Προς όσους τελείωσαν: Θυμάστε τίποτα;

Θυμάστε τίποτα από τα μαθήματα των Πανελληνίων;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 72)

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Ακόμα τα θυμάμαι τα άτιμα ειδικά τα μαθηματικά.Πιο λίγο από όλα μου έχει μείνει η φυσική και εκείνο το αναθεματισμένο 3ο κεφάλαιο της χημείας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos123>>>>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο panos123>>>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
τα μαθηματικα δεν ξεχνιούνται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grigoris91

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 930 μηνύματα.
χαιρομαι που δεν ειμαι ομονοσ .τα εχω ξεχασει ολα[ταπερισσοτερα δηλαδη].πιστευω ομωσ με μια καλη επαναληψη θα τα ξαναθυμηθω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mourkos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
μαθηματικά και φυσική θυμάμαι σίγουρα, για τα υπόλοιπα δε ξέρω, αοδέ πάντως δε θυμάμαι τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Ενα ειναι το σιγουρο..Αοδε δεν θυμαμαι ΤΙΠΟΤΑ:D
Ε στα υπολοιπα 5 ολο και κατι θυμαμαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
δν θυμαμαι τπτ...:D τζαμπα το διαβασμα που εριξα 2 χρονια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Προς έκπηξη μου τα πιο πολλά που θυμάμαι είναι από Φυσική :!:
Α και αεππ και μαθηματικά Γενικής :D


Μόνο αοδε βασικά δν θυμάμαι ΤΙΠΟΤΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Στο συγκεκριμενο thread αντανακλαται το "αγκαθι" τπυ εκπαιδευτικου μας συστηματος....Μας κανουν μηχανες αποστηθισης και αναπαραγωγης πληροφοριων,ετσι που στο τελος απο μια τοσο μεγαλη και συντονισμενη προσπαθεια δεν μας μενει τιποτα,ή μαλλον τιποτα ουσιαστικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
αοδε δεν θυμάμαι τον πάτο μου! Στα άλλα θυμάμαι ότι έχει σχέση με πρακτική. Θεωρία τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orientation

Νεοφερμένος

Η orientation αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας...εγω ημουν τεχνολογικη κατευθυνση και θυμαμαι παρα πολλα ομως εχω ξεχασει απο ενα μαθημα που ηταν το χειροτερο μου...ΑΟΔΕΥ...εχω ξεχασει τα παντα σχεδον αλλα εγραψα καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tempora

Νεοφερμένος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Όπως φάνηκε, η αποστήθιση θυσιάζει δύο, 2, ΙΙ, πράγματα, την ψυχική υγεία και την ουσιαστική γνώση.
Αναλογίσου τις επιπτώσεις,μέλλοντα μαθητή της Γ'
Η απαξίωση των μέγιστων αγαθών δεν είναι υποχρεωτική, όπως θελουν κάποιοι να μας πείσουν, αντισταθείτε!
Η ανταμοιβή θα φανεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Βιολογία κατεύθυνσης=:wow:
Δεν θυμάμαι τίποτα από αυτό το κ...μάθημα προς μεγάλη μου ανακούφιση!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
ΑΟΔΕ μια καλη επαναληψη αμα εκανα μονο, και αυριο να ξαναδινα πανελληνιες σε ιδιας δυσκολιας(μαλλον ευκολιας...:P) θεματα, πιστευω δεν θα ειχαν μεγαλη αποκλιση τα μορια που εβγαλα με τα μορια που θα εβγαζα.(εννοω αν εδινα ολα τα μαθηματα, οχι μονο αοδε.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΑΟΔΕ μια καλη επαναληψη αμα εκανα μονο, και αυριο να ξαναδινα πανελληνιες σε ιδιας δυσκολιας(μαλλον ευκολιας...:P) θεματα, πιστευω δεν θα ειχαν μεγαλη αποκλιση τα μορια που εβγαλα με τα μορια που θα εβγαζα.

να σου κανω μια ερωτηση οταν λες ευκολα ΑΟΔΕ....τι εννοεις?
δυσκολα ποια θα ηταν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
να σου κανω μια ερωτηση οταν λες ευκολα ΑΟΔΕ....τι εννοεις?
δυσκολα ποια θα ηταν?
Το 'ευκολα' το λεω για τα υπολοιπα θεματα εκτος ΑΟΔΕ-εκθεσης,τα οποια προφανως δεν μπορει να τα πει κανεις ευκολα/δυσκολα και να ειναι αντικειμενικος.:)Εξαλλου αοδε παπαγαλια ειναι. ή το μαθαινεις ολο το βιβλιο, ή αμα εισαι κωλοφαρδος(οπως εγω :D ) σου πεφτουν κομματια που ξερεις καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
το αοδε εχει κομματια δυσκολα σε αποστηθιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leniw!!

Νεοφερμένος

Η leniw!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω παλι παιδια θυμαμαι τελεια την βιολογια,τα λατινικα και το γνωστο(πρωταγορα,πλατωνα)=αυτα που μ'αρεσαν δηλαδη!!ολα τα αλλα.................(τα θυμαμαι αλλα οχι οπως τα χα μαθει!!χονδρικα!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ribos

Νεοφερμένος

Ο Ribos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι τίποτα εκτός από μαθηματικά γενικής παιδείας!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Απ'την πρώτη μέρα που τελειώσαμε είπα στον εαυτό μου να αρχίσει να κάνει delete τα κείμενα των AΟΔΕ αμέσως. Το έχει επιτύχει αρκετά ικανοποιητικά ο εγκέφαλος καθώς δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα αυτή τη στιγμή.

Μαθηματικά και Φυσική θέλω να τα θυμάμαι ανά πάσα στιγμή. Έπιασα και έλυσα μάλιστα τα θέματα των επαναληπτικών εξετάσεων έτσι για να δω τι θυμάμαι.

Καλά με τον προγραμματισμό ασχολούμαι και μόνος μου οπότε δεν υπάρχει κάτι που να με απασχολεί.


Γενικά μη σκοτίζεστε τόσο, ό,τι χρειαστεί στην τριτοβάθμια εκπαίδευση θα σας έρχεται σταδιακά, νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
αδοε και οικονομια τα θυμαμαι αψογα..τωρα τα υπολοιπα ετσι κ ετσι με τα μαθ κατ να ειναι εντελως μπερδεμενα στο μυαλο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top