ΑΕΙ και Deree ταυτόχρονα

LefterisK

Νεοφερμένος

Ο LefterisK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια πειτε μου κατι σας παρακαλω, αν περνας σε καποιο ΑΕΙ και παραλληλα θελεις να ραφτεις και στο Ντιρι, ειναι εφικτο η δεν επιτρεπεται?
-----------------------------------------
γραφτεις*
-----------------------------------------
κανεις δε γνωριζει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
επιτρέπεται...
Το Deree δεν είναι ΑΕΙ/ΑΤΕΙ για να στο απαγορεύει ο νόμος, αλλά εντάσσεται στα Ιδιωτικά Κολέγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimas91

Νεοφερμένος

Ο nimas91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γιατι θελεις να γραφτεις στο Deree ? (και εγω το σκεφτομαι γιαυτο ρωταω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Απαντάω εκ μέρους σας:

Η μαμά και ο μπαμπάς έχουν πολλά λεφτά για πέταμα και θέλουν να με γράψουν και στο Deree για να το παίζω περισσότερο μούρη, και μου λένε κι όλας ότι στο τέλος θα έχω 2 πτυχία και θα είμαι πιο γαμάτος από αυτούς που έχουν ένα.

____________________________________________

Aπάντηση δική μου:

:sick::sick::sick::sick::sick::sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgina12617

Νεοφερμένος

Η Georgina12617 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σορρυ αλλα ΕΛΕΟΣ! Αμα εχουν λεφτα για πεταμα ας κανουν καμια δωρεα σε ιδρυματα κ αστεγους! Απο κει κ περα κανε οτι γουσταρεις κ μην ακους κανεναν! Η ζωη ειναι δικια σου! Το κολλεγιο ειναι πολυ καλο βεβαια γτ καποτε το χα ψαξει κ γω! Απο ΑΕΙ που περασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Απαντάω εκ μέρους σας:

Η μαμά και ο μπαμπάς έχουν πολλά λεφτά για πέταμα και θέλουν να με γράψουν και στο Deree για να το παίζω περισσότερο μούρη, και μου λένε κι όλας ότι στο τέλος θα έχω 2 πτυχία και θα είμαι πιο γαμάτος από αυτούς που έχουν ένα.

____________________________________________

Aπάντηση δική μου:

:sick::sick::sick::sick::sick::sick:
Και δικια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos_ap

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Να ρωτήσω εγώ και κάτι άλλο;Θα προλαβαίνεις να παρακολουθείς και τα δύο ταυτόχρονα; Αν είναι διαφορετικό το αντικείμενο, δεν θα μπερδευτείς να μαθαίνεις δύο πράγματα ταυτόχρονα; Γιατί δεν το συζητάς καλύτερα με τους δικούς σου αυτά...;

Πάντως συμφωνώ ότι η ζωή είναι δική σου και να κάνεις αυτό που θέλεις εσύ!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni999

Νεοφερμένος

Η eleni999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
καλα καποιο εδω περα πατε με τα καλα σας???τι προβλημα υπαρχει να κανει καποιος και αλλα σπουδες παραλληλα να μπορει ??Και αν ειναι η γονεις του πλουσοι μπροβο τους και καλα θα κανει!ελα χριστε μου!Εγω παντα ηθελα να γραφτω σε μια σχολη δημοσιογραφιας μαζι με τις σπουδες μου και θα το κανω .παει αν πει οτι ειμαι φαντασμενη πλουσια που δεν εχει που να δωσει τα λεφτα της?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
επιτρέπεται...
Το Deree δεν είναι ΑΕΙ/ΑΤΕΙ για να στο απαγορεύει ο νόμος, αλλά εντάσσεται στα Ιδιωτικά Κολέγια.

Είσαι σίγουρος ότι έχει άδεια Ιδιωτικού Κολλεγίου; Εγώ πιστεύω ότι ειναι ΚΕΣ και δε νομίζω ότι συνεργάζεται με κάποιο πανεπιστημιο του εξωτερικού. Έλεος, ούτε πηραν, ούτε πρόκειται να πάρουν άδεια λειτουργιας ιδιωτικού κολλεγίου (πανεπιστημίου) όλα τα ιδιωτικά ιδρυματα.
Αν κάνω λάθος, περιμένω να με διορθώσεις δείχνοντάς μου την άδεια λειτουργίας του Deree ως ιδιωτικό πανεπιστήμιο, σύμφωνα με το νέο νόμο, ο οποίος βέβαια ειναι αντισυνταγματικός, γιατί δεν έχει αναθεωρηθεί το Α.16...Αλλά οι συνταγματολόγοι αντί να θιγονται με αυτό, θίγονται με τις κάμερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kall1as

Νεοφερμένος

Ο kall1as αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδες, το deree λογικα πρεπει να αναγνωριζεται κανονικοτατα γιατι ακομη και ο πρωθυπουργος(Κων. Καραμανλης) μετα τις σπουδες του στην νομικη φοιτησε εκει και στην συνεχεια πηγε America, οποτε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
το deree ειναι το καλυτερο ιδιωτικο κολλεγιο αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα.Στο δημοσιο δεν περναει αλλα απο τον ιδιωτικο τομεα εχει μεγαλη ανταποκριση και μαλιστα σε δουλειες πανω στο αντικειμενο σου καθως στο τελευταιο ετος σε προωθει η ιδια η σχολη σε εταιρειες κτλ.Παντως αν θελει κανεις να παρακολουθει ταυτοχρονα και σε καποιο δημοσιο εκπαιδευτικο ιδρυμα δεν υπαρχει κανενα προβλημα,μονο που χρειαζονται καποιες εξετασεις στα αγγλικα πριν μπεις τις οποιες τις διεξαγει το ιδιο το κολεγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Παιδες, το deree λογικα πρεπει να αναγνωριζεται κανονικοτατα γιατι ακομη και ο πρωθυπουργος(Κων. Καραμανλης) μετα τις σπουδες του στην νομικη φοιτησε εκει και στην συνεχεια πηγε America, οποτε....

γιαυτο και η οικονομια της ελλαδας βρισεται σε τετοιο σημειο:D:D:D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:(πλακιτσα βεβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Παιδες, το deree λογικα πρεπει να αναγνωριζεται κανονικοτατα γιατι ακομη και ο πρωθυπουργος(Κων. Καραμανλης) μετα τις σπουδες του στην νομικη φοιτησε εκει και στην συνεχεια πηγε America, οποτε....

Αν εσένα αυτό σου φαίνεται λογικό επιχείτημα τότε ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
το deree ειναι το καλυτερο ιδιωτικο κολλεγιο αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα.Στο δημοσιο δεν περναει αλλα απο τον ιδιωτικο τομεα εχει μεγαλη ανταποκριση και μαλιστα σε δουλειες πανω στο αντικειμενο σου καθως στο τελευταιο ετος σε προωθει η ιδια η σχολη σε εταιρειες κτλ.Παντως αν θελει κανεις να παρακολουθει ταυτοχρονα και σε καποιο δημοσιο εκπαιδευτικο ιδρυμα δεν υπαρχει κανενα προβλημα,μονο που χρειαζονται καποιες εξετασεις στα αγγλικα πριν μπεις τις οποιες τις διεξαγει το ιδιο το κολεγιο

Ναι, ίσως να χεις κάποιο δίκιο οσον αφορά μανατζεριλίκια, διοικήσεις, επιχειρηματοειδή κι έτσι που στην ουσια δεν έχει σχέση το πτυχίο αλλά το πως τα καταφέρνεις στη δουλειά. Προς Θεού όμως, όταν μιλάμε για άτομα που θέλουν να ασχοληθούν σε πιο ουσιώδεις επιστημονικές ειδικότητες ΜΑΚΡΙΑ απ'τα ιδιωτικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ναι, ίσως να χεις κάποιο δίκιο οσον αφορά μανατζεριλίκια, διοικήσεις, επιχειρηματοειδή κι έτσι που στην ουσια δεν έχει σχέση το πτυχίο αλλά το πως τα καταφέρνεις στη δουλειά. Προς Θεού όμως, όταν μιλάμε για άτομα που θέλουν να ασχοληθούν σε πιο ουσιώδεις επιστημονικές ειδικότητες ΜΑΚΡΙΑ απ'τα ιδιωτικά.

δεν εχει σχεση το πτυχιο στην διοικηση μιας επιχειρησης????ελεος τι αλλο θα ακουσουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olga345

Νεοφερμένος

Η olga345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ναι, ίσως να χεις κάποιο δίκιο οσον αφορά μανατζεριλίκια, διοικήσεις, επιχειρηματοειδή κι έτσι που στην ουσια δεν έχει σχέση το πτυχίο αλλά το πως τα καταφέρνεις στη δουλειά. Προς Θεού όμως, όταν μιλάμε για άτομα που θέλουν να ασχοληθούν σε πιο ουσιώδεις επιστημονικές ειδικότητες ΜΑΚΡΙΑ απ'τα ιδιωτικά.


οπως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Είσαι σίγουρος ότι έχει άδεια Ιδιωτικού Κολλεγίου; Εγώ πιστεύω ότι ειναι ΚΕΣ και δε νομίζω ότι συνεργάζεται με κάποιο πανεπιστημιο του εξωτερικού. Έλεος, ούτε πηραν, ούτε πρόκειται να πάρουν άδεια λειτουργιας ιδιωτικού κολλεγίου (πανεπιστημίου) όλα τα ιδιωτικά ιδρυματα.
Αν κάνω λάθος, περιμένω να με διορθώσεις δείχνοντάς μου την άδεια λειτουργίας του Deree ως ιδιωτικό πανεπιστήμιο, σύμφωνα με το νέο νόμο, ο οποίος βέβαια ειναι αντισυνταγματικός, γιατί δεν έχει αναθεωρηθεί το Α.16...Αλλά οι συνταγματολόγοι αντί να θιγονται με αυτό, θίγονται με τις κάμερες...

και οι καμερες αντισυνταγματικες ηταν...
αλλα ναι, δεν καταλαβαινω πως περναει αυτος ο νομος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αντισυνταγματικές κατόπιν συνειρμών και σκέψεων, όχι κατόπιν ρητής απαγόρευσης σε άρθρο, όπως ο νόμος που μιλάει για...ιδιωτικά "πανεπιστήμια". Δεν υπάρχει τέτοιος όρος σε μια χώρα που σέβεται το Σύνταγμά της, πολύ απλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για απόκτηση minor πτυχίου στο Deree; Αξίζει τον κόπο; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ποια είναι η γνώμη σας για απόκτηση minor πτυχίου στο Deree; Αξίζει τον κόπο; :hmm:

Minor πτυχιο πανω σε τι? Δεν βρισκω πως θα μπορουσε να σε βοηθησει αυτο ειδικα απο κολλεγια τυπου Deree κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top