Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
ΑΑΑΑ... καλα τοτε αν περιμενω απο τη καθηγητρια μου, θα μαθω του χρονου...
Πάρε ένα τηλέφωνο στο φροντήστηριό σου και θα σου πουν.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια το πηρα!!!!!!!!!!!!!ποσοστα δεν ξερω ποτε θα βγουν για εμας?????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Congratulations to all!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
omgggggggggggggggg
Με πηρε τηλ η Φλεριιιιιιιιιι.

ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:clapup::clapup:

OMAGADDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rubi Rubi

Νεοφερμένος

Η Rubi Rubi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ε οκ, εσυ μπορει να εδωσες προφισενσι για να βγηκαν μια βδομαδα πριν, εμεις εδω για λοουερ λεμε ^^
πραγματι!προφισιενσι εδινα!δεν ειχα δει τι λεγατε πιο πριν!εμν τρ μ ηρθαν τα μνμτ σασ....anyway....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Μια φίλη μου πήρε τα αποτελέσματα του ECCE σήμερα... Μου έστειλε μνμ.
Εγώ δεν τα έχω όμως. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oσοι ΔΕΝ μπορειτε να τα δειτε στο results.hau.gr επικοινωνείτε με το φροντιστηριο σας!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Results are not available yet -.-
Ντουμπ...
Ποιος πάει μέχρι το φροντ τώρα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! GCVR LP, LIST BF, SPEAK P, WRI P!
ο νεος κανονισμος που ισχυει στο λοουερ ισχυει και για προφισενσυ?
δηλ αυτο με το αν εχεις ενα BF και ολα τα αλλα απο lp και πανω περνας?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis16

Νεοφερμένος

Ο giannis16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααα.....................................................lp σε ολα και ενα bf στο gvr......ειμαι πολυ χαρουμενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Eγω ειχα

Oral: P
GVR: LP
Listening: LP
Writing: LP

Xaxa:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
ο νεος κανονισμος που ισχυει στο λοουερ ισχυει και για προφισενσυ?
δηλ αυτο με το αν εχεις ενα BF και ολα τα αλλα απο lp και πανω περνας?:/:

Αυτός ο κανονισμός για το E.C.C.E.δεν είναι και τόσο καινούργιος .Υπάρχει από την εποχή που το πήρα εγώ, πρι 4 χρόνια δηλαδή.

Τώρα, όσο αφορά το E.C.P.E. , ο κανονισμός αυτός ισχύει από πέρσι . Μέχρι τότε , κόσμος και κοσμάκης κόπηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και ακομα κοβεται με τη διαφορα πως το κανουν F αντι για bf.Αλλωστε το ποσοστο επιτυχιας παραμενει σταθερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Ρε παιδια..σιγουρα βγηκαν για ολους μας?εγω στελνω μηνυματα,παιρνω τηλ δεν το σηκωνουν...η εχω κοπει(το πιο πιθανον) η με γραφουν κανονικοτατα...τι να πωωω.. -.-

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ ΠΑΙΔΕΕΕΣ... :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
το πηρααααααααααααααααααααααααααααααααααα.....................................................lp σε ολα και ενα bf στο gvr......ειμαι πολυ χαρουμενος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Την ίδια βαθμολογία είχαμε, lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
4 HP :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Αυτός ο κανονισμός για το E.C.C.E.δεν είναι και τόσο καινούργιος .Υπάρχει από την εποχή που το πήρα εγώ, πρι 4 χρόνια δηλαδή.

Τώρα, όσο αφορά το E.C.P.E. , ο κανονισμός αυτός ισχύει από πέρσι . Μέχρι τότε , κόσμος και κοσμάκης κόπηκε.

αναφερομαι συγκεκριμενα σε αυτη την αλλαγη η οποια δημοσιευτηκε τον οκτωβρη του 2009
https://www.hau.gr/?i=examinations.el.news.1194

Το Ινστιτούτο Αγγλικής Γλώσσας του Πανεπιστημίου του Michigan (ELI) ανακοίνωσε την εξής αλλαγή στη διαδικασία βαθμολόγησης για τις Εξετάσεις του Πιστοποιητικού ECCE: «Οι εξεταζόμενοι που επιτυγχάνουν σε τρεις ενότητες με LP (ή υψηλότερο) και λαμβάνουν βαθμολογία όχι χαμηλότερη του BF σε μια ενότητα θα αποκτούν το πιστοποιητικό ECCE». Η αλλαγή αυτή ισχύει από την τρέχουσα εξεταστική περίοδο του Δεκεμβρίου 2009.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
ΠΕΡΑΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....παιδιά ακομη δεν το πιστεύω!!!επιτέλους... είχα:
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: BF
GVR: LP
WRI: LP
Ένα μεγάαααααααλο Ευχαριστώ στον criss_veroia!Oμολογώ πως είναι το γούρι μου! :)
Eπίσης,συγχαρητήρια σε όοοοολα τα παιδιά(και σε αυτούς που κόπηκαν)!!!!Η προσπάθεια πάντα μετράει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
ORAL: LP
LST: P
GVR: HP
WRI: BF

μια χαρουλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
και εγω το πηραααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!! γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!
αν και θα ηθελα να το εχο παρει με πιο μεγαλη βαθμολογια..... δεν πειραζει μορε.... αρκει που το πηρα!
αυτη εδω ηταν η βαθμολογια μου!
Oral: pass
GVR: pass
Συγχαρητηρια σε ολους μας!!!!!!!!
Writing: Low pass
Listening : High pass
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top