Πιστεύετε στον εαυτό σας;

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giouliii

Νεοφερμένος

Η giouliii αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
τσου κι εγω:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
εννοιτε πωσ πιστευω.......αν δεν πιστευω εγω ποιοσ θα πιστεψει..??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikola Tesla

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ειμαι θεος ! ανταξιος του ΔΙΑ και του ΑΠΟΛΛΩΝΑ!:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίλυα

Νεοφερμένος

Η Ίλυα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Αναλόγως..Αν και τις περισσότερες φορές πιστεύω στον εαυτό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Εχω χασει τον εαυτο μου,οποτε δεν μπορω να πιστεψω σε αυτον και να θελω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Παλιότερα όχι, δε πίστευα σχεδόν καθόλου. Τώρα έχω αναθεωρίσει πλήρως και μπορώ να πω πως πιστεύω πολύ στον εαυτό μου.:)

Εξάλου αν δε πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου πώς να πιστέψουν οι άλλοι σε σένα........?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εξάλου αν δε πιστεύεις εσύ στον εαυτό σου πώς να πιστέψουν οι άλλοι σε σένα........?
:iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εχω χασει τον εαυτο μου,οποτε δεν μπορω να πιστεψω σε αυτον και να θελω :P

Χμ, Δεν θα μπορούσες να το θέσεις καλύτερα.
Ακριβώς αυτό νιώθω και εγώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
I fucking rule!:P Πέρα απ'την πλάκα, όπως είπαν και άλλοι, η αυτοεκτίμηση μου δεν είναι σταθερή. Αλλά εντάξει, έχω μια γενική ιδέα για τον εαυτό μου, δε λέω τη μια είμαι γαμάτος και την άλλη μάπας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
πιστευω οτι εχω ενα μοναδικο ταλεντο στο να κανω λαθος επιλογες και μαμακιες, να με ενδιαφερουν λαθος ατομα κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
πιστευω οτι εχω ενα μοναδικο ταλεντο στο να κανω λαθος επιλογες και μαμακιες, να με ενδιαφερουν λαθος ατομα κτλ
Ακριβώς το ίδιο ταλέντο έχω κι εγώ...
Γενικά πιστεύω στον εαυτό μου, αλλά ίσως όχι οσο θα έπρεπε... Χρειάζομαι κάπου κάπου κάτι να μου τονώσει την αυτοπεποίθηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
I fucking rule!:P Πέρα απ'την πλάκα, όπως είπαν και άλλοι, η αυτοεκτίμηση μου δεν είναι σταθερή. Αλλά εντάξει, έχω μια γενική ιδέα για τον εαυτό μου, δε λέω τη μια είμαι γαμάτος και την άλλη μάπας.:)

:lol:

Κι εγώ τα ίδια πάνω κάτω.(Με τα υπόλοιπα που είπες, ε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ο εαυτός μου είναι ο μόνος στον οποίο πιστεύω τον τελευταίο καιρό. Και σ' αυτόν θα εξακολουθήσω να πιστεύω βέβαια, αποδίδει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γενικά πιστεύω στον εαυτό μου, αλλά ίσως όχι οσο θα έπρεπε... Χρειάζομαι κάπου κάπου κάτι να μου τονώσει την αυτοπεποίθηση...
Καπου σ' αυτο το επιπεδο ειμαι κι εγω αυτη την περιοδο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Επειδή πέρασα κάποια "παλούκια" μαθήματα και με βαθμό, στην τωρινή εξεταστική, έχω αρχίσει να πιστεύω πολύ στον εαυτό μου. χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Πρώτη με τρίτη γυμνασίου θεωρούσα πως είμαι η απόλυτα ηλίθια, ότι σπάνε οι καθρέφτες στο πέρασμά μου και τέτοια. Μετά έφτιαξε σταδιακά το πράγμα.

Έχω αυτοεκτίμηση, δε μπορώ να πω. Όμως είμαι αυστηρή με τον εαυτό μου, δε δέχομαι την αποτυχία σε πράγματα που εξαρτώνται μόνο από μένα (πχ πτυχία, πανελλήνιες) κι έτσι αν αποτύχω κάπου θα φταίω πάντα εγώ, θα γίνω ξαφνικά άχρηστη κλπ.
Χαίρομαι που με την προσπάθειά μου κάνω κάποιους να το βουλώνουν. Μάλλον αυτοί οι κάποιοι, αυτοί που δεν πιστεύουν σε μένα, με κάνουν να πεισμώνω και να λέω "θα τα καταφέρω".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top