Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE Νοέμβριος-Δεκέμβριος 2009

Ποιά εξέταση του Michigan δίνετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
γεια κ παλι! τεολ τη δευτερα θα ειναι στο φροντιστηριο το πιστοποιητικο μ? 5 οκτωβριου θα χουμε πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ρε παιδιά πέμπτη έχουμε και ακόμα να μου έρθει! αμάν πια! τί γίνεται??? μήπως ξέρεις κανείς τίποτα??? είμαι απίστευτα εκνευρισμένος!....................:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ξέρω ότι θα σας στενοχωρήσω αλλά εμένα η καθηγήτριά μου μου είπε απο δεκέμβρη μεριά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
ξέρω ότι θα σας στενοχωρήσω αλλά εμένα η καθηγήτριά μου μου είπε απο δεκέμβρη μεριά....
οριστεεε?? μα καλα! μαθαμε οτι περασαμε τον ιουλιο και τα πιστοποιητικα θα'ρθουν δεκεμβρη???!!! μετα απο 5 μηνες??? τεολ πες τιποτα γιατι θα μας τρελανουν οι αμερικανοι μου φαινεται....κανονικα μετα απο 2 μηνες δεν ερχονται??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δε νομίζω να καθυστερήσουν τόσο για τα φροντιστήρια. Εδώ για τους individuals είναι έτοιμα τουλάχιστον μια βδομάδα, τα δικά σας (Αν δεν είναι ήδη εκεί) θα κάνουν 2 μήνες ακόμα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
ξέρω ότι θα σας στενοχωρήσω αλλά εμένα η καθηγήτριά μου μου είπε απο δεκέμβρη μεριά....

μην λες ανοησίες! μου ήρθε γράμμα από την HAU και έλεγε καθαρά ότι παρέλαβε τα πιστοποιητικά Competency και ότι είναι διαθέσιμα! επίσης αν έστελνες την εξουσιοδότηση που ήταν μέσα έλεγε ότι θα στο στείλει το πολύ σε μία βδομάδα. αν πήγαινες φροντιστήριο τότε όλα που προανέφερα δεν ισχύουν!! κάνω ιδιαίτερα και έδωσα ως μεμονωμένος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον πρωτα απο ολα ηρεμια!
Τα πιστοποιητικα ειναι στην Ελλαδα και στα χερια της HAU.
Απο την προηγουμενη Τεταρτη.
Οσοι εστειλαν εξουσιοδοτήσεις απλα περιμενουν να τους ερθει το πιστοποιητικο.
Εμενα μου ηρθε πάντως γιατι την εστειλα με φαξ πολυ πριν μου την στειλουν ταχυδρομικα.
Στελνονται τμηματικα καθε μερα.Εδω παιδια οι ανθρωποι εχουν δίκιο.Ειναι περι τα 90.000 πιστοποιητικα σε ECCE/ECPE...:p
Απλα παιδια υπομονη.Με σειρα προτεραιοτητας δουλευουν και αυτοι.
Αν και οι καθηγητες ειναι αργοσχολοι και δεν στειλουν τις εξουσιοδοτησεις άμεσα τότε πρεπει να περιμενετε.Περσι τα πιστοποιητικα τα λαβανε 11 Οκτωβρη στο φροντιστηριο μου.14 μερες μετα την αποστολη της εξουσιοδοτησης απο αυτους.
Αρα υπομονη...
Μεχρι 15 Οκτωβρη πιστευω πως ολοι θα λαβουν τα πιστοποιητικα τους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
Λοιπον πρωτα απο ολα ηρεμια!
Τα πιστοποιητικα ειναι στην Ελλαδα και στα χερια της HAU.
Απο την προηγουμενη Τεταρτη.
Οσοι εστειλαν εξουσιοδοτήσεις απλα περιμενουν να τους ερθει το πιστοποιητικο.
Εμενα μου ηρθε πάντως γιατι την εστειλα με φαξ πολυ πριν μου την στειλουν ταχυδρομικα.
Στελνονται τμηματικα καθε μερα.Εδω παιδια οι ανθρωποι εχουν δίκιο.Ειναι περι τα 90.000 πιστοποιητικα σε ECCE/ECPE...:p
Απλα παιδια υπομονη.Με σειρα προτεραιοτητας δουλευουν και αυτοι.
Αν και οι καθηγητες ειναι αργοσχολοι και δεν στειλουν τις εξουσιοδοτησεις άμεσα τότε πρεπει να περιμενετε.Περσι τα πιστοποιητικα τα λαβανε 11 Οκτωβρη στο φροντιστηριο μου.14 μερες μετα την αποστολη της εξουσιοδοτησης απο αυτους.
Αρα υπομονη...
Μεχρι 15 Οκτωβρη πιστευω πως ολοι θα λαβουν τα πιστοποιητικα τους!
υπαρχει περιπτωση το δικο μ φροντηστηριο να εστειλε πριν μια βδομαδα πχ κ να του εχουν σταλει τα πιστοποιητικα την τριτη π θα παω να ρωτησω στο φρο μ? ή ν περιμενω μεχρι 15 οκτ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eσυ περιμενε καλου κακου μεχρι 15 Οκτωβρη για να μην εχεις και κανα προβλημα βρε αδερφέ!
Ετσι και αλλιως μεσα στον Οκτωβρη 1000% θα το πάρεις!:no1:
-----------------------------------------
Oι εγγραφές για τις εξετασεις ECCE/ECPE November/December 2009 πηραν παραταση μεχρι 09/10/2009!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ISI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ISI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
να ρωτησω.εγω πηρα το φροντιστηριο και η καθηγητρια μ πε απο δεκεμβρη.τεσπα.αν παω εγω αυτοπροσωπως στην HAU την αλλη βδομαδα με ταυτοτητα κλπ θα μου το δωσουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Oχι δυστυχώς γιατί έδωσες μέσω φροντιστηρίου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
οριστεεε?? μα καλα! μαθαμε οτι περασαμε τον ιουλιο και τα πιστοποιητικα θα'ρθουν δεκεμβρη???!!! μετα απο 5 μηνες??? τεολ πες τιποτα γιατι θα μας τρελανουν οι αμερικανοι μου φαινεται....κανονικα μετα απο 2 μηνες δεν ερχονται??? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!
Ρε συ δλδ ελεος..ενα χαρτι ειναι..τι θα το κανεις 2-3 μηνες νωριτερα?το σημαντικο ειναι πως το πηρες..γτ τοσο αγχος και βιασυνη να το παρεις νωρις??δε κτλβαινω...επειτα μη λες μετα απο 5 μηνες..γιατι οταν το πηρα εγω μ ειχε ερθει 8 μηνες μετα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ρε συ δλδ ελεος..ενα χαρτι ειναι..τι θα το κανεις 2-3 μηνες νωριτερα?το σημαντικο ειναι πως το πηρες..γτ τοσο αγχος και βιασυνη να το παρεις νωρις??δε κτλβαινω...επειτα μη λες μετα απο 5 μηνες..γιατι οταν το πηρα εγω μ ειχε ερθει 8 μηνες μετα....

Έχεις δίκιο!;)
Ετσι και αλλιως τα πιστοποιητικα βρίσκονται στην HAU και στέλνονται τμηματικα.
Ολα τα πιστοποιητικα μέσα στον Οκτωβριο έχει δρομολογηθεί να αποσταλούν ή να τα παραλαβουν οι υποψηφιοι/φροντιστηρια απο τα γραφεια της HAU σε Αθηνα και Θεσ/νικη!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eιδικά σε σένα !George! που φέτος είσαι 3η λυκείου δεν το χρειάζεσαι άμεσα.Να πεις ότι είναι για ΑΣΕΠ ή δεν ξέρω και εγώ τι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Tεσπα στο θέμα μας.
Κανενας άλλος που να δίνει τωρα τον Νοεμβρη-Δεκέμβρη Michigan?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγωωω.:zilia::P
Στις 12 Δεκεμβριου ECCE και στις 19 Εdexcel..:'(
Ντακσει μια ψιλοαγωνια την εχω.. αλλα ντακς..
Καλα τα πηγαιναμε παντα στα Αγγλικα μωρεε, ας μην αγχωνομαστε. :D
Και τα χαρτια μας τα καταθεσαμε και ολα.. :p
Ουφ!
Λιγο ακομα και μετα.. φρι απο αγγλικα ρε φιλε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Σοφιστή θέλεις να μιλήσεις με τν καθηγητριά μου??? Αυτή μου το είπε αυτό όχι εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
H καθηγητρια σου που στηριζει τα λεγομενα της δηλαδη;
Αφου τα πτυχια ειναι εδω στην Ελλαδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
teol θα ηθελα να σε ρωτησω κατι.... ρωτησα τον καθηγητη μου για το ποτε ειναι οι εξετασεισ του προφισενσι και μου ειπε στις 20 νοεμβριου...εσυ εχεις αναφερει πως ειναι στις 28 αν δεν απατωμαι...μηπως θα μπορουσες να το κοιταξεις και να μου πεις ποτε ειναι τα γραπτα και ποτε τα προφορικα..????:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Λοιπον τα γραπτα ειναι 100% σιγουρο για τις 28/11/2009.
Τα προφορικα διαφέρουν απο υποψηφιο σε υποψήφιο!:)
Eιναι δηλαδή από 21 Νοεμβρίου έως 16 Δεκεμβρίου 2009.

Τα προγραμματα των εξετασεων θα παραληφθουν μέχρι μέσα Νοέμβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top