Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
εγώ πάντος ακόμα δεν το πήρα.

ουτε εγω το πηρα!!!!! τι γινεται?τοσο ανευθυνοι ειναι πια και δεν μπορουν να τα στειουν εγκαιρα.....??

Υπομονη παιδια γιατι λεει πως μονο αν δεν σας ερθει μεχρι και 5 μερες πριν τις εξετάσεις να τους παρετε τηλεφωνο.Δεν είναι καλά οι άνυρωποι...:P
Παντα μες την αργοπορία.
παιδια γινετε να αλλαξω εξεταστικο κεντρο με στελνουνε οπου νανε . τον μαίο εδεινα στα γραφεία της HAU τα προφορίκα και τα γραπτά στη μονή λαζαριστών ενω τωρα αλλου πιο μακρια απο μενα.

Δεν γίνεται δυστυχώς...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Severous

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
τελικά το πήρα σήμερα το timetable:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ωωω ωραία!
Αντε καλή επιτυχία τωρα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefania94

Νεοφερμένος

Η stefania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγω πειρα σημερα το προγραμμα τον εκσετασεων.....στις 12 και 13 δινω....και εχω ενα ανχος...!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitegod

Νεοφερμένος

Ο whitegod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
και εγω 12-13 δινω .....σειχ σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ολους σημερα σας τα εστειλαν ρε σεις.
Τι συγχρονισμος και αυτος...:P

Οπως και να χει Καλη επιτυχία!
Μην μασατε!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελφ

Νεοφερμένος

Η ελφ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κανένα καλό βιβλίο με practice tests για το ecpe που να μην είναι πολύ δύσκολα (πχ express publishing) ουτε πολύ εύκολα (πχ hau) ?
απαραιτήτως με key!
αν έχετε κάτι υπόψη σας και μπορείτε γράψε μου τον πλήρη τίτλο για να το παραγγείλω!

9 και σήμερα!:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoth

Νεοφερμένος

Η geoth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας και καλη επιτυχια!! Εγω δινω ecpe στις 28 (το αλλο σαββατο) και προφορικα στις 19 δεκεμβρη! Ειμαι μεμονωμενη υποψηφιος, δηλωσα μεσα απο το συστημα ορφεας και οταν μπαινω στη σελιδα μου δειχνει κανονικα το προγραμμα (ποτε δινω και που καθως και τον κωδικο μου), αλλα δεν μου εχει ερθει κανενα χαρτι μεχρι τωρα! Θα πρεπει να μου ερθει ταχυδρομικως το timetable η αρκει να το εκτυπωσω απο το σαιτ?
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
μήπως μπορείτε να μου προτείνετε κανένα καλό βιβλίο με practice tests για το ecpe που να μην είναι πολύ δύσκολα (πχ express publishing) ουτε πολύ εύκολα (πχ hau) ?
απαραιτήτως με key!
αν έχετε κάτι υπόψη σας και μπορείτε γράψε μου τον πλήρη τίτλο για να το παραγγείλω!

9 και σήμερα!:s

Ρε συ τι να το κανεις 9 μερες πριν τις εξετάσεις;
:xixi:
Αν θες δες το "All Star ECPE Practice Tests by New Editions";)

Γεια σας και καλη επιτυχια!! Εγω δινω ecpe στις 28 (το αλλο σαββατο) και προφορικα στις 19 δεκεμβρη! Ειμαι μεμονωμενη υποψηφιος, δηλωσα μεσα απο το συστημα ορφεας και οταν μπαινω στη σελιδα μου δειχνει κανονικα το προγραμμα (ποτε δινω και που καθως και τον κωδικο μου), αλλα δεν μου εχει ερθει κανενα χαρτι μεχρι τωρα! Θα πρεπει να μου ερθει ταχυδρομικως το timetable η αρκει να το εκτυπωσω απο το σαιτ?
Ευχαριστω!

Γεια σου φίλη!;)
Λοιπον σχετικα με την ερωτηση σου για το προγραμμα κανονικα έπρεπε να ερθει ταχυδρομικως.Παρε τηλεφωνο στο 210 3680000 και ρωτα ποτε θα το παραλάβεις.Γενικα πρεπει να ειχες παρει ως τωρα.
Για καλο και για κακο παντως τυπωσε το προγραμμα που είναι διαθεσιμο στην ιστοσελιδα του Orfeas Individual και φυσικα Καλη σου επιτυχία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoth

Νεοφερμένος

Η geoth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Thanks.. Βασικα επειδη μου εχει ερθει ενα συστημενο, μηπως παιζει να ειναι αυτο? Η το στελνουν κανονικα χωρις να το πραλαβω απο τοταχυδρομειο?
Παντως εννοειται πως θα παρω τηλ. στην Ενωση να ρωτησω.. Ουφ αγχωθηκα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Noμιζω απλό το στέλνουν.
Παρε παντως εσυ τηλεφωνο και δες τι παιζει!:)
Και μην αγχωνεσαι ρε συ.
Σκεψου θετικα.
:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
δινω 12/12 γραπτα
και 19/12 προφορικα.

ωρες δεν μου ειπε, απλα μου ειπε οτι τα προφορικα θα τα αρχισουμε αφου δωσω
γραπτα πρωτα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Aαα τοσο νωρις θα σας κανει προφορικα!...:P
Anyway!
Καλη επιτυχια και σε σένα!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
και μενα μου εκανε εντυπωση -.-
αλλα κλασσικα πραγματα γι' αυτην. -.-
τεσπα.

θενξ παλι ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thes

Νεοφερμένος

Η thes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλημέρα, πότε δίνεται προφορικά ecpe; τι λέτε να ' μοιραστούμε΄' τι θέματα μα ς έπεσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω γραφω προφορικα 5/12...το μαθα χτες και εχω παθει ενα ψιλοσοκ....ηθελα λιγο παραπανω χρονο..και γραπτα 12/12 νομιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Την αλλη βδομαδα δινουν προφορικα κατι φιλοι μου στο ECCE.
Θα σας πω εντυπώσεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geoth

Νεοφερμένος

Η geoth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Noμιζω απλό το στέλνουν.
Παρε παντως εσυ τηλεφωνο και δες τι παιζει!:)
Και μην αγχωνεσαι ρε συ.
Σκεψου θετικα.
:no1:


Τελικα πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι δεν πειραζει που δεν το εχω λαβει, μπορει και να μην το λαβω καθολου, αρκει να ξερω το που δινω και ποτε και τον κωδικο των εξετασεων.. :!:
-----------------------------------------
Καλημέρα, πότε δίνεται προφορικά ecpe; τι λέτε να ' μοιραστούμε΄' τι θέματα μα ς έπεσαν;

Εγω δινω 19/12, μαλλον ειμαι απο τους τελευταιους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaroadrunner

Νεοφερμένος

Η annaroadrunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!! Εγω λοιπόν με το ωραιότατο ECPE μου, δίνω για 2η φορα _ελπίζω και τελευταία_ γραπτά κλασσικά στις 28-11 και προφορικά τελευταία μέρα στισ 20-12... Αντε και Καλά Χριστούγεννα!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Τελικα πηρα τηλ. και μου ειπαν οτι δεν πειραζει που δεν το εχω λαβει, μπορει και να μην το λαβω καθολου, αρκει να ξερω το που δινω και ποτε και τον κωδικο των εξετασεων.. :!:
-----------------------------------------


Εγω δινω 19/12, μαλλον ειμαι απο τους τελευταιους :P

Εεε ειναι και λιγο κου-κου εκει στην HAU.
Δεν θα περιμενα καλυτερη απαντηση.
Αν θες ξαναπαρε γιατι αυτην η απαντηση εμενα δεν θα με ικανοποιουσε.
Ειδικα οταν εδωσα 150 ευρω για μια εξεταση.;)

Καλησπέρα σας!! Εγω λοιπόν με το ωραιότατο ECPE μου, δίνω για 2η φορα _ελπίζω και τελευταία_ γραπτά κλασσικά στις 28-11 και προφορικά τελευταία μέρα στισ 20-12... Αντε και Καλά Χριστούγεννα!!:jumpy:

Καλη σου επιτυχια,όχι αγχος και σκεψου θετικα!
Venues και ωρες εξετασεων ξες;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top