Φυσικοθεραπεία - εντυπώσεις και Μ.Ο. αποφοίτησης

gerry

Νεοφερμένος

Ο gerry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειαα! Εγώ περνάω φέτος φυσικοθεραπεία στη Λαμία... Η σχολή έχει εργαστήρια σωστά?? Που πάει να πει πως δεν μπορώ αν θέλω να πάρω μετεγγραφή για Αθήνα να πάω Αθήνα και να παρακολουθώ εκεί πριν ολοκληρωθεί η μετεγγραφή?? Δεν έχω πάρει σίγουρη απάντηση από κάποια sites και θα με βοηθούσες πολύ αν ήξερες....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Γειαα! Εγώ περνάω φέτος φυσικοθεραπεία στη Λαμία... Η σχολη έχει εργαστήρια σωστά;; που πάει να πει πως δεν μπορώ αν θέλω να πάρω μεταγγραφή για Αθήνα, να πάω Αθήνα και να παρακολουθώ εκεί πριν ολοκληρωθεί η μετεγγραφή;; Δεν έχω πάρει σίγουρη απάντηση από κάποια sites και θα με βοηθούσες πολύ αν ήξερες.... :)
Δες το 5 σε μήνυμά μου σε άλλο θέμα εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=2392080&postcount=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gerry

Νεοφερμένος

Ο gerry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Οκ κατάλαβα!! Ευχαριστώ πολύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
η φυσικοθεραπεια ειναι μαζι με τα αλλα τμηματα στην αγ.σπυριδωνος ή αλλου?γιατι η διευθυνση της γραμματειας του τμηματος ειναι διαφορετικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
η φυσικοθεραπεια ειναι μαζι με τα αλλα τμηματα στην αγ.σπυριδωνος ή αλλου?γιατι η διευθυνση της γραμματειας του τμηματος ειναι διαφορετικη
Νομιζω οτι ειναι απεναντι απο το γεωπονικο πανεπιστημιο.Στη σταση σαρακακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
οι εγκαταστασεις ειναι καλες ή ειναι κανενα ερειπιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
αν δεν το βρηκες...εγω περσυ ειχα περασει αιγιο ατην ιδια σχολη και ειχα παει αθηνα απ τ χειμερινο εξαμηνο κανονικα...και εκανα ολα τα εργαστηρια εκτος απο 1....πας στους καθηγητες...και εφοσον ξερεις οτι σιγουρα παιρνεις μετεγγραφη...τους ζητας να παρακολουθησεις το μαθημα κλπ και ολα μια χαρα...

οι εγκαταστασεις ειναι καλες ή ειναι κανενα ερειπιο?


η φυσικοθεραπεια ειναι εκει που ειναι και η γραμματεια της...δυστυχως...ενοοω εκει που γινονται τα μαθηματα...
ειναι στο σαρακακη απενατι απ το γεωπονικο πανεπιστημιο,στη λεωφορο αθηνων(καβαλας) & μητροδωρου...
να ξερεις λεωφορειο που σ αφηνει απ εξω...αναλογως βεβαια και απο που ερχεσαι ειναι Α15,Β15,Ε15,Γ16...τα πιο στανταρ..
αν θες κατι αλλο ρωτα..

αααααα και οι εγκαταστασεις...δε τις λες και καλες....1κτιριο ειναι βασικα...στην αρχη θα απογοητευτεις...ειδικα αν πας και στα κεντρικα και δεις τη διαφορα....αλλα μη σε πτωει αυτο...εχει και τα καλα του! καλη αρχη...ελπιζω να ξερεις οτι μεχρι τις 30 αν δεν κανω λαθος ειναι οι εγγραφες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DN8

Νεοφερμένος

Ο DN8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
ναι οκ γραφτηκα.αρχικα νομιζα οτι ηταν στα κεντρικα και χαρηκα...αλλα μετα καταλαβα:P.σε ποιο ετος εισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ναι οκ γραφτηκα.αρχικα νομιζα οτι ηταν στα κεντρικα και χαρηκα...αλλα μετα καταλαβα:P.σε ποιο ετος εισαι?

Και εγώ μία από τα ίδια... Βασικά στο 1ο εξάμηνο κάνεις στα κεντρικά ένα εργαστήριο(φυσιολογία), οπότε κάτι είναι και αυτό..
Εγώ τώρα θα μπω στο 2ο έτος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

phnelopi

Νεοφερμένος

Η phnelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σπουδαζει κανεις φυσκικοθεραπεια?αν ειναι να μ πει πως ειναι αμα ειναι δύσκολα...και πως ειναι γενικα....οποιος θελει μπορει να απαντησει!!ευχαριστω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
σπουδαζει κανεις φυσκικοθεραπεια?αν ειναι να μ πει πως ειναι αμα ειναι δύσκολα...και πως ειναι γενικα....οποιος θελει μπορει να απαντησει!!ευχαριστω!!!!:P


ειναι απ τις καλυτερες σχολες!πιστεψε με!:P
ολα εχουν τη δυσκολια τους...αλλα για μενα δε θεωρειται δυσκολη γενικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phnelopi

Νεοφερμένος

Η phnelopi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι οκ..!εξαρταται ομως απο ποια κατευθυνση ησουν.αν ησουν θετικη ενταξει το βρισκω λογικο να μην εχεις προβλημα!!..εσυ σε ποιο ετος εισαι?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΟΜΝΑ

Νεοφερμένος

Η PUCCA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
ναι οκ..!εξαρταται ομως απο ποια κατευθυνση ησουν.αν ησουν θετικη ενταξει το βρισκω λογικο να μην εχεις προβλημα!!..εσυ σε ποιο ετος εισαι?...


στο 2ο ετος...απο θετικη ημουν..αλλα δεν εχει να κανει...λιγα ειναι αυτα που εχουν σχεση με βιολογια κατευθυνσης και αλλα εχουν με γενικης την οποια εγω δεν ειχα παρει...αλλα σιγα....κανενα προβλημα...χαλαρα...αμα σ αρεσει αυτο το επαγγελμα πηγαινε χωρις να τα σκεφτεσαι αυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joanna_17

Νεοφερμένος

Η joanna_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
γεια σας..δίνω φέτος και σκέφτομαι για φυσικοθεραπεία θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει επαγγελματικές προοπτικές και να είναι εύκολη σχολή...ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yannis92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Yannis92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 331 μηνύματα.
Δεν ειναι λιγο απιθανο να πεσει κατω απο τα 15.000 μορια? οι φυσικοθεραπειες εχουν την ταση να ανεβαινουν πολλα μορια καθε χρονια οποτε ακομη κι αν υπαρχει πτωση θα ειναι μιρκη... (προσωπικη αποψη παντα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red.army07

Νεοφερμένος

Ο red.army07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Καλημερα.τζοανα σπουδαζω φυσικοθεραπεια στο αιγιο τωρα ειμαι 3ο εξαμηνο.οι επαγγελματικεσ προοπτικεσ για ελλαδα ειναι καλεσ ειδικα αν εχεισ την δυνατοτητα να ανοιξεισ δικο σου εργαστηριο και η σχολη δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολη.
Φιλε ποτε δεν ξερεισ τι θα γινει με τισ βασεισ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penelope585

Νεοφερμένος

Η penelope585 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Καλημερα.τζοανα σπουδαζω φυσικοθεραπεια στο αιγιο τωρα ειμαι 3ο εξαμηνο.οι επαγγελματικεσ προοπτικεσ για ελλαδα ειναι καλεσ ειδικα αν εχεισ την δυνατοτητα να ανοιξεισ δικο σου εργαστηριο και η σχολη δεν ειναι ιδιαιτερα δυσκολη.
Φιλε ποτε δεν ξερεισ τι θα γινει με τισ βασεισ.
γεια!!πως ειναι τα πραγματα εκει που σπουδαζεις?(φυσικοθεραπεια)δεν λεω οτι θα ειναι και ευκολα αλλα αμα μπορεις να μ πεις λιγα πραγματα οχι πολλα για την σχολη σου !αν εχεις χρονο και θελεις πες μ..ευχαριστω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

killbill44

Νεοφερμένος

Ο killbill44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
γεια σας παιδια φετος δινω πανελληνιες και σκεφτομαι σοβαρα για φυσικοθεραπεια...μπορειτε να μου πειτε αν εχει επαγγελματικη αποκατασταση και αμα ειναι καλες οι μοιβες?εθχαριστω πολυ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Up.

Καλά δεν έχουμε κανέναν φυσικοθεραπευτή στο forum?

Πείτε μας μερικές απόψεις σχετικά με τα ΤΕΙ φυσικοθεραπείας.
Ανεβαίνουν πάρα πολύ σε μόρια κάθε χρονιά,
αλλά προσφέρουν όντως τόση μεγάλη επαγγελματική αποκατάσταση όσοι πολλοί ισχυρίζονται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Ξερω μια κοπέλα που τελειωσε αυτό το ΤΕΙ..Τελεια σχολή, αλλά μ έλεγε,ό,τι δεν μπορει ν το εξασκήσει και έτσι ασχολιοταν με κάτι αλλο...Από την άλλη μ έλεγε ό,τι υπάρχουν πάρα πολλοί απόφοιτοι και μικρή ζήτηση...Εσεις τι λέτε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top