Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών Πάτρας

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
σαν τμημα δεω γνωριζω πως ειναι, αλλα μου εχουν πει οτι δεν εχει ιδιαιτερα καλη επαγγελματικη αποκατασταση. θα σου προτεινα να επιλεξεις τη σχολη ηλεκτρολογων μηχανικων και τεχνολογιας υπολογιστων της πατρας!!!!

αναφερεσαι συγκεκριμενα στο τμημα της πατρας ή γενικα στους μηχ μηχ γενικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
θα ηθελα να πωτησω αν γνωριζει καποιος για το επιπεδο οσο και τους τιτλουσ σπουδων του τμηματος της πατρας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
σου παραθετω το λινκ της σχολης... www.mead.upatras.gr ...για οτι αλλο μπορεις να με ρωτησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ ρε...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
περασα φετος σ αυτη τη σχολη και σκεφτομαι να δωσω το lower για να παρω απαλλαγη απο τα αγγλικα. αλλα διαβασα στον οδηγο σπουδων οτι πρεπει να δειξεις το πτυχιο αγγλικων το πρωτο διμηνο του ακαδημαϊκου ετους. οποιος ειναι στη σχολη και γνωριζει ας μου ξεκαθαρισει το τοπιο με τις ξενες γλωσσες...

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Να σε ρωτήσω στο πανεπιστήμιο ή στο ΤΕΙ πέρασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnyy

Νεοφερμένος

Ο johnyy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
θα ηθελα να ρωτησω καποιον μεγαλυτερο ποια η διαφορα μεταξυ μηχανουργειου και μηχανουργειου 1?? γιατι στο προγραμμα αναγραφονται ως 2 διαφορετικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
ρε συ johny τα μνμτ που σου στέλνω τα βλέπεις; και εγώ πρωτοετής είμαι άντε κάνε κανα κονε να συναντηθούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
λογικα θα εννοεις τα μηχανουργεια που συνοδευονται απο τα μηχανολογικα σχεδια...στο μηχανουργειο 1 ασχολεισαι με 3-4 μηχανες(δεν θυμαμαι ποσες ειναι..:P) ενω στο 2 με αλλες τοσες!χωρις παρεξηγηση...μπορεις να ρωτας απ ευθειας ατομα απο τη σχολη στο φορουμ της σχολης μας! www.meadforum.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,891 μηνύματα.
Η σχολή μηχανολόγων και αεροναυπηγών πάτρας, γνωρίζει κανείς αν έχει τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με άλλες, όπως πχ μηχανολόγων ΕΜΠ; Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Η σχολή μηχανολόγων και αεροναυπηγών πάτρας, γνωρίζει κανείς αν έχει τα ίδια επαγγελματικά δικαιώματα με άλλες, όπως πχ μηχανολόγων ΕΜΠ; Ευχαριστώ πολύ.
Τα ίδια έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς αν η σχολή θα λειτουργήσει αύριο κανονικά? Θα γίνουν μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greek1

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
όχι Κώστα, στη χθεσινή γενική συνέλευση αποφασίστηκε εβδομαδιαία κατάληψη οπότε και θα μείνει κλειστή μέχρι την επόμενη τρίτη και την εκ νέου γενική συνέλευση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
καλησπερα, απο πλευρας επαγγελματικης αποκαταστασης τι λεει αυτο το τμημα, απο οτι ξερω δεν εχουμε παραγωγη εναεριων μεσων στην ελλαδα, ως μηχανολογος που μπορει να εργαστει καποιος? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

frizstyler

Νεοφερμένος

Ο frizstyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 121 ετών. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
ουσιαστικα μηχανολογος μηχανικος βγαινεις με μια υποσημειωση. συνηθως οσοι θελουν οντως να ακολουθησουν τον τομεα των αφων πανε αναγκαστικα σφαιρα στο εξωτερικο για περαιτερω σπουδες,μεταπτυχιακες. οντως στην ελλαδα δεν υπαρχει δουλεια εκτος απ'την ΕΑΒ για την οποια δεν ξερω τι απορροφαει. εχω δει αεροναυπηγο με μεταπτυχιακα στον τομεα να ασχολειται στην Ελλαδα με δημοσια εργα! αμα θες μπορεις να βρεις στο ιντερνετ πληροφοριες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas-p

Νεοφερμένος

Ο (no way) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
ουσιαστικα μηχανολογος μηχανικος βγαινεις με μια υποσημειωση.
Τι εννοείς με την λέξη υποσημείωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ουσιαστικα μηχανολογος μηχανικος βγαινεις με μια υποσημειωση. συνηθως οσοι θελουν οντως να ακολουθησουν τον τομεα των αφων πανε αναγκαστικα σφαιρα στο εξωτερικο για περαιτερω σπουδες,μεταπτυχιακες. οντως στην ελλαδα δεν υπαρχει δουλεια εκτος απ'την ΕΑΒ για την οποια δεν ξερω τι απορροφαει. εχω δει αεροναυπηγο με μεταπτυχιακα στον τομεα να ασχολειται στην Ελλαδα με δημοσια εργα! αμα θες μπορεις να βρεις στο ιντερνετ πληροφοριες

ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ορεστης12345

Νεοφερμένος

Ο ορεστης12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
λετε να πεσει 300 μορια??αν και με τα κοινωνικα κριτηρια ειμαι μεσα κ χωρις να πεσουν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M1tsak0c

Νεοφερμένος

Ο M1tsak0c αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Έχω και εγώ μια απορία για το τμήμα αυτό. Εγώ που θέλω να ασχοληθώ με μηχανική ή μηχανολογία αεροσκαφών πρέπει να περάσω αναγκαστικά σε αυτό το τμήμα; Γίνετε από Μηχανολόγος μηχανικός να ακολουθήσω κατάλληλες μεταπτυχιακές σπουδές και να ασχοληθώ με τον τομέα αυτό; Παρακαλώ να μου απαντήσετε. Ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Tsig

Νεοφερμένος

Ο Kostas Tsig αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
θα ηθελα να κανω και εγω μια ερωτηση..ειναι επειγον σας παρακαλω απαντηστε μου....μηχανολογων αεροναυπηγων ή πολιτικων μηχανικων ειναι καλυτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top