Γενικό -  Πρόγραμμα Φροντιστηρίου

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Κατσε να θυμιθω... Εκανα 5 ωρες μαθηματικα (2 αλγεβρα, 2 κατευθυνση και 1 γ λυκειου, η οπια συνιθος γινοτανε κατι απο τα αλλα δυο) και 3 φυσικη, 2 γενικης και 1 κατευθυνσης.

Αλλα δεν σου προτινω τοσες ωρες μαθημα... δεν αξιζει τον κοπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Εγώ ήμουν θετική και είχα:

Φυσική Γενικής: 1 ώρα
Άλγεβρα: 2 ώρες
Γεωμετρία: 1 ώρα
Μαθηματικά Κατ: 2 ώρες
Φυσική Κατ: 1 ώρα
Χημεία Κατ: 1 ώρα
Έκθεση: 2 ώρες

Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Εγώ ήμουν θετική και είχα:

Φυσική Γενικής: 1 ώρα
Άλγεβρα: 2 ώρες
Γεωμετρία: 1 ώρα
Μαθηματικά Κατ: 2 ώρες
Φυσική Κατ: 1 ώρα
Χημεία Κατ: 1 ώρα
Έκθεση: 2 ώρες

Αυτά...

ολοι οι ροδιτες εδω μαζευικαν ρε??:P
και εγω παρομοιες ωρες θα χω ,με μονη διαφορα στης κατευθυνσης οπου φυσικη ειναι 2 οι ωρες...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
ολοι οι ροδιτες εδω μαζευικαν ρε??:P
και εγω παρομοιες ωρες θα χω ,με μονη διαφορα στης κατευθυνσης οπου φυσικη ειναι 2 οι ωρες...:no1:


Χαχα! Ναι! Είδες?:D
Πάντως εμένα αυτές οι ωρες ήταν ΥΠΕΡαρκετές... Φυσική πάντως μια χαρά τα πήγα, και σε διαγωνίσματα, και στις εξετάσεις 20 έγραφα, και τα κατανοούσα εννοείται, όχι παπαγαλία. Αν και στην αρχή την πήρα με κακό μάτι τη φυσική κατεύθυνσης, μετά τελικά όλα καλά, έστω και για μια ώρα που έκανα. Και όλα ιδιαίτερο.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Χαχα! Ναι! Είδες?:D
Πάντως εμένα αυτές οι ωρες ήταν ΥΠΕΡαρκετές... Φυσική πάντως μια χαρά τα πήγα, και σε διαγωνίσματα, και στις εξετάσεις 20 έγραφα, και τα κατανοούσα εννοείται, όχι παπαγαλία. Αν και στην αρχή την πήρα με κακό μάτι τη φυσική κατεύθυνσης, μετά τελικά όλα καλά, έστω και για μια ώρα που έκανα. Και όλα ιδιαίτερο.:bye:
Αυτο ειναι το καλυτερο αλλα λιγοι εχουν την οικονομικη ανεση να το κανουν;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Στην Β Λυκείου είχα:
Άλγεβρα:2 ώρες
Φυσική Γεν:1 ώρα
Μαθηματικά Κατ:2 ώρες
Φυσική Κάτ:2 ώρες
Χημεία Κατ: 2 ώρες

Στην Γ λυκείου:
Έκθεση: 2 ώρες (18,2 έγραψα)
Φυσική Γεν:--- (20 έγραψα)
Μαθηματικά Κατ:3 ώρες (19,8 σε αντίθεση με άλλους που έκαναν 5ωρα και έγραψαν 15)
Φυσική Κατ: 3 ώρες (19,9 έγραψα)
Βιολογία Κατ: 1 ώρα και 2 ενισχυτική στο σχολείο (18,9)
Χημεία Κατ:2 ώρες(18,8
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Στην Β Λυκείου είχα:
Άλγεβρα:2 ώρες
Φυσική Γεν:1 ώρα
Μαθηματικά Κατ:2 ώρες
Φυσική Κάτ:2 ώρες
Χημεία Κατ: 2 ώρες

Στην Γ λυκείου:
Έκθεση: 2 ώρες (18,2 έγραψα)
Φυσική Γεν:--- (20 έγραψα)
Μαθηματικά Κατ:3 ώρες (19,8 σε αντίθεση με άλλους που έκαναν 5ωρα και έγραψαν 15)
Φυσική Κατ: 3 ώρες (19,9 έγραψα)
Βιολογία Κατ: 1 ώρα και 2 ενισχυτική στο σχολείο (18,9)
Χημεία Κατ:2 ώρες(18,8



Ουάου... Έχεις τον αμέριστο θαυμασμό μου... Μπράβο... Μακάρι να γράψω κι εγώ έτσι...

Αυτο ειναι το καλυτερο αλλα λιγοι εχουν την οικονομικη ανεση να το κανουν;)


Χα! Αλήθεια? :P Ναι δεν είναι καθόλου εύκολα τα πράγματα, όσον αφορά τα οικονομικά αλλά καλύτερα ιδιαίτερα απ'το να μη γίνεται καλά το μάθημα, όπως σε ορισμένα φροντιστήρια. (έτσι έχω ακούσει τουλάχιστον...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ρε παιδια,λιγο οφφ τοπικ αλλα το προγραμμα στο σχολειο πως ειναι?
γιατι φετος εβλεπα παιδια της β και γ ταξης να φευγουν την 4η-5η ωρα..
μπορει να ειναι και ακυρο,δεν εχω ιδεα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
και εγω την 4 ωρα εφευγα,αλλα εκανα κοπανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ρε παιδια,λιγο οφφ τοπικ αλλα το προγραμμα στο σχολειο πως ειναι?
γιατι φετος εβλεπα παιδια της β και γ ταξης να φευγουν την 4η-5η ωρα..
μπορει να ειναι και ακυρο,δεν εχω ιδεα!

κοπανα λεγεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Φετος θα κανω καθε βδομαδα
2 ωρες φυσικη κατ
1 ωρα χημεια κατ
1 ωρα φυσικη γεν
1ωρα χημεια γενικης
2 ωρες μαθ κατ
1 ωρα αλγεβρα γεν
1 ωρα γεωμ
1 ωρα εκθεση
Συνολο 10 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Φετος θα κανω καθε βδομαδα
2 ωρες φυσικη κατ
1 ωρα χημεια κατ
1 ωρα φυσικη γεν
1ωρα χημεια γενικης
2 ωρες μαθ κατ
1 ωρα αλγεβρα γεν
1 ωρα γεωμ
1 ωρα εκθεση
Συνολο 10 ωρες

τη φυσ κατ βρισκω υπερβολικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
τη φυσ κατ βρισκω υπερβολικη


οι 2 ωρες ειναι λιγο υπερβολικες αλλα δυστυχως δεν μπορω να αλλαξω το προγραμμα:( ειμαι σε τμημα φροντιστηριου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Φετος θα κανω καθε βδομαδα
2 ωρες φυσικη κατ
1 ωρα χημεια κατ
1 ωρα φυσικη γεν
1ωρα χημεια γενικης
2 ωρες μαθ κατ
1 ωρα αλγεβρα γεν
1 ωρα γεωμ
1 ωρα εκθεση
Συνολο 10 ωρες

Πως και κάνεις τόσες λίγες για κάθε μάθημα; Μακάρι να μπορούσα και εγώ έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ntonebts

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ntonebts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Πως και κάνεις τόσες λίγες για κάθε μάθημα; Μακάρι να μπορούσα και εγώ έτσι.


Φυσικη χημεια εκθεση κανω σε τμημα 4 ατομων ενω για τα μαθηματικα σε τμημα 2 ατομων .Α και να μην ξεχασω οι ωρες ειναι ολοκληρες 60λεπτες και σχεδον παντα μας κραταει 5-10λ παραπανω.Αυτο το ειπα γιατι σε πολλα φροντιστηρια η ωρα ειναι 45λεπτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Όταν ήμου Β έκανα:
2 ώρες Χημεία Γεν
2 ώρες Χημ Κατ
2 ώρες Φυσ. Γεν
2 ώρες Φυσ. Κατ
3 ώρες Μαθ. Κατ
2 ώρες Άλγεβρα
1 ώρα Γεωμετρία
2 ώρες Έκθεση

Σύνολο: 16 ώρες εβδομαδιαίως (!!!!!!!!!!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiota1508

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Παναγιωτα-Μαρτινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
και εγω την 4 ωρα εφευγα,αλλα εκανα κοπανα


αχα οκ..
για μια στιγμη ειχα χαρει οτι θα ηταν το προγραμμα ετσι..
χαχα ειμαι για τα πανηγυρια τελικα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
αχα οκ..
για μια στιγμη ειχα χαρει οτι θα ηταν το προγραμμα ετσι..
χαχα ειμαι για τα πανηγυρια τελικα.:P

Εσύ όχι.Αυτοί που έκαναν έτσι το σημερινό εκπαιδευτικό σύστημα ναι. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
16 ωρες?:!:
παιδια να αφησετε και χρονο για ατομικο διαβασμα.....
στη β λυκειου εκανα
3 ωρες φυσικη(γεν,κατευθυνση και οταν ειχα αποριες χημεια)
1 ωρα εκθεση
2 μαθηματικα(κατευθυνση,αλγεβρα,γεωμετρια)
συνολο 6:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Πως και κάνεις τόσες λίγες για κάθε μάθημα; Μακάρι να μπορούσα και εγώ έτσι.


Κι εγώ τόσες έκανα περίπου...
Με εξαίρεση τη Φυσική Κατευθυνσης που έκανα 1 ώρα μόνο,έκθεση που είχα 2ωρο και αλγεβρα που είχα 2ωρο... Γιατί ρε παιδιά εσείς πόσες έχετε φέτος? Ειλικρινά, δε χρειάζονται πολλές ώρες στη β'...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top