Διεθνών & Ευρωπ. Οικον. Σπουδών ΟΠΑ vs Πληροφορική ΟΠΑ

st_#11

Νεοφερμένος

Η st_#11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
:hmm:Ποιά σχολη να δηλώσω πρώτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_kelly_

Νεοφερμένος

Η _kelly_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
βασικα ειναι λιγο ασχετα μεταξυ τους...
για πληροφορικη δεν ξερω αλλα για δεος εχω ακουσει τα καλυτερα,
εχει αρκετα συγχρονο προγραμμα σπουδων!
εγω μετα απο οδε και οικ.επιστημης θα βαλω αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

st_#11

Νεοφερμένος

Η st_#11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ Κελλυ! Και εγώ με αυτή τη σειρά τα βαζω. Απλα σκεφτομουν και πληροφορική! Δεν πειραζει θα τη βάλω μετα την Πατρα αν ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Δεν έχουν καμία σχέση. Να το καταλάβαινα κάπως Πληροφορική-ΔΕΤ, αλλά με ΔΕΟΣ καμία επαφή. Αν σου αρέσουν διοικητικοοικονομικά, μην μπλέξεις άδικα μαζί μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top