Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά;

frosw_

Νεοφερμένος

Η frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv :
εγώ πάλι φρεσκοχωρισμένη δεν είμαι, απλά τσουρουφλισμένη από τον "κεραυνοβόλο"! Γιατί αν καείς από αυτόν καίγεσαι για τα καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jumpy:


Κι εγώ,κι εγώ,κι εγώωωωω!!!!  :whistle: Αλλα πάει καιρός!!Μήπως πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ?? :hmm: :hmm: :hmm: :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από frosw_ :
Κι εγώ,κι εγώ,κι εγώωωωω!!!!  :whistle: Αλλα πάει καιρός!!Μήπως πρεπει να αρχίσω να ανησυχώ?? :hmm: :hmm: :hmm: :bleh:
Μπα! καλύτερα να τα θυμόμαστε μπας και βάλουμε μυαλό!!!!!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Αυτά συμβαίνου...Πλέον είμαι της άποψης ότι ο χωρισμός δεν έιναι το τέλος του κόσμου αλλά ενός κεφαλαίου...Δεν λεώ ότι είναι εύκολο....Περνάς δύσκολες στιγμές...Αλλά μετά ανοίγεται ένα νέο κεφάλαιο!Γεμάτο προκλήσεις, καρδιοχτύπια....φλερτ, πρώτα ραντεβού!Η ζωή συνεχίζεται και είναι υπέροχο μόνο που το ξέρεις!

Δυστυχώς για όλα αυτά που αναφέρεις δεν έχω καθόλου, μα καθόλου διάθεση! Καρδιοχτύπια, πρώτα ραντεβού..... άντε πάλι απ'την αρχή..... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Δυστυχώς για όλα αυτά που αναφέρεις δεν έχω καθόλου, μα καθόλου διάθεση! Καρδιοχτύπια, πρώτα ραντεβού..... άντε πάλι απ'την αρχή..... :'(

Όταν θα ενεργοποιηθεί πάλι το ένστικτο της συντροφικής επιβίωσης τότε θα τα κάνεις όλα αυτά χωρίς να το καταλάβεις  ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από openopen :
Όταν θα ενεργοποιηθεί πάλι το ένστικτο της συντροφικής επιβίωσης τότε θα τα κάνεις όλα αυτά χωρίς να το καταλάβεις ;)

Έχω πολλά χρόνια να πονέσω από έναν χωρισμό, που δεν θυμόμουν σχεδόν καθόλου την πίκρα που μένει..... Το ξέρω ότι θα περάσει, αλλά μέχρι τότε απλά θα πονάει πολύ..... :/ :/ :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Δυστυχώς για όλα αυτά που αναφέρεις δεν έχω καθόλου, μα καθόλου διάθεση! Καρδιοχτύπια, πρώτα ραντεβού..... άντε πάλι απ'την αρχή.....  :'(

O χωρισμός λένε είναι σαν ένα θάνατο...Θα πονέσεις, θα κλάψεις, θα ξεσπάσεις, θα αρνηθείς ότι όλα τελειώσαν, θα τον ξανα ζητήσεις δίπλα σου...και μετά οι πληγές θα σβήσουν, δειλά δειλά θα γίνουν αυτά που αναφέρω....έτσι πάντα συμφβαίνει και σου μιλάει μία που έκανε 2 χρόνια να ξεπεράσει μια σχέση 3 χρόνων και ότι επί 2 χρόνια έκλαιγε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen :
Μου συνέβει πριν 2 1/2 χρόνια και κράτησε μέχρι χθες. Δυστυχώς, όταν το μόνο που υπάρχει σε μία σχέση είναι μόνο αγάπη και τιποτα άλλο, και αυτή σύμφωνα με τα προσωπικά δεδομένα του καθενός, τότε δύο άνθρωποι δεν μπορούν να μείνουν μαζί..... :/


Υ.Γ. προς ΕΚΕΙΝΟΝ : Αγάπη μου, θα σε σκέφτομαι και θα σ'αγαπώ πάντα.... έστω και από μακρυά.
:'(Λυπάμαι πολύ γλυκειά μου,να ξέρεις πως αυτά γίνονται στη ζωή,ακόμη κι άνθρωποι που αγαπιούνται τελικά για διάφορους λόγους δεν μπορούν να είναι μαζί.Σήμερα είμαι ιδιαίτερα φορτισμένη συναισθηματικά και συγκινούμαι εύκολα.......Μην ανησυχείς,ελπίζω ο επόμενος κεραυνοβόλος σου έρωτας να στεριώσει.......Η ζωή δεν σταματά σε μια σχέση"Life is bigger than you...."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Thanks κορίτσια..... Μου δίνεται δύναμη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
crazyhelen σου υπενθυμιζω το νικ σου, πουλα και λιγη τρελα γιατι αλλιως δεν περναει τπτ και σου τονιζω την "υπογραφη μου"

hanging on to hope
when there is no hope
to hang on

cheer up, joy is everywhere! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βζζζζζζζζζ....!!!!!! με τη δευτερη; :tongue: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
και με την τρίτη και την τέταρτη, την πέμπτη, την.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Φυσικά και πιστεύω!!!!
κι αν δεν πιστεύει ο άλλος αρχίζω τις κωλοτούμπες μέχρι να με δει πολλές ματιές :hehe: :hehe:


ό,τι καλύτερο έχω ζήσει στη ζωή μου, ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά....
αυτό αποζητώ πάντα... αυτό θέλω... είναι η τροφή του πάθους μου, πηγή ενέργειας μου....
Αν δεν είμαι ερωτευμένη νιώθω σχεδόν κενή.....


(ένας φίλος μου λεει, οτι φταίει που έχω τον σκορπιό στην αφροδίτη μου :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gilie :
crazyhelen σου υπενθυμιζω το νικ σου, πουλα και λιγη τρελα γιατι αλλιως δεν περναει τπτ και σου τονιζω την "υπογραφη μου"

hanging on to hope
when there is no hope
to hang on

cheer up, joy is everywhere! :thumbsup:

Thanks honey! Ελπίζω και εύχομαι όλα να τελειώσουν σύντομα! Όσο για την τρέλα που αναφέρεις, δυστυχώς δεν είμαι πιτσιρίκα πια (ΟΚ, δεν είμαι και γριά) και τα κουράγια δεν είναι το ίδια ισχυρα όπως πριν από μερικά χρόνια! Εχω περάσει μάλλον στην "άλλη φάση", εκεί που όλα τα πράγματα στη ζωή έχουν και το αντίτιμό τους. Αυτό πληρώνω τώρα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι ναι και ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από frosw_:
Πιστεύετε στον έρωτα με την πρώτη ματιά?Σας έχει τύχει?Αν ναι..πείτε κατι γι'αυτό...Που,πως,πότε,πως εξελίχθηκε...? :redface: :inlove:

Ναι,πιστεύω στον έρωτα με την πρώτη ματιά.. :inlove:μου συνέβη 1 φορά και μοναδική και..ακόμα τρέχω και δεν φτάνω..! :redface: :bounce: εξελίχθηκε πολύ γλυκά στην αρχή,έγινε τέλειο και κατέληξε σε "όλεθρο"..νομίζω γενικά όμως,ότι σ'αυτές τις περιπτώσεις,δυστυχώς η κατάληξη δεν είναι πάντα η καλύτερη... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μιας και θα μεταφερθουν στο αλλο θεμα οι απαντησεις, προσωπικα σου λεω και πιστευω πως οι μεγαλυτεροι ερωτες (τουλαχιστον στην ζωη μου και φυσικα ομεγαλυτερος μου) απο την πρωτη ματια ξεκινησε.
Με λιγα λογια πιστευω κυριως στον κεραυνοβολο ερωτα...
Οποτε σου απανταω ΝΑΙ και 1000 φορες ΝΑΙ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ΟΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι αμε!!, την παντρευτηκα...........και φοραω ενα κερατο ΝΑΑΑΑΑ τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ναι αλλα με μέτρο μην παθουμε και πλάκα απο έρωτα, πάντα ειπάρχει ηλεκτρισμός αλλα άν πάθεις πλάκα και τρελαθείς το έχασες το παιχνίδι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top