Lost University

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
https://www.lostuniversity.org/


Καθώς έψαχνα για νέα του lost βρήκα αυτό.


https://find815greece.blogspot.com/2009/07/lost-university-arg.html

Διαβάστε και πέστε γνώμες και απόψεις.Πρόκειται για τη σειρά lost και οι μαθητές θα ασχολούνται με θέματα ( όπως φυσική του χωροχρόνου κτλπ..) δηλαδή με θέματα με τα οποία ασχολείται η σειρά..:!:

Αποκλειστικά για τους φίλους του Lost.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΩΡΑ
η ποιό άκυρη, ποιό ασυνεχής, ποιό παράλογη σειρά του σύμπαντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
ΕΛΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΩΡΑ
η ποιό άκυρη, ποιό ασυνεχής, ποιό παράλογη σειρά του σύμπαντος.

φοβερη σειρα αλλα εγω σταμαητησα στον 4ο γιατι το παρατραβηξαν λιγο , ετσι οπως το εκαναν 1152583262 κυκλους μπορουν να βγαλουν.
(λεω να ξανααρχισω :who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
φοβερη σειρα αλλα εγω σταμαητησα στον 4ο γιατι το παρατραβηξαν λιγο ετσι οπως το εκαναν 1152583262 κυκλους μπορουν να βγαλουν.
(λεω να ξανααρχισω :who:)


Κι εγώ γι' αυτό σταμάτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
αυτό εννοώ fellas hellooooo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Αμα σας πω οτι τωρα προσπαθουν να γυρισουν στο παρερλθον για να μην πανε στο νησι :who: :lol: (δεν ειμαι 100% σιγουρος ενας φιλος μου το ειπε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Στον 3ο νομίζω. Ή στο 2ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mefistofelis

Δραστήριο μέλος

Ο Mefistofelis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 433 μηνύματα.
αυτό κάνουν. και βρίσκουν και κάτι αρχαία αγάλματα. μιλάμε για εντελώς random καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Μια ερωτηση .
Στην αρχη αρχη τι νομιζατε πως ειναι οι "αλλοι" :D
-----------------------------------------
αυτό κάνουν. και βρίσκουν και κάτι αρχαία αγάλματα. μιλάμε για εντελώς random καταστάσεις.

αρχαια αγαλματα :lol::lol::lol::lol:ελεος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
αυτό κάνουν. και βρίσκουν και κάτι αρχαία αγάλματα. μιλάμε για εντελώς random καταστάσεις.


Yeap. Μια γιγάντια πατούσα θυμάμαι.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
αυτό κάνουν. και βρίσκουν και κάτι αρχαία αγάλματα. μιλάμε για εντελώς random καταστάσεις.

Μια ερωτηση .
Στην αρχη αρχη τι νομιζατε πως ειναι οι "αλλοι" :D
-----------------------------------------


αρχαια αγαλματα :lol::lol::lol::lol:ελεος !

Yeap. Μια γιγάντια πατούσα θυμάμαι.:D

Βασικά τα αγάλματα τα είχαν δει σπασμένα κάπου στον δεύτερο κύκλο και τώρα ολόκληρα στον 5ο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αν υπαρχει lost university
τοτε γτ να μην υπαρχει και τει αθηνας-lost
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3D7MwQ46D2Y[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
πολύ τέλεια η σειρά. εγώ έχω δεί μέχρι και τον 4ο κύκλο.
το όλο θέμα με τα ταξίδια στον χρόνο κτλ το βρίσκω πολύ ενδιαφέρων και προτότηπο για σειρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Σταματήσατε στον 4ο; Τα καλύτερα χάσατε...εξηγούνται τόσα πολλά πράγματα κοιτάξτε κάποιες δυνατές σκηνές του 5ου κύκλου.Μόνο όσοι θέλουν τις βλέπουν..


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=TpNJyP23e_0[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=ReSPA4mKCB8[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=09knI3i92rk[/ame]


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=O5-_GCbdsHo&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Υπεροχη σειρα!!! εχω δει ολους τους κυκλους που εχουν βγει.Λενε οτι ο 6ος θα εχει 17 ή 16 επεισοδια...Αναρωτιεμαι αρκουν για να δωθουν εξηγησεις σε τοσα αναπαντητα ερωτηματικα που εχουν δημιουργηθει????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Υπεροχη σειρα!!! εχω δει ολους τους κυκλους που εχουν βγει.Λενε οτι ο 6ος θα εχει 17 ή 16 επεισοδια...Αναρωτιεμαι αρκουν για να δωθουν εξηγησεις σε τοσα αναπαντητα ερωτηματικα που εχουν δημιουργηθει????

18 ώρες με 2ωρη πρεμιέρα και 2ωρο φινάλε..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=0Ojpy4yiMv4[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μα σοβαρολογούμε;
Πέρα από καμμένους και 10χρονα περιμένουν προσέλευση;

Σκέτη απογοήτευση για μένα η σειρά. Όποιος άντεξε να δει μέχρι τον 4ο κύκλο την μετακίνηση του νησιου και συνεχίζει ακόμα, τον συγχαίρω!

Υπάρχουν άλλες πολυ πιο αξιόλογες σειρές, αμερικάνικες για όποιον τα θέλει ο οργανισμός του.

Αλλά, πανεπιστήμιο; Συνεχίζω να νομίζω ότι πρόκειται για φάρσα...
α ρε άχρηστε abrams, ξεκίνα μια καλή δουλειά και τελείωσε την επιτέλους για μια φορά... (πρύτανης θα είναι αυτος μάλλον;)

Και ας μην τρελαθούμε...ο κάθε κακομοίρης να ανοίγει πανεπιστήμιο. ήμαρτον.
απλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top