Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Έχω την εντύπωση πως κόβουν υποψήφιους για πλάκα...
συμφωνω ειναι γελοιοι
-----------------------------------------
:iagree::iagree::iagree:συμφωνώ. Οι τυποι είναι Λαμόγια
και εσυ δινεις????????
-----------------------------------------


-----------------------------------------
καληνυχτα!!!!!!!!!!!!!!!!τα λεμε αυριο!!!!!!!!!!!! και ενα αστειο για να γελασουμε!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ηρεμήστε ρε παιδιά που κόβουν για πλάκα...είπαμε είναι για τον **** αλλά όχι και έτσι...
και στην τελική εμένα που η έκθεσή μου ήταν χάλια μου βάλανε low pass αρα δεν νομίζω να κόβουν για πλάκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κοιταξτε ΟΚ κοβουν αλλα οχι και για την πλακα.
Γενικα ειναι ομως ΠΑΡΑ πολυ αυστηροί.
Δηλαδη δεν σου χαρίζουν μονάδα.
Και τωρα τελευταια βλεπουμε κοψίματα σε προφορικα και εκθεση και με φοβίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Teo εγώ θα δώσω μόνη μου(χωρίς άλλους δικούς μου συμμαθητές) αφού και μόνη μου (χωρίς καθηγητή)διαβάζω...πως θα μπορώ να δηλώσω συμμετοχή στις εξετάσεις?Τα εξέταστρα είναι 150 euro ,ε?
Έχει ακουστεί να έχει η φουρνιά του Νοεμβρίου πιο εύκολα θέματα απο αυτά του Μαίου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Teo εγώ θα δώσω μόνη μου(χωρίς άλλους δικούς μου συμμαθητές) αφού και μόνη μου (χωρίς καθηγητή)διαβάζω...πως θα μπορώ να δηλώσω συμμετοχή στις εξετάσεις?Τα εξέταστρα είναι 150 euro ,ε?
Έχει ακουστεί να έχει η φουρνιά του Νοεμβρίου πιο εύκολα θέματα απο αυτά του Μαίου?

Oλες οι πληροφοριες που σου χρειάζονται είναι εδω:https://www.hau.gr/resources/examina...stration_information_and_application_form.pdf

Αυτο για τα πιο ευκολα θεματα τον Δεκεμβριο δεν ισχύει.
Ειναι απλα φημες!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Teo εγώ θα δώσω μόνη μου(χωρίς άλλους δικούς μου συμμαθητές) αφού και μόνη μου (χωρίς καθηγητή)διαβάζω...1πως θα μπορώ να δηλώσω συμμετοχή στις εξετάσεις?2Τα εξέταστρα είναι 150 euro ,ε?
3Έχει ακουστεί να έχει η φουρνιά του Νοεμβρίου πιο εύκολα θέματα απο αυτά του Μαίου?
1 www.hau.gr
2 www.hau.gr
3 οχι κατι τετοιο δεν ισχυει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Teo εγώ θα δώσω μόνη μου(χωρίς άλλους δικούς μου συμμαθητές) αφού και μόνη μου (χωρίς καθηγητή)διαβάζω...πως θα μπορώ να δηλώσω συμμετοχή στις εξετάσεις?Τα εξέταστρα είναι 150 euro ,ε?
Έχει ακουστεί να έχει η φουρνιά του Νοεμβρίου πιο εύκολα θέματα απο αυτά του Μαίου?

και εγω λιλη μου αυτο ειχα ακουσει..!οτι οι χειμερινες εξετασεις ειναι (λιγο) ευκολοτερες απο τις θερινες...αλλα εδω οι φιλοι μας λενε οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...who knows??....:hmm::hmm::hmm::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
και εγω λιλη μου αυτο ειχα ακουσει..!οτι οι χειμερινες εξετασεις ειναι (λιγο) ευκολοτερες απο τις θερινες...αλλα εδω οι φιλοι μας λενε οτι κατι τετοιο δεν ισχυει...who knows??....:hmm::hmm::hmm::what:

Δεν ειναι και αποδεδειγμενο οτι ειναι καποια εξεταστικη πιο ευκολη απο την άλλη.Αλλωστε γιατί να κανουν κατι τέτοιο;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PaNaGiOtIS.

Νεοφερμένος

Ο PaNaGiOtIS. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Εγω δίνω proficiency τον Νοέμβριο!!
Αλλά συνολικά θα έχω κανει 1,5 χρόνο μαθηματα...
Λέτε να είναι ριψοκύνδυνο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι βρε συ γιατί να ναι ριψοκίνδυνο!
Μια χαρα θα τα πάς.
Αφου εχεις κανει πολύ καλη προετοιμασία!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
Εγω δίνω proficiency τον Νοέμβριο!!
Αλλά συνολικά θα έχω κανει 1,5 χρόνο μαθηματα...
Λέτε να είναι ριψοκύνδυνο;;
εξαρταται ποσο σκληρα διαβασες... αλλα σου προτεινω να δωσεις οταν θα εισαι ετοιμος να πεις "Παω και θα το παρω! ΤΕΛΟΣ!" ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν ειναι και αποδεδειγμενο οτι ειναι καποια εξεταστικη πιο ευκολη απο την άλλη.Αλλωστε γιατί να κανουν κατι τέτοιο;;)

απλες φημες τεο..!αυτο ακουσα αυτο σας ειπα..ουτως ή αλλως εδω ειμαστε για να συζηταμε και να λυνουμε τις αποριες των αλλων...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ναι βρε Mr strange.
Ετσι και αλλιώς δεν βασιζεται καπου αυτη η φημη.
Μπορει να εχει δημιουργηθει και απο τα ιδια τα φροντιστηρια για τα παιδια που κοπηκαν στις εξετασεις του Μαιου και θα επιχειρησουν να δωσουν τον Δεκεμβρη.

Οσο για το χρονο προετοιμασιας σου φιλε μια χαρα ειναι.
Κρατα γερα και go on.
Δεν εχεις να χασεις τίποτα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ναι βρε Mr strange.
Ετσι και αλλιώς δεν βασιζεται καπου αυτη η φημη.
Μπορει να εχει δημιουργηθει και απο τα ιδια τα φροντιστηρια για τα παιδια που κοπηκαν στις εξετασεις του Μαιου και θα επιχειρησουν να δωσουν τον Δεκεμβρη.

Οσο για το χρονο προετοιμασιας σου φιλε μια χαρα ειναι.
Κρατα γερα και go on.
Δεν εχεις να χασεις τίποτα!:no1:

ναι αυτο δεν το ειχα σκεφτει teo !!μπορει να το εχουν διαδωσει και τα φροντηστηρια...!!!θα δειξει..ελπιζω να το παρουν ολοι αυτοι που θα δωσουν..!(ΑΠΙΘΑΝΟ αλλα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Kαθε χρόνο υπάρχει μια σταθερη ροη επιτυχοντων υποψηφιων στο ECCE γυρω στο 55-60%.Το πως το πετυχαινουν αυτο αγνωστο.

Αφηστε που το Μισιγκαν εχει τα πιο ασταθη ποσοστα επιτυχίας.
Απο 33 με 62%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ξερουμε ακριβη ημερομηνια για το ecce τον νοεμβρη και για το delf b1 στα γαλλικα>?????γιατι θα τα δώσω μαζί:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Για το ECCE 12/12/09.
Για τα Γαλλικα δεν ξερω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τεολ σορρυ για την ακυρη ερωτηση...αλλα τα πιστοποιητικα ecpe ποτε θα πανε στους φροντηστηριουχους? θελω να το δωωω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τα πιστοποιητικά θα τα παραλαβει η HAU αρχες με μεσα Σεπτεμβριου.
Κατα πασα πιθανοτητα τελη Σεπτεμβρη με αρχες Οκτωβρη θα τα παραλαβουν ολοι οι ενδιαφερομενοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eξέταση Ημερομηνία Εξέταστρα Περίοδος Εγγραφών
ECPE 28 Νοεμβρίου 2009 ? 175 Από 1 Σεπτεμβρίου έως 2 Οκτωβρίου, 2009
ECCE 12 Δεκεμβρίου 2009 ? 150 Από 1 Σεπτεμβρίου έως 2 Οκτωβρίου, 2009

Περισσοτερες πληροφορίες:https://www.hau.gr/?i=examinations.el.individual-registration#michigan

Kαλη επιτυχια στα παιδια που δινουν!!!
Καλη δυναμη και καλο κουραγιο παιδια!

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top