Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω κανω φιλοτιμες προσπαθειες παντως για να το παρω..!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
παιδακιαααααααααα μουυυυυυυυυ!! κ γω θα δώσω τον νοεμβριο και ειμαι σίγουρη οτι θα το παρω εκτος αν μου τυχει κανας βλακας εξεταστης παλιιιιιιιιιιιι =/
τεσπα υγεία ως τοτε.... να κανουμε κ καμια επαναληψη κ τοχουμε!! ελπιζω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
παιδια εγω εδωσα τον μαιο πρωτη φορα και κανεις απο ολους τους γνωστους μου που εδωσαν μαζι μου κανενας μασ δεν το πηρε και ΟΛΟΙ ειχαμε την ιδια βαθμοολογια προφορικα: PASS
ακουστικο:F
GVR:F
εκθεση :BF
εμάς πάλι όσοι περάσαμε(οι γνωστοί μου) είχαμε όλοι LP στην έκθεση..και δεν ξέρουμε γιατί αφού όλοι γράφαμε τις καλύτερες εκθέσεις!! gvr, speaking και listening είχα HP...
Υ.Γ. η κολλητή μου δίνει τον νοέμβριο και δεν έχει αγχωθεί καθόλου...είναι σίγουρη ότι θα το πάρει και ας την έκοψαν την πρώτη φορά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια φετος στο Michigan παρα πολλα παιδια κοπηκαν και ιδιαιτερα στα προφορικα και στην εκθεση που πολυ σπανια κοβανε παιδια.
Δεν θελω να στεναχωριεστε.Εχω κοπει και γω και ξερω.Θα δωσετε full προετοιμασμενοι τον Δεκεμβριο!:):no1:

Btw εγω στην εκθεση του ECCE ειχα Ρ "PASS".
Δεν βρηκα κανα αλλο παιδι με Ρ φετος.Με παρεξενεψε γιατι νομιζα πως εγραψα χαλια εκθεση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Εγω γνωριζα 3 παιδια που εδιναν μαζι μου. Τα δυο κοπηκαν στα ακουστικα με F και το αλλο περασε με 4 LP. Εγω ειχα 2 HP(gcvr,oral) και 2 P(list,writ). Γενικα το προφ. του μισιγκαν ειναι ευκολο υπο την προυποθεση ο υποψηφιος να γμθει στο vocabulary. Εγω μαθαινα τουλαχιστον 200 λεξεις την εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και να μαθει πολυ λεξιλογιο αλλα και να ειναι και παρα πολυ γρηγορος σε σημειο να απανταει αυτοματοποιημενα.Γιατι 75 λεπτα για 120 ερωτηματα ειναι αναλογικα παρα πολυ λιγος χρονος και πρεπει να εισαι απολυτα συγκεντρωμενος με το γραπτό σου αλλιως το χασες το παιχνιδι...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Παιδια φετος στο Michigan παρα πολλα παιδια κοπηκαν και ιδιαιτερα στα προφορικα και στην εκθεση που πολυ σπανια κοβανε παιδια.


εγω σ οσους το ειπα εμειναν :jumpy::jumpy:
αν ειναι δυνατον δλδ! γκαντεμια απλη :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εγω σ οσους το ειπα εμειναν :jumpy::jumpy:
αν ειναι δυνατον δλδ! γκαντεμια απλη :jumpy:
Και γω ωσπου να το καταλαβω μου πηρε χρονο.
Αλλα τι να κανουμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
πάντως φέτος όλοι είπαν ότι τα θέματα των εκθέσεων ήταν άθλια..και δεν είχαν άδικο...εγώ που έδωσα με τους απογευματινούς μας έπεσε θέμα: να πούμε αν συμφωνούμε με το να βάλουν ένα κομμάτι τέχνης στο εθνικό πάρκο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aαα εμας μας ειχαν για γραφιτι...
Ρ ειχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Aαα εμας μας ειχαν για γραφιτι...
Ρ ειχα...
εσείς ήσασταν οι ακριβώς προηγούμενοι από εμάς..!!εγώ πάντως εκνευρίστηκα γιατί νόμιζα πως είχα γράψει πολύ καλή έκθεση και τελικά όταν ήρθε το χαρτί είδα ενα LP και τρελάθηκα...!!αν είχα P στην έκθεση θα το έπερνα με HP το LOWER..!!αλλά τεσπα..δεν πειράζει..να λέω καλά που το πήρα..!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εσείς ήσασταν οι ακριβώς προηγούμενοι από εμάς..!!εγώ πάντως εκνευρίστηκα γιατί νόμιζα πως είχα γράψει πολύ καλή έκθεση και τελικά όταν ήρθε το χαρτί είδα ενα LP και τρελάθηκα...!!αν είχα P στην έκθεση θα το έπερνα με HP το LOWER..!!αλλά τεσπα..δεν πειράζει..να λέω καλά που το πήρα..!!:P

Εεεε βρε και συ για τους βαθμους σκας!;)
Ουτως ή αλλως στο Μισιγκαν ECCE δεν εχει ΗΡ,Ρ,LP τελικη βαθμολογια.
Ή Ρass ή Fail!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
παιδια γυρισα απο τις διακοπες μου!!!!!και πηρα το γραμμα απο hau!!!!!το τελικο γραφημα ακουμπαει την κοκκινη γραμμη!!!!!αλλα με εκοψαν!!!!!!ελεος!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aκριβως οπως εκοψαν και μενα πέρσι...
Για 1%...
Αν θες μπορεις να μας παραθεσεις το γραφημα σου για να πεισθουν και οι αλλοι.
Αλλα εγω σε πιστευω και πιστευω πως ειναι πολυ μεγαλη αδικια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Aαα εμας μας ειχαν για γραφιτι...
Ρ ειχα...


γραφιτι ειχα και εγω...και ακριβως το ιδιο θεμα το ειχα κανει και στο φροντιστιριο και στο μισιγκαν περασα με BF (oριακα δηλαδη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Δυστυχως δεν περασες με BF αλλά κόπηκες με BF που σημαινει κοπηκες οριακά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Εδώ ρε σεις πήρα προφορικά και έκθεση lp που έγραφα και από τις καλύτερες εκεθέσεις μέσα στην τάξη μου....
Τέτοιο τσεκούρι δεν περίμενα...
Αλλά είμαι και πολύ τυχερός γτ μια άλλη κοπέλα έδωσε και πήρε τους ίδιους βαθμούς με εμένα περιλιπτικά και κόπηκε...
Αυτό σημαίνει ότι στην αναλυτική θα τα πήγα καλύτερα....
Ουφ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Στο ECCE αυτά Kostas741 εε?
Ασε επεσε μεγαλο τσεκουρι εκεί.
Μεχρι απο απο 1-2 χρονια αυτα τα δυο μερη παραγωγης γραπτου και προφορικου λογου ηταν τα πιο ευκολα και εμπαιναν και πιο ευκολα βαθμοι.
Τωρα δυστυχως το αλλαξαν και αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas741

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostas741 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ναι ECCE...
Και στα προφορικά μάλιστα δε κόλησα σε κάποιο σημείο.
Μπορεί να μην τα είπα τέλεια αλλά ένα pass το άξιζα.
Μάλιστα στο φροντιστήριο όταν κάναμε practice πάντα έπαιρνα ένα pass.
Και να φανταστείς έδωσα για δοκιμή γτ κανονικά θα πήγαινα του χρόνου αλλά επειδή είχα καλούς βαθμούς το προσπάθησα.
Τώρα πάω για ECPE:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Και γω θα δωσω ECPE τωρα τον Μαιο του 2010 μαλλον.
Αλλα επειδη ειχα κανει και Advanced φετος και εδωσα και ECCE για καποιους δικους μου λογους ειχα:
Examination: E.C.C.E. MAY 2009
Final: P
P/F: Pass
ORAL: P
LST: LP
GVR: LP
WRI: P

Kαι φαντασου εδινα ταυτοχρονα με το ECCE και 2 Γ1...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top