Τιμές για πιστοποιητικά

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Cambridge Pet 80 euro
ECCE 150 euro
Edexcel level 3 150 euro
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως οι τιμές ειναι τσιμπημένες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Cambridge Pet 80 euro
ECCE 150 euro
Edexcel level 3 150 euro
έχεις μείνει πίσω...!!!

πέρυσι που έδωσα εγώ πλήρωσα 85€ και φέτος το πήγαν 90€!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Πέρσυ έδωσα και εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
87 εχει παει πλέον το ΡΕΤ.

100 χρεωνει το Edexcel for his B1 and 90 euro for the BCCE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Αγγλικά:ΚΠΓ Β2 60
ECCE 150

Γαλλικά: DELF A2 85
DELF B1 130
ΚΠΓ Β2 60

Τα συμπεράσματα δικά σας...




όταν έδινα.. ecce 135 και ΚΠΓ 55.......!!!!!!!!

ΚΑΙ ΚΠΓ Γ1 60.. Το alce δε θυμάμαι πόσο είχε!! αλλα νομιιιζω 160!

από Κπγ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΩ ΣΥΛΛΟΓΗ... ΕΧΩ 4 ΚΠΓ ΣΕ 2 ΓΛΩΣΣΕΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Collection εε?
Nice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ναι έχω Β2 γαλλικά, Γ1 γαλλικά, Β2 αγγλικά, Γ1 αγγλικά...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εθνικη Υποστηρίκτρια του Κπγ!
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
εγώ έχω από αγγλικά{ KET,PET,BCCE,ECCE,FCE και σύντομα CAE}
από γαλλικά{DELF A1,A2,B1 και σύντομα SORBONNE B2}:):P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
ναι έχω Β2 γαλλικά, Γ1 γαλλικά, Β2 αγγλικά, Γ1 αγγλικά...:xixi:
κι εγώ τα ίδια ακριβώς υπολογίζω να έχω σ ' ένα χρόνο από τώρα!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Νice!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Για αυτές τις τιμές στην Βουλγαρία, Ρουμανία... σου δίνουν τα πτυχία έτοιμα με το όνομα σου και υπογραφή πρύτανη και προέδρου δημοκρατίας...στα στέλνουν και ταχυδραμικά με μικρή επιπλέον επιβάρυνση.Το Κ.Π.Γ. κατοχυρώνει πλήρως και είναι πιό φθηνό εκτος και αν απο μαζοχισμό θέλουμε να πληρώνουμε περισσότερα και να κοβόμαστε κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Νομίζω πως στην Βουλγαρια το Cambridge κοστίζει 143 ευρω το FCE.
Αρκετα χαμηλοτερη τιμή απο την δική μας!:)

To CAE:
149 EURO

To CPE:
155 EURO


Να οι πραγματικες τιμές στην γείτονα χώρα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ρεζιλίκι που πληρώνουμε περισσότερα..κρίμα το ένδοξο παρελθόν μας. προσωπικά πιστεύω ότι για αυτό δεν θα έπρεπε να πληρώνουμε καθόλου για τις εξετάσεις γλωσσομάθειας σε ξένες γλώσσες.:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

choice

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 319 μηνύματα.
ρεζιλίκι που πληρώνουμε περισσότερα..κρίμα το ένδοξο παρελθόν μας. προσωπικά πιστεύω ότι για αυτό δεν θα έπρεπε να πληρώνουμε καθόλου για τις εξετάσεις γλωσσομάθειας σε ξένες γλώσσες.:xixi:
εγω πιστευω οτι θα επρεπε να πληρωνουμε για το κτιριο,τους εξεταστες,τα χαρτια...αλλα οχι τοσα πολλα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα ευρω που ζητανε ειναι πάρα πολλα...
Αν ζητουσαν εστω γυρω στα 100-110 ευρω καλα.
Αλλα οχι και 180 ευρω για Proficiency!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Η τιμή ανά κεφάλι εξεταζόμενου είναι 15 ευρώ στον διορθωτή, τα υπόλοιπα που αναφέρεις + η διοργάνωση άλλα 15 το πολύ = 30,00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιτα...
Αν στο British Council ο καθε Supervisor παίρνει αποζημιώση 130 ευρώ την ημέρα και ο καθε Invigilator 80 ευρώ τι να πεί κανεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Συγγνώμη , αλλά τι είναι αυτά;;;;
Δεν είναι πτυχία γλώσσας αλλα είναι πτυχία του cambridge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top