Αναζήτηση σπιτιών

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ξερετε κανενα site που να εχει για ενοικιασεις σπιτιων????εγω μαλλον εδεσσα εχω περασει κ ειπα να ψαξω μεσω internet να δω τι παιζει!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Έκλεισα και εγώ σπίτι πριν από έναν μήνα στου Ζωγράφου και αυτό που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι τα καλύτερα σπίτια θα τα βρεις ψάχνοντας από κολόνα σε κολόνα...Το Real Estate που είχα πάρει δεν με βοήθησε καθόλου, μόνο με κούρασε παραπάνω....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
φφ....τι σπουδαζεισ εσυ????
ελπιζω να μην μετανιωσω για την επιλογη μου στην εδεσσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Δεν σπουδάζω ακόμα αλλά περνάω Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ...:D
Εσύ ποιο τμήμα θέλεις στην Έδεσσα; Φαντάζομαι ότι εκεί θα είναι πιο εύκολο να βρεις σπίτι πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
μαρκετινγκ....εφοσον δεν περασα ασοε μαρκετινγκ δηλωσα εδεσσα αν και με μεγαλη διαφορα μοριων οποτε σιγουρα εκει περναω....ελπιζω να ειναι ευκολο...στο τελοσ του μηνα θα παω να δω και εγω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilis_91

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 151 μηνύματα.
Μια χαρά! Σου εύχομαι καλή επιτυχία σε ό,τι επιχειρήσεις στην ζωή σου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini22589

Νεοφερμένος

Η fotini22589 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Για δοκίμασε κι εδώ:
https://www.tospitimou.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Για δοκίμασε κι εδώ:
https://www.tospitimou.gr



πατα και www.spitogatos.gr έχει καλά σπίτια...Ασε που στην Έδεσσα θα βρεις πολύ εύκολα και σε καλή τιμή!Έχει και καταρράκτες και πάρκα, η πολη είναι τέλεια πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Είμαι εγώ από Έδεσσα.Οποιαδήποτε πληροφορία θέλεις εδώ είμαστε.Μπορείς να κοιτάξεις σε τοπικές εφημερίδες έχει πολλές αγγελίες με σπίτια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niwerio

Νεοφερμένος

Η Niwerio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
κ εγω απο εδεσσα ειμαι...δν νομιζω να το μετανιωσεις...εχει παρα πολλες καφετεριες για να βγαινεις αλλα γενικοτερα ειναι πολυ ησυχη πολη!!εχει κ πολυ "πρασινο" κ μπορεις να κανεις βολτες...!!ειναι επαρχια βεβαια γι αυτο ειναι πιο "συγκρατημενη" πολη απο τις αλλες μεγαλες!!!αν θες να σε βοηθησω στειλε e-mail γιατι στην περιοχη μου εχει αρκετα σπιτια που νοικιαζονται κ ειναι κ κοντα στο πανεπιστημιο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Η Θεσσαλονίκη έχει πιο ακριβά νοίκια από την Πάτρα?? Γενικότερα το κόστος ζωής διαφέρει ανάμεσα σε αυτές τιε 2 πόλεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dexter08

Νεοφερμένος

Ο dexter08 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.
μα κλεινετε απο τωρα σπιτια? τι θα βρουμε εμεις που ερχομαστε σεπτεμβρη:(
να ρωτησω κατι γενικο μιας κ δε ξερω..αν κλεισω απο νωρις σπιτι ερχεται πιο φθηνο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Όχι απλά έχεις μεγαλύτερη προσφορά και περισσότερες επιλογές. Μπορεί επίσης να πετύχεις κάποιον που βιάζεται να το νοικιάσει και να σου πει οκ θα στο κατεβάσω λίγο, αλλά σπάνια γίνεται αυτό. Και το τελευταίο καλό είναι ότι ξεγνοιάζεις πολύ γρήγορα.
Τα κακά τώρα: Δυο επιπλέον ενοίκια, πιθανότητα να χάσεις εγγύηση, πολύ πιθανόν αν έχεις αρχίσει να το επιπλώνεις να έχεις κάνει ακόμα μια λάθος επένδυση... Επίσης συνήθως το Σεπτέμβρη αδειάζουν και σπίτια από αυτούς που παίρνουν πτυχίο, οπότε πάνω κάτω ισοφαρίζεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cJay

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Προσωπικά βρηκα και νοικιασα σπιτι και εγω απο τωρα...την αγγελια την βρηκα στο
www.xe.gr

εχει πλήθος αγγελιων για ενοικιασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basem

Νεοφερμένος

Η Basem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
μαρκετινγκ....εφοσον δεν περασα ασοε μαρκετινγκ δηλωσα εδεσσα αν και με μεγαλη διαφορα μοριων οποτε σιγουρα εκει περναω....ελπιζω να ειναι ευκολο...στο τελοσ του μηνα θα παω να δω και εγω.....
και εγω έδεσσα πέρασα marakiinlove, αλλά μέσω ίντερνετ δεν καταφερα να βρω διαθεσιμα σπιτια..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marakiinlove

Νεοφερμένος

Η ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
αχ αληθεια???ουτε εγω βρηκα απο ιντερνετ....απο που εισαι????πηρα σημερα σε κανα δυο μεσητικα κ αποτι καταλαβα θα βρω ευκολα σπιτι κ σε μια μερα...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
www.uoa.gr >> Φοιτητικά θέματα >> Αναζήτηση φοιτητικής στέγης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Basem

Νεοφερμένος

Η Basem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αχ αληθεια???ουτε εγω βρηκα απο ιντερνετ....απο που εισαι????πηρα σημερα σε κανα δυο μεσητικα κ αποτι καταλαβα θα βρω ευκολα σπιτι κ σε μια μερα...:no1:

από κρήτη, την δευτέρα έκλεισα αεροπορικα για να παω να βρω σπίτι. Εμένα παλι μου είπε ενας απο έδεσσα οτι οι επιλογες δεν ειναι πολλες...Ελπίζω να έκανε λάθος! εσύ ποτε σκεφτεσαι να πας; αν θέλεισ στείλε μου π.μ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω πηγα για σπιτι χθες και βρηκα ενα τελειο σπιτακι ολοκαινουριο στα Χανια στην περιοχη π θα ναι θελω να ελπιζω η σχολη μου !! Σπιτια υπαρχουν τα παντα ειναι να κοιτας σε στασεις κολονες κλπ πηγαινε και στην σχολη για να δεις για ανακοινωσεις σπιτιων !!αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Επισης εγω εδωσα μια προκαταβολη 200 ευρω και σε περιπτωση που δεν περασω μας την δινει καυεθειαν πισω κ επειδη εγω ειμαι απο Ηρακλειο με βολεψε να παω αλλιως δεν θα πηγαινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top