Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
δινω στις 28/11 και γραπτα και προφορικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thes

Νεοφερμένος

Η thes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα, πότε δίνετε προφορικά ecpe ; θέλετε να '' μοιραστούμε'' τα θέματα που θα μας πέσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria90

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 415 μηνύματα.
Καλημέρα! Εγώ δίνω προφορικά 5/12 και εχω πανικοβληθεί! και γραπτά 12/12 .... πιιφφφ!!! δεν θα το παααάρω αλλα οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oλοι πολυ αρνητικοι ειστε ρε παιδια.
Αν πατε με το "Δεν θα πέρασω",πως θα περασετε στην τελικη;
Μια εξεταση ειναι!
Δεν θελει αγχος!
Καλη επιτυχία maria90!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγώ προφορίκα δίνω 24/11.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
επιτελους μου ηρθε προχτες!!!! απλα δεν ειχα χρονο να μπω στον υπολογιστη.... σορι...! :) δινω προφορικα 24 νοεμβριου στην ελληνοαμερικανικη ενωση(σε 3 μερες:() και γραπτα στις 28 του μηνος στο σειχ σου...(μια εβδομαδα:()...κανενας αλλος που συμπιπτουν οι ημερομηνιες με τις δικες μου...???:) ουφ!! δεν αντεχωωωωω θα κοπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Αυτη τη φορα γραφω στο σωστο τοπικ, ΓΙΕΑ! :P
Μου ηρθαν κι εμενα τα χαρτια, την Δευτερα, Τριτη, δεν θυμαμαι. :D
6 προφορικα στο κεντρο του Ηρακλειου, και 12 γραπτα σε ενα ξενοδοχειο, στο ιδιο που εδωσαν τα αδερφια μου. :p
Αρχιζω και αγχωνομαι ρε, δεν μπορω αλλο.
Πολλη πιεση, τρακ, πφ, θα αυτοκτονησω. :P
Καλη επιτυχια σε ολους μας! :D
(α, μιστερ στρεηντζ πολυ νωρις δεν δινεις? Νοεμβριο?? τι να πω. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
επιτελους μου ηρθε προχτες!!!! απλα δεν ειχα χρονο να μπω στον υπολογιστη.... σορι...! :) δινω προφορικα 24 νοεμβριου στην ελληνοαμερικανικη ενωση(σε 3 μερες:() και γραπτα στις 28 του μηνος στο σειχ σου...(μια εβδομαδα:()...κανενας αλλος που συμπιπτουν οι ημερομηνιες με τις δικες μου...???:) ουφ!! δεν αντεχωωωωω θα κοπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

κολοφαρδε δινεις ελληνοαμερικανικη... και εγω δινω σειχσου στις 12/12 οταν δωσεις γραψε αν δες γραψε την εμπειρια σου απο το σειχ σου..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αυτη τη φορα γραφω στο σωστο τοπικ, ΓΙΕΑ! :P
Μου ηρθαν κι εμενα τα χαρτια, την Δευτερα, Τριτη, δεν θυμαμαι. :D
6 προφορικα στο κεντρο του Ηρακλειου, και 12 γραπτα σε ενα ξενοδοχειο, στο ιδιο που εδωσαν τα αδερφια μου. :p
Αρχιζω και αγχωνομαι ρε, δεν μπορω αλλο.
Πολλη πιεση, τρακ, πφ, θα αυτοκτονησω. :P
Καλη επιτυχια σε ολους μας! :D
(α, μιστερ στρεηντζ πολυ νωρις δεν δινεις? Νοεμβριο?? τι να πω. :P)

οχι εγω δινω προφισενσι ρε λουκρητια!!! οχι λοουερ... το προφ ειναι αυτον τον μηνα συνηθως...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Ααα, ε πες το ετσι ρε παιδι! :p
Eιπα κι εγω. :P
Γκουντεν λακεν οπως και να 'χει! :D
Θα το παρεις, αφου η γουρλου σου ευχομαι καλη επιτυχια..
Σιγουρα πραγματα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
κολοφαρδε δινεις ελληνοαμερικανικη... και εγω δινω σειχσου στις 12/12 οταν δωσεις γραψε αν δες γραψε την εμπειρια σου απο το σειχ σου..........


γτ κωλοφαρδε...??? δεν καταλαβα...!! τι εννοεις???
-----------------------------------------
Ααα, ε πες το ετσι ρε παιδι! :p
Eιπα κι εγω. :P
Γκουντεν λακεν οπως και να 'χει! :D
Θα το παρεις, αφου η γουρλου σου ευχομαι καλη επιτυχια..
Σιγουρα πραγματα. :P


εισαι αληθεια γουρλου????(επειδη τα πιστευω αυτα.....:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
γτ κωλοφαρδε...??? δεν καταλαβα...!! τι εννοεις???
-----------------------------------------



εισαι αληθεια γουρλου????(επειδη τα πιστευω αυτα.....:D)

κολοφαρδε επειδη δινεις στα γραφεια της hau δηλαδη κοντα στο σπιτι μου, ενω εμενα με στελνουνε χαριλαου.

οταν δωσεις ecpe περιγραψε λιγο το μερος να παρω μια ιδεα γτ ποτε δεν εχω παει philipion hotel.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον ξεκινουν απο σημερα καποια προφορικα για το ECPE/ECCE.
Περιμενουμε απο τα παιδια που θα δωσουν σημερα εντυπωσεις!


Good Luck Guys!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ρε σεις αργω πάρα πολύ ...Δεν προλαβαίνω στο gvr..Μπορείται να μου πείτε πως περίπου να "μοιρασω" την ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον.
Σε ποιο παρτ του GVR τα πας καλυτερα.
Αν πχ σου φαινεται δυσκολο το λεξιλογιο κάνεις ολα τα αλλα και αφηνεις για το τελος το λεξιλογιο.Δηλ.ξεκινας απο τα πιο ευκολα για σενα και προχωρας στα πιο δύσκολα αναλόγως με τις δυνατοτητες σου.
Βεβαια υπαρχει και ο τροπος να μοιρασεις 30-40 λεπτα το GV και τα υπολοιπα το R.
Οποιο σε βολευει διαλέγεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,841 μηνύματα.
Το λεξιλόγιο είναι το καλύτερο παρτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GetOuttaMyWay

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,772 μηνύματα.
εγω παλι προτιμω τη γραμματικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
κολοφαρδε επειδη δινεις στα γραφεια της hau δηλαδη κοντα στο σπιτι μου, ενω εμενα με στελνουνε χαριλαου.

οταν δωσεις ecpe περιγραψε λιγο το μερος να παρω μια ιδεα γτ ποτε δεν εχω παει philipion hotel.

α εκει δινεις? οκ! κανενα προβλημα...οταν δωσω και αν ειμαι ακομα ζωντανος..θα σου πω πως ειναι το μερος αν και δεν εχει σημασια....τεσπα... 2 μερες εμειναν για μενα και.........δινω...παιδια κανεις που να εδωσε σημερα???πως υα πηγε??τι του επεσε..??κανενα νεο..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
"έπεσε ένα με κάτι clubs για το Πανεπιστήμιο"

Αυτο επεσε στον chronis_25 σημερα.
Ντροπη του που δεν το εγραψε εδω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
α εκει δινεις? οκ! κανενα προβλημα...οταν δωσω και αν ειμαι ακομα ζωντανος..θα σου πω πως ειναι το μερος αν και δεν εχει σημασια....τεσπα... 2 μερες εμειναν για μενα και.........δινω...παιδια κανεις που να εδωσε σημερα???πως υα πηγε??τι του επεσε..??κανενα νεο..??

ok man θα περιμενω.! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top