Προς όσους τελείωσαν: Θυμάστε τίποτα;

Θυμάστε τίποτα από τα μαθήματα των Πανελληνίων;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Θυμάμαι τα περισσότερα (για βιολογίες δν θα το έλεγα με σιγουριά αλλά για μαθηματικά, φυσική, χημεία)...έτσι νομίζω τουλάχιστον...δν γράφω και διαγώνισμα κάθε βδομάδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariophys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
απο φυσική μαθηματικά όλα, και περισσότερα....βέβαια βοηθάει και το ότι σπουδάζω φυσική:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

taratata

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηρώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Ναι, ακόμα και την βιολογία κατεύθυνσης την θυμάμαι. Θυμάμαι όλα τα θεωρήματα στα αμθηματικά, όλα τα στιλ ασκήσεων, όλη την θεωρία στην φυσική και στη χημεία, την στατιστική και τις πιθανότητες... Όλα τα θυμάμαι! Ακόμα και τώρα θυμάμαι να λύσω τα θέματα των πανελληνίων και θα έγραφα και καλύτερα αφού ξέρω ακριβώς τα λάθη μου [τα περισσότερα από απροσεξία:P]. Τελικά δεν πήγε χαμένο ΤΟΣΟ διάβασμα:yes::yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης Χανιά

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης Χανιά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Φυσικά, όλα τα θυμάμαι. Και να θέλει κάποιος να τα ξεχάσει με τόσο διάβασμα είναι αδύνατον... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Εγώ πάλι θυμάμαι ελάχιστα απ'την περσινή χρονιά.:redface:
Κυρίως μαθηματικά,τα άλλα με τίποτα.Ειδικά κάτι ΑΟΔΕ,ΑΟΘ κλπ όσες προσπάθειες και αν έκανα να θυμηθώ κάτι,ήταν αποτυχημένες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanopassion

Νεοφερμένος

Ο milanopassion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Eιναι νωρις ακομα βεβαια αλλα ειδικα τις βιολογιες τις θυμαμαι κατα λεξη γιατι τις ειχα λιωσει ολη την ανοιξη.Χημεια και φυσικη μια απο τα ιδια μια και στις πανελληνιες εγραφα με κλειστα σχεδον ματια.Τα μαθηματικα δεν μπορεις να πεις απολυτα οτι τα θυμασαι αν δεν εξασκεισαι καθημερινα και δεν ελεγχεις τις γνωσεις και τις μεθοδολογιες σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν θυμαμαι τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία τα πάντα όλα. Βιολογία λίγα πράγματα. Ιστορία έτσι κι έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Περα απο ΑΟΔΕ, σαφως. Αυτο ελειπε. Βοηθαει και το οτι ασχολουμαι λιγο με τον αδερφο μου, που δινει στις επομενες Πανελληνιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Αισθάνομαι ότι έχω ξεχάσει πολλά πράγματα. Θυμάμαι μέσες άκρες, την ουσία δηλαδή, αλλά λεπτομέρειες όχι... Νομίζω ότι φταίει το ότι ήμουν Θεωρητική. Απ' ότι βλέπω τα παιδιά της Θετικής-Τεχνολογικής τα θυμούνται περισσότερο και το βρίσκω λογικό. Το διάβασμα της Θεωρητικής είναι πιο... επιφανειακό. Το θέμα είναι να τα θυμάσαι εκείνη τη στιγμή που θα τα γράψεις. Ενώ τα θετικά πρέπει να τα έχεις κατανοήσει σε βάθος για να μπορείς να γράψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Επειδή δεν έχουν περάσει πολλοί μήνες από τότε που δώσαμε, θυμάμαι αρκετά πράγματα. Βέβαια αυτό είναι καλό καθώς θα αναγκαστώ να τα ξαναφρεσκάρω στο μέλλον :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ενδιαφέρον θα ήταν και ένα πολλ. ;)
Και εγώ πλέον θυμάμαι ελάχιστα πράγματα ως και μηδαμινά. (τεχνολογική ήμουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ένας φυσικος μαθηματικος και πολυτεχνιτης είναι λογικό να θυμάται φυσική μαθηματικά,
ένας φοιτητής ιατρικής μετά από 2,3 χρόνια το πολύ δε θυμάται τπτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Απ' ότι βλέπω τα παιδιά της Θετικής-Τεχνολογικής τα θυμούνται περισσότερο και το βρίσκω λογικό... Ενώ τα θετικά πρέπει να τα έχεις κατανοήσει σε βάθος για να μπορείς να γράψεις.

καλά μη το δένεις κόμπο αυτό :whistle:
έλα να δεις γραπτά στο Πανεπιστήμιο και να αναρωτηθείς αν τελικά υπάρχει έλεγχος ποιος γίνεται ή όχι φοιτητής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μαθηματικά σχεδόν τα πάντα. (αν και έχω σκουριάσει λίγο στο θέμα των ασκήσεων)
στα υπόλοιπα μες στις άκρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Μετα απο καποιο (σχετικα μικρο) διαστημα απο τοτε που διαβαζα,θεωρω οτι θυμαμαι τα βασικα τουλαχιστον.Τα πιο εξειδικευμενα πραγματα του συντακτικου των Αρχαιων και τις (μπιιιιιιιιιιιιιιιιππππππππ) πληροφοριες της Λογοτεχνιας,οχι.Αλλα νομιζω οτι καπως αλλιως εννοουμε το ''θυμαμαι'' εμεις οι θεωρητικοι απο τους υπολοιπους,καθως ειχαμε παρα πολλη παπαγαλια να αντιμετωπισουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Θυμάμαι τα πάντα. Από το αγροτικό ζήτημα στην ιστορία μέχρι τις ιδιόμορφες δευτερεύουσες του συντακτικού των λατινικών,
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mr K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι τίποτα ειδικά από μαθηματικά καθώς τα περισσότερα δεν μου χρειάστηκαν..Είμαι σίγουρος όμως πως άμα ρίξω μια ματιά θα τα ξαναθυμηθώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θυμάμαι τα πάντα. Από το αγροτικό ζήτημα στην ιστορία μέχρι τις ιδιόμορφες δευτερεύουσες του συντακτικού των λατινικών,
Τα είχες εμπεδώσει σε βάθος και δεν τα είχες παπαγαλήσει γι'αυτό! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top