργασιας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fame

Νεοφερμένος

Η fame αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
εγω παλι σκεφτομαι αν βρω να δουλεψω σε κανα κλαμπ,μπαρ,καφε...κλπ μονο για παρασκευες κ σαββατα.εχω ακουσει οτι δινουν 50 τν βραδια συνηθως(σε κλαμπ) κ μ φαινεται μια χαρα 100 ευρω τν εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena18

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σιγουρα τα αγγλικα μπορουν να σε βοηθησουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω παλι σκεφτομαι να δουλεψω σε καποιο βιντεοκλαμπ, λατρευω το θεατρο και τον κινηματογραφο, η σε καποιο κινηματογραφο!! Θα τους παρακαλεσω να με παρουνε:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top