Πληροφορίες για Α και Β Ομάδα ώστε να διευκολυνθείτε στην επιλογή σας & Συζήτηση

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ΣΣΑΣ οικονομικό και ΣΥΔ ειναι στο 5ο,
ΣΣΕ (ευελπίδων), ΣΜΥ, ΣΜΥΝ, ΣΝΔ, ΙΚΑΡΩΝ, ΣΙΡ ειναι στο δευτερο (ή και στο 4ο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geomazda

Νεοφερμένος

Ο geomazda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
με λιγα λογια εαν παω στη β ομαδα για τις σχολες που προανεφερα ποια κ ποσα μαθηματα θα δοσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
θα δωσεις μαθηματικα κατευθυνσης ιδια με του γενικου.φυσικη κατευθυνσης ιδια με του γενικου.εκθεση ιδια με του γενικου.μαθημα επιλογης ιδιο με του γενικου.και τα 2 της ειδικοτητας σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geomazda

Νεοφερμένος

Ο geomazda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
οκ σε ευχαριστω φιλε

παιδια για να ξαναδοσω πανελλαδικες τι διαδικασιες πρεπει να κανω??πρεπει να παω στο σχολειο μου??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι πρέπει να πας!Και θα σου πουν πότε κ τι πρέπει να κάνεις για να ξαναδώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos323

Νεοφερμένος

Ο baggos323 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!Είμαι νέος στην παρέα σας.Πήγα πρώτη λυκείου σε γελ και τώρα θέλω να πάω σε επάλ με ειδικότητα εμποροπλοιάρχων και στην τριτη λυκείου να δώσω για αστυφυλάκων.Γίνεται?Είναι πιό εύκολα απο το επάλ?Πρέπει να ξέρω τίποτα άλλο?Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Καλός ήρθες baggos323! Φυσικά και γίνεται!Το πιο εύκολα δεν μπορώ να στο πω...θα το δεις μόνος σου!Διάβασε προσεχτικά στο παρακάτω link για περισσότερες πληροφορίες https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48139
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos323

Νεοφερμένος

Ο baggos323 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Σε εναν φιλο μου ειπαν πως δεν γινεται να διαλεξεις εμποροπλοιαρχων και πρεπει να κανεις παλι την πρωτη για να μπορεις...Α και κατι αλλο.Για να δωσω αστυνομια μπορω να διαλεξω οποια ειδικοτητα θελω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
^Ναι, μπορείς! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Παιδιά μια ερωτηση!εχω τελειωσει επαλ ομαδα α' πριν ενα χρονο κ περασα σ καποιο τει.Φετος θα δωσω σαν ομαδα β'.Πηγα στην 2βαθμια κ μου ειπαν πως μπορω να τ κανω.Τους ρωτησα μετα για το εξης:τα παιδια που δινουν ωσ β ομαδα στ τελος για ν βρουνε τα μορια τους συμψιφιζουν κ τους βαθμους του απολυτηριου.Στη δικη μου περιπτωση που δεν εχω βαθμο στα συγκεκριμενα μαθηματα ι θα γινει;!!και δεν ηξεραν να μου απαντησουν.Γνωριζει κανεις τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GanGeD

Νεοφερμένος

Ο P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γινεται να δωσεις με το 10% απο ΕΠΑΛ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ξέρετε πότε θα καταθέσουν τα παιδιά από ΕΠΑΛ α μηχανογραφικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Γινεται να δωσεις με το 10% απο ΕΠΑΛ?
Έχει ξανά ρωτηθεί πρόσφατα και βρήκα ότι μόνο η ομάδα Β' μπορεί.
Ψάξτο αν θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
παιδια ξερετε πως βγαινουν τα μορια απο την ομαδα Β?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ξέρετε πότε θα καταθέσουν τα παιδιά από ΕΠΑΛ α μηχανογραφικό?

Α' Ομάδα, έτσι; Εμείς, αν θυμάμαι καλά, συμπληρώσαμε το μηχανογραφικό μας τον Μάρτη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sim...

Νεοφερμένος

Ο sim... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
δηλαδή και φέτος τον Μάρτη θα το συμπληρώσουμε? όχι τον Ιούνιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
παιδια ξερετε πως βγαινουν τα μορια απο την ομαδα Β?

αυτο εξηγηται στο πρωτο ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δηλαδή και φέτος τον Μάρτη θα το συμπληρώσουμε? όχι τον Ιούνιο?

Στην Α' Ομάδα πάντα τον Μάρτη δήλωναν τα παιδιά μηχανογραφικό, εκτός κι αν άλλαξε κάτι και δεν το έχω πληροφορηθεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vili_17

Νεοφερμένος

Η vili_17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θήρα (Κυκλάδες). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Δεν ειναι τπτ σιγουρο...
μια λενε τν μαρτιο τωρα λενε τν ιουλιο αφου βγουν τα μοροια μαζι με το ΓΕΛ αυτο ειναι το τελευταιο π εχω ακουσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
λοιπον

Α ομαδα το συμπληρωνει μαρτη
β ομαδα το συμπληρωνει ιουνη (πριον απο λιγο καιρο βγηκε η οριστικη αποφαση γιατο υπουργειο παιδειας)( και τουλαχιστον για φετος γιατι του χρονου μπορει να αλλαξουν παλι γνωμη:mad:)

ουτως η αλλως η α ομαδα ανα χρονια δεν εχει τοσο μεγαλες διαβαθμισεις στην βαση των σχολων οσο η β
οποτε εχει λογικη να συμπληρωνεται το δελτιο τοτε(αφου ο μαθητης εχει επιλεξει τομεα και ειδικοτητα)
οποτε ξερει περιπου τι θελει να κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top