Φοιτητική ζωή στην Θεσσαλονίκη

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Δε μπορω να πω........:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
παιδια οποιαδηποτε βοήθεια χρειαστείτε στη θεσσαλονίκη εδω ειμαστε και οι υπολοιποι φοιτητες..ειμαι 2ο ετος και στην αρχη μου ηταν λιγο δυσκολο περυσι λογω φιλων...αλλα σιγα σιγα τουσ αποκτας και ειναι ολα οκ...παντως οτιδήποτε θελετε απο εγγραφη μεχρι πληροφορίες για τα παντα κια φίλους here i am!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εισαι εσυ στην φωτο μικρη?:P
:D καλε ηταν μια απλη φωτο που βρηκα στο ιντερνετ
Δικες μου απο μικρη ηλικια ειχα καποτε στο προφιλ μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Παίδες πέρασα Θεσσσαλονίκη!!:jumpy:
Θα ήθελα τη συμβουλή όσων γνωρίζουν σε ποιές περιοχές να κοιτάξω για σπίτι!! (κάτι μου έχουν πει ότι είναι καλύτερα προς τα ανατολικά)
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πως το μάθατε όλοι;Συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πρώτη φορά βλέπω να μαθαίνουν από πριν τις βάσεις(για τα μόρια το χω ξανακούσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Πως το μάθατε όλοι;Συγγνώμη αν γίνομαι αδιάκριτος αλλά πρώτη φορά βλέπω να μαθαίνουν από πριν τις βάσεις(για τα μόρια το χω ξανακούσει)
Εμένα η ίδια γυναίκα που εμάθε τα γραπτά μου (η διευθύντρια στη δουλειά της μητέρας μου που είναι στο υπεπθ) της είπε και που πέρασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Σαλονικη σου ρχομαι:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the greek

Νεοφερμένος

Ο the greek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
εσσαλονικη σου ρχομαι και εγω!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
κ εγω ψυχολογια φροσακι...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ποιές περιόχες της Θεσσαλονίκη έχουν φοιτητές (σχετικά πολλούς) και πού βρίσκονται τα φοιτητικα στέκια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Παίδες πέρασα Θεσσσαλονίκη!!:jumpy:
Θα ήθελα τη συμβουλή όσων γνωρίζουν σε ποιές περιοχές να κοιτάξω για σπίτι!! (κάτι μου έχουν πει ότι είναι καλύτερα προς τα ανατολικά)
:thanks:
αντε ρε που θα πας ανατολικα..οσο πιο κοντα στο πανεπιστημιο τοσο καλυτερα..αν μπορεις να πηγαινεις και με τα ποδια και να μη μπλεκεις με λεωφορεια ακομα καλυτερα(τωρα με το μετρο η κινηση ειναι ανυποφορη καποιες μερες)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
αντε ρε που θα πας ανατολικα..οσο πιο κοντα στο πανεπιστημιο τοσο καλυτερα..αν μπορεις να πηγαινεις και με τα ποδια και να μη μπλεκεις με λεωφορεια ακομα καλυτερα(τωρα με το μετρο η κινηση ειναι ανυποφορη καποιες μερες)..
Εντάξει βρήκα στη Μελενίκου ένα gg!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εντάξει βρήκα στη Μελενίκου ένα gg!!!:D
μια χαρα εισαι:no1:
οσο για τα στεκια που ρωτησες τα περισσοτερα εκει γυρω ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ πχ θα μένω(σε κανά 10 μέρες το πολύ) Ευζώνων που είναι επίσης κοντά από τα πανεπιστήμια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LI@

Νεοφερμένος

Η LI@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ρε παιδιά,πότε προλάβατε κιόλας κ βρήκατε σπίτι??? Εγώ ανέβηκα Θεσ/νικη μία μέρα,αλλά δε βρήκα κάτι που να μου κάνει. Σκέτη απογοήτευση...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Ρε παιδιά,πότε προλάβατε κιόλας κ βρήκατε σπίτι??? Εγώ ανέβηκα Θεσ/νικη μία μέρα,αλλά δε βρήκα κάτι που να μου κάνει. Σκέτη απογοήτευση...:(

Τι να το κανεις το σπιτι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Τι να το κανεις το σπιτι??
Γιατί που θα μείνει στον δρόμο?Εγώ βασικά είχα σπίτι αλλά και όλοι οσοι γνωστοί μου πέρασαν εκεί βρήκανε.Καλά τι σόι σπίτι ψάχνεις τελος πάντων?Δεν είναι και διαμάντια τα σπίτια στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Στην καλύτερη περίπτωση 20ετίας ανακαινισμένα είναι.,με ότι να ναι διαρύθμιση.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Γιατί που θα μείνει στον δρόμο?Εγώ βασικά είχα σπίτι αλλά και όλοι οσοι γνωστοί μου πέρασαν εκεί βρήκανε.Καλά τι σόι σπίτι ψάχνεις τελος πάντων?Δεν είναι και διαμάντια τα σπίτια στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.Στην καλύτερη περίπτωση 20ετίας ανακαινισμένα είναι.,με ότι να ναι διαρύθμιση.:bye:
Η κοπελα περασε ΣΣΑΣ.......Σπιτι για 2 βραδιες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top