Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 326)
  • 1

    Ψήφοι: 76 23.3%
  • 2

    Ψήφοι: 44 13.5%
  • 3-4

    Ψήφοι: 48 14.7%
  • 5-6

    Ψήφοι: 32 9.8%
  • 7-9

    Ψήφοι: 21 6.4%
  • 10-20

    Ψήφοι: 16 4.9%
  • 20+

    Ψήφοι: 29 8.9%
  • όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 :P)

    Ψήφοι: 60 18.4%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
μισελακι, δλδ για να καταλαβω, θα σου αρεσε ενας τριανταρης και ενδεχομενη σχεση σου να εχει (διαπιστωμενο αυτο, οχι να ειναι ψεμα δλδ) μια μακροχρονια σχεση και ενα one night stand πριν απο σενα ας πουμε, και οχι μερικες παραπανω?:hmm:
Ναι, δεν θα είχα πρόβλημα, κάθε άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χμμμμμ.... εμενα παλι οχι... γιατι με εκφραζει πολυ αυτο που ειχε πει η κουε πιο πριν..
τεσπα,αντιληψεις και γουστα ειναι αυτα, προσωπικα του καθενος δηλαδη... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Όσο λιγότερες, τόσο καλύτερα.
Είμαι λίγο περίεργη σε αυτό το θέμα, το παραδέχομαι.

+1:thumbsup:.

Μερικοί είναι της άποψης όλοι οι καλοί χωράνε...
εγώ υποστηρίζω το λίγοι και καλοί..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Κι εγω ρωταω, ΠΩΣ θα μαθετε με ποσους εχει παει το ταιρι σας πριν απο εσας;:confused:
Αν φυσικα δεν σας το πει ο ιδιος απο μονος του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Κι εγω ρωταω, ΠΩΣ θα μαθετε με ποσους εχει παει το ταιρι σας πριν απο εσας;:confused:
Αν φυσικα δεν σας το πει ο ιδιος απο μονος του...

Μέχρι στιγμής σε όσες σχέσεις είχα είμασταν και φίλοι, οπότε είτε πριν κάνουμε σχέση, είτε μετά το ξέραμε ο ένας για τον άλλο, έστω στο περίπου. Δεν καταλαβαίνω πως είναι δυνατόν να μην το ξέρεις :confused: ή να πρέπει να ρωτήσεις για να το μάθεις :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Τα φτιαγνω με μια, και δεν τις λεω με ποσες εχω παει.
Πως θα το μαθει;:confused:
Θα με ρωτησει;Το θεωρω χαζο.
Θα μαθει απο αλλους;Αυτο και αν ειναι καφριλα.
Θα κρινει βαση των επιδοσεων μου;Ισως...μονο ετσι.Και μονο αν κι αυτη ειναι "ψαγμενη" και μπορει να κρινει βαση αυτων.
Γιατι πολυ χαλαρα εαν ειμαι σε μια σχεση και αυτη εμμεσως πλην σαφως μου ψηνει τ' αυτια να μαθει με ποσες εχω παει (που οσο και αν νομιζετε -αντρες και γυναικες- οτι το κανετε επιτυχημενα και πολυ εμμεσα, ο αλλος ή εστω εγω το καταλαβαινει\ω αμεσως.) τοτε μπορω ανετα να της πω αυτο που θελει να ακουσει.;)
Με λιγα λογια αλλο το να ειναι ο αλλος τυπος η κοπελα του one night stand και αλλο το να ειχε μια "α" ενεργη σεξουαλικη ζωη, και να το ψαχνει καποιος ιδιαιτερα υτο (δεν αναφερομαι σε καποιον απο εδω) ειναι περαν απο χασιμο χρονου, ψυχοφθορο τοσο για τον αλλο οσο και για το ζευγαρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν θα είχα πρόβλημα να ρωτήσω [είμαι χαζός τελικά ε; :D ].
Φυσικά όχι αμέσως, αλλά μετά από κάποιο χρονικό διάστημα που θα είμαστε μαζί και θα μιλάμε ξεκάθαρα και με εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
Τα φτιαγνω με μια, και δεν τις λεω με ποσες εχω παει.
Πως θα το μαθει;:confused:
Θα με ρωτησει;Το θεωρω χαζο.
Θα μαθει απο αλλους;Αυτο και αν ειναι καφριλα.
Θα κρινει βαση των επιδοσεων μου;Ισως...μονο ετσι.Και μονο αν κι αυτη ειναι "ψαγμενη" και μπορει να κρινει βαση αυτων.
Γιατι πολυ χαλαρα εαν ειμαι σε μια σχεση και αυτη εμμεσως πλην σαφως μου ψηνει τ' αυτια να μαθει με ποσες εχω παει (που οσο και αν νομιζετε -αντρες και γυναικες- οτι το κανετε επιτυχημενα και πολυ εμμεσα, ο αλλος ή εστω εγω το καταλαβαινει\ω αμεσως.) τοτε μπορω ανετα να της πω αυτο που θελει να ακουσει.;)
Με λιγα λογια αλλο το να ειναι ο αλλος τυπος η κοπελα του one night stand και αλλο το να ειχε μια "α" ενεργη σεξουαλικη ζωη, και να το ψαχνει καποιος ιδιαιτερα υτο (δεν αναφερομαι σε καποιον απο εδω) ειναι περαν απο χασιμο χρονου, ψυχοφθορο τοσο για τον αλλο οσο και για το ζευγαρι.

Τι να σου πω, εμένα όλο αυτό που λες μου κάνει σε θεατρική παράσταση. Σιγά μη σκεφτώ τι θα πω και πως θα του το φέρω και τι θα μου πει, και αν θα με καταλάβει κλπ κλπ κλπ. Τι πιο λογικό απο ένα ζευγάρι που είναι ένα Α διάστημα μαζί και έχει καλή επικοινωνία να το συζητήσει; Γιατί δηλαδή να είναι κάτι που θα πρέπει να το εκμαιεύσει πονηρά ο ένας απο τον άλλον; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Petros:
Εγώ πάντως δεν θα είχα πρόβλημα να ρωτήσω [είμαι χαζός τελικά ε; :D ].
Φυσικά όχι αμέσως, αλλά μετά από κάποιο χρονικό διάστημα που θα είμαστε μαζί και θα μιλάμε ξεκάθαρα και με εμπιστοσύνη ο ένας στον άλλον.

Καθολου χαζος δεν εισαι.
Το οτι προσωπικα π.χ. δεν θα εκανα την ερωτηση ή το οτι μου την ψιλοσπαει αυτη η ερωτηση δεν σημαινει κατι.
Και να σου πω κατι ειναι και αυτο που λες, αλλα ειναι και το πως θα ρωτησεις τον αλλο αλλα και σε ποια φαση θα το κανεις.Δηλαδη να σου τυχει να σου κανει αυτην την ερωτηση καποιος μετα την ερωτικη πραξη, νταξ' believe me ειναι τρομερα ξενεραουηττα!:P
Απλως εκει που θελω να καταλληξω ειναι οτι εαν καποιος αναλλωνεται στο με ποσους πηγε το αγορι μου και γιατι ηταν τοσες και οχι τοσες κτλ κτλ, ειναι απιστευτο χασιμο χρονου και ξενερωμα πολλες φορες για τον αλλο.
Και αυτο το λεω, γιατι πολλοι οταν κανουμε μια ερωτηση "ελπιζουμε" να λαβουμε την απαντηση που θα μας αρεσε.
Ξερεις τι ειναι να ρωτησεις τον αλλο, και εκει που ελπιζεις να σου πεις 2-3-4 να σου πετσξει κανα καμια "25 περιπου...".
Παει...εαν καρφωθει το μυαλο του αλλου οτι πριν απο εμενα περασαν 25 απο το κρεβατι-αγκαλια του...το καψαμε.
Κυριως αυτο ειναι που με ενοχλει, και κατ' επεκταση η ολη ερωτηση.
Καταλαβατε ετσι οπως τα εγραψα, η να περιμενω κανα meeting να τα πω καλυτερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Τι να σου πω, εμένα όλο αυτό που λες μου κάνει σε θεατρική παράσταση. Σιγά μη σκεφτώ τι θα πω και πως θα του το φέρω και τι θα μου πει, και αν θα με καταλάβει κλπ κλπ κλπ. Τι πιο λογικό απο ένα ζευγάρι που είναι ένα Α διάστημα μαζί και έχει καλή επικοινωνία να το συζητήσει; Γιατί δηλαδή να είναι κάτι που θα πρέπει να το εκμαιεύσει πονηρά ο ένας απο τον άλλον; :confused:

Να ξερες ποσοι...ΜΑ ΠΟΣΟΙ αντι να πανε στο κατευθειαν απανε απο θεατρου και κινηματογραφου γωνια...:whistle: :/:
Αστο...για να στο λεω, believe με μονο απο το μυαλο μου δεν το εβγαλα.:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ πάλι αν άνοιγα τέτοιο θέμα θα ήταν για να γνρωίσω καλύτερα τον άλλον, όχι για να δω αν είναι 5 ή 25... :confused:
ΝΤαξ, είπαμε, θα προτιμούσα να ήταν λίγες, αλλά και πολλές να ήταν δεν θα τα έβαφα μαύρα αν είναι εντάξει απέναντι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Εγώ πάλι αν άνοιγα τέτοιο θέμα θα ήταν για να γνρωίσω καλύτερα τον άλλον, όχι για να δω αν είναι 5 ή 25... :confused:
ΝΤαξ, είπαμε, θα προτιμούσα να ήταν λίγες, αλλά και πολλές να ήταν δεν θα τα έβαφα μαύρα αν είναι εντάξει απέναντι μου...

A μπραβο.Εμενα δεν με ενοχλει αυτο, οσο το αν τυχει και δεν δωσεις την απαντησει που ευελπιστει να ακουσει ο αλλος, δημιουργειται μια μακροπροθεσμη και διαρκειας "βαβουρα" στα αυτια σου που δεν εχει προηγουμενο.
Σαν να με αναγκαζεις δηλαδη να σου πω ψεματα, ή να ευχομουν να σου ειχα πει οταν με ρωτησες.
Ουσιστικα αυτο που εγραψα στην προηγουμενη σελιδα, μην τα ξαναλεω.
Και δεν ειναιο τοσο οτι θα τα βαψει μαυρα η αλλη ή ο αλλος.
Αλλα εντελως ξαφνικα δημιουργουνται προστριβες, ανασφαλειες απο την μερια του και 1002 αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι να σου πω, μιλάω εκ του ασφαλούς μιας και κανένας πρώην μου δεν είχε ντουζίνες πριν απο μένα (εξαιρούνται οι εφήμερες φάσεις στις οποίες ούτε ήξερα πόσες ήταν, για σχέση μιλάω) οπότε δεν ξέρω με βεβαιότητα πως θα αντιδρούσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Μεχρι τωρα με 2.Με την τελευταια ειμαστε ακομη μαζι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και γιατί να πρέπει να μαθαίνουμε με πόσες είχε πάει ο συντροφός μας ή να μαθαίνει εκείνος για μας;Έτσι γνωρίζουμε καλά τον άλλον;Έναν άνθρωπο τον γνωρίζουμε απο τις καταστάσεις που εμείς βιώνουμε μαζί του κι όχι απο τα όσα θα μας περιγράψει για το παρελθόν του και μάλιστα απο την δική του σκοπιά.Το παρελθόν είναι ενδεικτικό για το άτομο του αλλά όχι και απολυτος κανόνας.Εξάλλου αν θέλουμε να γνωρίσουμε κάποιον ή τεσπα να σχηματίσουμε μια κάποια εικόνα για τα βιώματα του μαθαίνουμε για τις σχέσεις του κι όχι για το κρεββάτι του(δλδ μπορεί να είχε όλες και όλες δυο σχέσεις στην ζωή του αλλά ως ελεύθερος να είχε πάει με πενήντα, αυτές δεν θεωρούνται σχέσεις).
Νομίζω ότι στις μεγαλύτερες ηλικίες είναι γεγονός πως θα προυπάρχουν ερωτικοί σύντροφοι.Το θεωρώ γελοίο και αδιάκριτο να κάνουμε ή να δεχόμαστε τέτοιες ερωτήσεις στις οποίες και η πιο πιθανή απάντηση είναι να ακούσουμε το ψέμα που θα αντέχουμε.Εγώ δεν έχω δεχθεί τέτοια ερώτηση(μάλλον δεν αφήνω και το περιθώριο) παρά μια φορά και αυτό έγινε μέσα σε παρέα απο έναν τυπά που έθεσε την ίδια αδιάκριτη ερώτηση σε όλους και του απάντησα έναν αριθμό 10πλασιο απο ότι στην πραγματικότητα μόνο και μόνο για να δω την έκφραση του:P :P

Συμφωνώ απόλυτα με τον τρόπο που το θέτει η Κουε(αλοίμονο αν δεν συμφωνούσα:) )οι δικοί μου εραστές λοιπόν διμιουργούν μια ομάδα(αλλά δεν θα σας πω ποιου αθλήματος:P :D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mario:
με ποσους πηγε το αγορι μου




τι γράφεις πιδίμ...:D
:bleh::bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
οι δικοί μου εραστές λοιπόν διμιουργούν μια ομάδα

και τους φωνάζεις συνθήματα του στυλ "είσαι μια ομάδα μόνος σου!"; :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:



τι γράφεις πιδίμ...:D
:bleh::bleh::bleh:

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
cannot be found δεν λες τιποτα!!!!!:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
και τους φωνάζεις συνθήματα του στυλ "είσαι μια ομάδα μόνος σου!"; :P :D
:tongue: :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top