Προς όσους τελείωσαν: Θυμάστε τίποτα;

Θυμάστε τίποτα από τα μαθήματα των Πανελληνίων;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Eγώ αν και έδωσα πέρυσι,θυμάμαι ακόμα ό,τι κάναμε στη Βιολογία Κατεύθυνσης( από άποψη περιεχομένου και καμιά επανάληψη θα μπορούσα να τα ξαναπώ απ'έξω).Τα είχα κατανοήσει σε βάθος κιόλας και με ενδιέφεραν πολύ,γι'αυτό και έτσι.Τώρα και από τα υπόλοιπα θυμάμαι πράγματα,μιας και μερικά τα επαναλάβαμε στο Πανεπιστήμιο.Μόνο στα Μαθηματικά κατεύθυνσης επικρατεί ένα χάος μες το μυαλό μου και θυμάμαι 2 μήνες αφού είχα δώσει,θυμόμουν ελάχιστα πράγματα.Κρίμα τις ασκήσεις που είχα λύσει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
ΑΟΔΕ και Βιολογία γενικής τα θυμάμαι σχεδόν όλα:P! Με μία βδομάδα επανάληψης θα μπορούσα άνετα να ξαναδώσω:D. Μαθηματικά, το μεγάλο μου μίσος, ούτε o bolzano δεν θυμάμαι τι λέει, ευτυχώς!!! Διαγράφηκαν όλα αφού έδωσα! Format στο δίσκο!



Fermat στο δίσκο μη σου πω.........:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι θυμάμαι αρκετά, ειδικά από τη Βιολογία κατ. που την είχα ξεσκίσει. Από Χημεία και Φυσική όχι πολλά πράγματα. Όσο για τα μαθηματικά, εντάξει, θυμάμαι, αλλά δε νομίζω ότι θα μπορούσα να το ξαναδώσω τώρα! Μόνο για τη βιολογία είμαι σίγουρος ότι αν το ξανάδινα θα 'γραφα τέλεια!:PΛέμε τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω αν ξαναδινα τωρα, θα εγραφα ικανοποιητικα μονο βιολογιες και εκθεση (και παλι οχι αριστα). Μαθηματικα βαση (και αν) και φυσικη κατι παραπανω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Με μεγάλη μου θλίψη διαπιστώνω ότι θυμάμαι πολύ λίγα πράγματα από τα μαθήματα των πανελλαδικών.Και μόνο επιφανειακό δεν ήταν το διάβασμά μου.Εντάξει,τα βασικά τα θυμάμαι αλλά σε κάποια άλλα έχω πλήρη άγνοια.
Συμβαίνει το ίδιο και μ'εσάς?Αισθάνομαι άσχημα που σχεδόν ξέχασα πράγματα που έμαθα με τόσο μόχθο.Δηλαδή, όλα αυτά για το τίποτα?
κοιτα ΑΟΘ και μαθηματικα γενικης θυμαμαι(επειδη κανουμε παρομοια στην σχολη)απο τα υπολοιπα μολις τελειωσανν οι πανελληνιες πατησα delete!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Θυμάμαι πολύ καλά αρχαία και λογοτεχνία. Λατινικά και ιστορία αμυδρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εγω επειδη ηταν αρκετα βασανιστικη χρονια, ειδικα ψυχολογικα οποτε προσπαθω να θυμηθω ενα μαθημα με πιανει μια πολυ ασχημη κατασταση :p...
Αν τα δω θα επανελθουν ολα αλλα προς το παρον ουτε που θελω.

Παει, τελειωσε αυτο το μαρτυριο και πολυ ευχαριστα. Να μην μας ξαναρθει. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εγω επειδη ηταν αρκετα βασανιστικη χρονια, ειδικα ψυχολογικα οποτε προσπαθω να θυμηθω ενα μαθημα με πιανει μια πολυ ασχημη κατασταση :p...
Αν τα δω θα επανελθουν ολα αλλα προς το παρον ουτε που θελω.

Παει, τελειωσε αυτο το μαρτυριο και πολυ ευχαριστα. Να μην μας ξαναρθει. :p
Ακριβώς έτσι είμαι και εγώ! Να φανταστείς έδωσα 2ρη χρονιά φέτος! Τα έχω σιχαθεί, πραγματικά! Μακριάαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bkid

Νεοφερμένος

Ο Bkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Εγω νομιζω τα θυμαμαι,ειδικα μαθηματικα φυσικη ΑΕΠΠ ειμαι κομπλε!Αφου ειδα και των επαναλληπτικων τα θεματα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black Mambo

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εγω νομιζω τα θυμαμαι,ειδικα μαθηματικα φυσικη ΑΕΠΠ ειμαι κομπλε!Αφου ειδα και των επαναλληπτικων τα θεματα;)

Εγώ δεν έχω μπει στη διαδικασία ΚΑΝ να σκεφτώ αν τα θυμάμαι... :D
Πάντως νομίζω πως μαθηματικά-φυσική-αεππ δεν ξεχνιούνται εύκολα... :xixi: όσο για βιολογία γενικής & αοδέ ελπίζω να τα ξεχάσω εντελώς... (πιάνουν τζάμπα χώρο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλα τα παιδια της Τεχνολογικης εχουν μεγαλο προβλημα με το ΑΟΔΕ γιατι τα θελει παπαγαλια...Εγω προσωπικα (απο Θεωρητικη εννοειται...) σκορπια-σκορπια θυμαμαι κατι λιγα...Ειδικα Ιστορια που την ελιωσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Καλα τα παιδια της Τεχνολογικης εχουν μεγαλο προβλημα με το ΑΟΔΕ γιατι τα θελει παπαγαλια...Εγω προσωπικα (απο Θεωρητικη εννοειται...) σκορπια-σκορπια θυμαμαι κατι λιγα...Ειδικα Ιστορια που την ελιωσα...

Που περνάς εσύ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι το εικοσάρι στη Φυσική Κατ. και το 19.9 στα Μαθ. Κατ. !!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Που περνάς εσύ;:)

Νομικη Θεσσαλονικης αν δεν εκτοξευθουν οι βασεις στο 1ο πεδιο!Εσυ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μονο αοθ θυμαμαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ουτε εγω θυμαμαι τα περισσοτερα..αλλα αν πεσει το βιβλιο στα χερια μας με μια ματια θα τα θυμηθουμε ολα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Νομικη Θεσσαλονικης αν δεν εκτοξευθουν οι βασεις στο 1ο πεδιο!Εσυ????

Εγω αν δεν ανεβούν πολύ παιδαγωγικό Αλεξανδρούπολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Νομικη Θεσσαλονικης αν δεν εκτοξευθουν οι βασεις στο 1ο πεδιο!Εσυ????
ποσο εβγαλες αν επιτρεπεται?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SeLeni@

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top