Έχει δηλώσει κανείς ΣΣΑΣ - Οικονομικό;

Aimilios-21-

Νεοφερμένος

Ο Aimilios-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά γεία στην παρέα του iSchool.Θα ήθελα να μάθω εάν έχει δηλώσει κάποιος/κάποια ΣΣΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,να είναι μέσα στα πλαίσια των μορίων και να το σκέφτεται να πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ένα παιδί από την πόλη μου που θα πάει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ δήλωσα ΣΣΑΣ οικονομικό 1η επιλογή. Είμαι λίγο πιο πανω από την περσινή βάση κ τώρα απλά περιμένω τα αποτελέσματα,διαφορετικά περνάω σίγουρα χρηματοοικονομικά. Κ συ για ΣΣΑΣ οικονομικό ενδιαφέρεσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Εγώ ξέρω ένα παιδί από την πόλη μου που θα πάει.:)

:no1::)

Εγώ δήλωσα ΣΣΑΣ οικονομικό 1η επιλογή. Είμαι λίγο πιο πανω από την περσινή βάση κ τώρα απλά περιμένω τα αποτελέσματα,διαφορετικά περνάω σίγουρα χρηματοοικονομικά. Κ συ για ΣΣΑΣ οικονομικό ενδιαφέρεσαι?


Ναι..πιστευω οτι 8α μου αρεσει..απλα δεν ξερω πως ειναι οι συνθηκες μες την σχολη και δεν τις γνωριζει κανεις και απο αυτους που ρωτησα...

Αυτο που ελω να μαθω κυριως ειναι αν αφου ορκιστω μετα μεινω μπορω να μη μενω πια εκει και ποσες ωρες πρεπει να ειμαι μεσα στο στρατοπεδο(την ημερα)
-----------------------------------------
:no1::)




Ναι..πιστευω οτι 8α μου αρεσει..απλα δεν ξερω πως ειναι οι συνθηκες μες την σχολη και δεν τις γνωριζει κανεις και απο αυτους που ρωτησα...

Αυτο που ελω να μαθω κυριως ειναι αν αφου ορκιστω μετα μεινω μπορω να μη μενω πια εκει και ποσες ωρες πρεπει να ειμαι μεσα στο στρατοπεδο(την ημερα)


:D:lol: δεν προσεξα οτι ηταν αλλουνου το θεμα!!Ειχα δημοσιευσει και εγω ενα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aimilios-21-

Νεοφερμένος

Ο Aimilios-21- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ δήλωσα ΣΣΑΣ οικονομικό 1η επιλογή. Είμαι λίγο πιο πανω από την περσινή βάση κ τώρα απλά περιμένω τα αποτελέσματα,διαφορετικά περνάω σίγουρα χρηματοοικονομικά. Κ συ για ΣΣΑΣ οικονομικό ενδιαφέρεσαι?


Εγώ προσωπικά είμαι +240 μορια πάνω από την περσυνή βάση,πέρασα τις δοκιμασίες που ήθελε (αθλητικές,ψυχομετρικά κτλ κτλ) και είμαι με το ένα πόδι στη σχολή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panv99

Νεοφερμένος

Ο panv99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σιγουρα τα πραγματα ειναι πιο χαλαρα σε σχεση με τις υπολοιπες στρατιωτικες σχολες...Δν παυει ομως να επικρατει κ εκει η πειθαρχια.....η πρωτη χρονια θα ειναι σιγουρα δυσκολη (πιστευω να καταλαβαινετε απο ποια πλευρα)...μετα ολα οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είμαι +240 μορια πάνω από την περσυνή βάση,πέρασα τις δοκιμασίες που ήθελε (αθλητικές,ψυχομετρικά κτλ κτλ) και είμαι με το ένα πόδι στη σχολή :P

Με το ένα πόδι...?Εγώ λέω να πας καλύτερα από τώρα να νοικιάσεις σπίτι στη Θεσ/νικη!!:) Τι να πω κ γω δλδ?Πέρασα τις δοκιμασίες,αλλά είμαι μόνο 149 μόρια πάνω από την περσινή βάση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Για άλλη μια φορά γεία στην παρέα του iSchool.Θα ήθελα να μάθω εάν έχει δηλώσει κάποιος/κάποια ΣΣΑΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ,να είναι μέσα στα πλαίσια των μορίων και να το σκέφτεται να πάει.


η πρώτη από το φροντηστήριο μου παει οικονομικο ΣΣΑΣ...
Δεν ξερω για αλλους....:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
παιδια και γω για Οικονομικο ΣΣΑΣ ειμαι....!!!!!
Ειναι κατι που γουσταρω....
-----------------------------------------
35 θεσεις....Ουφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
παιδια και γω για Οικονομικο ΣΣΑΣ ειμαι....!!!!!
Ειναι κατι που γουσταρω....
-----------------------------------------
35 θεσεις....Ουφ

Τι εννοείς 35 θέσεις??
-----------------------------------------
η πρώτη από το φροντηστήριο μου παει οικονομικο ΣΣΑΣ...
Δεν ξερω για αλλους....:iagree:

Ξέρεις πόσα μόρια έβγαλε η πρώτη από το φροντιστήριό σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
εαν διαβαζες την εγκυκλιο θα εβλεπες οτι το τμημα του οικονομικου περνει φετος 35 ατομα....Γενικα η ΣΣΑΣ περνει 179(συνολικα)...Για αυτο λεω...Ρε παιδια αμα πηγαινετε μονο για τα λεφτα και ετσι,αφηστε καμια θεση σε καποιον που αγαπα αυτο που κανει...
-----------------------------------------
Και παλι πολλες ειναι οι θεσεις...Αν δεν κανω λαθος περυσι πηραν γυρω στους 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
εαν διαβαζες την εγκυκλιο θα εβλεπες οτι το τμημα του οικονομικου περνει φετος 35 ατομα....Γενικα η ΣΣΑΣ περνει 179(συνολικα)...Για αυτο λεω...Ρε παιδια αμα πηγαινετε μονο για τα λεφτα και ετσι,αφηστε καμια θεση σε καποιον που αγαπα αυτο που κανει...
-----------------------------------------
Και παλι πολλες ειναι οι θεσεις...Αν δεν κανω λαθος περυσι πηραν γυρω στους 12

Εγώ ξέρω ότι το ΣΣΑΣ Οικονομικό Γενική Σειρά(90%) παίρνει 20 άτομα γιατί αυτό με ενδιαφέρει! Συγγνώμη δλδ που δεν έμαθα απ' έξω όλη την εγκύκλιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ειπα εγω κοπελαρα μου οτι κανεις λαθος??Σου ειπα να μαθεις την εγκυκλιο απ εξω??
:):):)Μη σκαλωνεις...
Γενικη Σειρα---20 ατομα οπως λες....Τα αλλα 15 ειναι ειδικες κατηγοριες(3τεκνοι κτλ...)
Ποσα μορια εχεις ???
-----------------------------------------
Εγω ενδιαφερομαι πολυ ομως...Γι αυτο ψαχνομαι και κοιταω μορια και θεσεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ειπα εγω κοπελαρα μου οτι κανεις λαθος??Σου ειπα να μαθεις την εγκυκλιο απ εξω??
:):):)Μη σκαλωνεις...
Γενικη Σειρα---20 ατομα οπως λες....Τα αλλα 15 ειναι ειδικες κατηγοριες(3τεκνοι κτλ...)
Ποσα μορια εχεις ???

Οκ,sorry!:) Στο 5ο έχω 19455... κ μάλλον παίζεται αν θα μπω. Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Στο 5ο εχω 19.543...:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Στο 5ο εχω 19.543...:)...

Μπράβο!!:no1: Βασικά,μάλλον στη 2η επιλογή (χρηματοοικονομικά) θα περάσω με τέτοιες βαθμολογίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Τhanks...!και συ εσκισες....:no1:Τι να σου πω...Οικονομικα και τετοια ουτε καν τα δηλωσα...Μονο 2 σχολες εβαλα απο το 5ο πεδιο...Αλλα ΣΣΑΣ ειναι που γουσταρω τρελα...Ας ειμαι και 35ος...μονο να μπω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Αφού το θες τόσο πολύ θα μπεις! Λες να είναι η βάση φέτος τόσο? 19543??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Τι να σου πω...Δεν ξερω...Ακουω διαφορα...Πολλοι λενε οτι μπορει να πεσει κιολας στα 19.100(δεν το πιστευω)....Παντως θελω να πιστευω οτι η αυξομειωση δε θα ειναι πανω απο 200 μορια...Κοιτουσα και τις βασεις απο το 2001 μεχρι σημερα...Το πιο μεγαλο που εφτασε ποτε ηταν πριν 3 χρονια (νομιζω) στα 19.400 και κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Τι να σου πω...Δεν ξερω...Ακουω διαφορα...Πολλοι λενε οτι μπορει να πεσει κιολας στα 19.100(δεν το πιστευω)....Παντως θελω να πιστευω οτι η αυξομειωση δε θα ειναι πανω απο 200 μορια...Κοιτουσα και τις βασεις απο το 2001 μεχρι σημερα...Το πιο μεγαλο που εφτασε ποτε ηταν πριν 3 χρονια (νομιζω) στα 19.400 και κατι...

Ωραία,αφού το υψηλότερο ήταν 19400 κ κάτι, ελπιζω φέτος να είναι 19455!!:D Λοιπόν,καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top