Βιολογικό - Μηχανογραφικό

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Για εσας που θα δηλώσετε τελικά βιολογικό! Με τι σειρά θα βάλετε τις πολεις????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο τα Βιολογικα, πρωτη η Αθηνα στανταρ (που κατα πασα πιθανοτητα μπαινω, 300 μορια πανω ειμαι). Μετα Πατρα μαλλον. Θα ηθελα Κρητη αλλα παραειναι μακρια. Για τις αλλες δυο δεν εχω καν σκεφτει τη σειρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ 1-Πάτρα
2- Ηρακλειο
3- θεσσαλονικη
4- αλεξανδρούπολη
5- Αθήνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epas

Νεοφερμένος

Ο epas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Εγώ 1-Πάτρα
2- Ηρακλειο
3- θεσσαλονικη
4- αλεξανδρούπολη
5- Αθήνα

Καλά ρε φίλε σε αφήνουν οι γονείς σου να πας απο την Ρόδο να πας στην Αλεξανδρούπολη .

Εδώ εγώ τους λέω να πάω Κρήτη και οι γονείς μου μου λένε "δεν θα την βγάλουμε παιδί μου όχι μονο οικονομικά αλλά και ψυχικά" :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εδώ εγώ τους λέω να πάω Κρήτη και οι γονείς μου μου λένε "δεν θα την βγάλουμε παιδί μου όχι μονο οικονομικά αλλά και ψυχικά" :nono:
Ολοι οι γονεις ιδιοι ειναι τελικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
1)Αλεξανδρούπολη
2)Λάρισα
3)Πάτρα
4)γιάννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εμένα οι γονείς μου μου είπαν να επιλέξω με βάση ακαδημαικά κριτήρια και δεν έχουν κανένα πρόβλημα! 2 μηνες έψαχνα το θέμα! Και τους παρουσίασα τη λίστα και τους είπα οι σχολές πάνε από την καλύτερη στη χειρότερη! Και μου είπαν πρόβλημα δεν έχουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psycho killer

Νεοφερμένος

Ο psycho killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
1.κρήτη
2.πάτρα

άλλοι που να έχουν 1η επιλογή κρήτη??:)
-----------------------------------------
...και κατά πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να ανέβει το βιολογικό??1000+ μόρια είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας να υποθέσω?...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Αθήνα
Θεσσαλονίκη
Ηράκλειο
Πάτρα
Αλεξανδρούπολη

Εύχομαι να τα πούμε Αθήνα με όποιους επιθυμούν να περάσουν εκεί (μαζί με μένα που το θέλω τρελά)


@psycho,κάποιον Κάτσικα τί τον έχεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

psycho killer

Νεοφερμένος

Ο psycho killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
@psycho,κάποιον Κάτσικα τί τον έχεις;;

δεν τον παρακολουθώ τον τύπο!αλλά μ αυτά που ακούω απ τον κάθε τρελό έχω αρχίσει να φοβάμαι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,789 μηνύματα.
Από τον καθηγητή Βιολογίας όταν πήγαινα Λύκειο είχα ακούσει ότι κάποιοι καθηγητές του Τμήματος Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών είχαν εργαστεί ως μεταδιδακτορικοί ερευνητές στις ΗΠΑ δίπλα στον διάσημο (και νομπελίστα) μοριακό βιολόγο Fransis Crick τότε που η επιστήμη της Βιολογίας ήταν άγνωστη στην χώρα μας. Επίσης, αξίζει να σημειωθεί ότι οι συγκεκριμένοι καθηγητές συνέβαλαν στην ίδρυση Ελληνικού Πανεπιστημιακού Τμήματος με σπουδές στην Βιολογία.

Το Τμήμα Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών ιδρύθηκε το 1967 και είναι το πρώτο Τμήμα Βιολογίας που ιδρύθηκε σε Ελληνικό Πανεπιστήμιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
-θεσσαλονίκη
-πάτρα
-κρήτη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
1.κρήτη
2.πάτρα

άλλοι που να έχουν 1η επιλογή κρήτη??:)
-----------------------------------------
...και κατά πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να ανέβει το βιολογικό??1000+ μόρια είναι σενάριο επιστημονικής φαντασίας να υποθέσω?...
Εγώ έβαλα! Και είμαι 1000+ πάνω. Το είχα μετανιώσει αλλά λένε είναι πολύ καλό τμήμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
αλήθεια τώρα πόσο πιστεύετε ότι θ'ανέβει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
300-400 μορια το maximum
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
καλα εγω μια υποθεση εκανα...μπορει και να μην ανεβει τοσο :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.

mpek

Νεοφερμένος

Η mpek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
παιδια ξερει κανεις να με ενημερωσει ποσα εργαστηρια εxει το βιολογικο πατρας και σε ποια εξαμηνα ειναι κατανεμημενα?ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top