Γενικό -  Πρόγραμμα Φροντιστηρίου

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ανοιξα ένα θέμα στο οποίο θα παρακαλούσα τους μεγαλύτερους να μας πούν κυρίως για το πρόγραμμα τους που είχαν στο φροντιστήριο στην Β'λυκείου!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
6 ωρες τη βδομαδα χωρισμενες σε 3 2ωρα, χαλαρα πραγματα. 7-9 το απογευματακι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Πω, εγώ θυμάμαι έκανα 4 φορές τη βδομάδα, ένα 5ωρο και τρία 4ωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
6 ωρες τη βδομαδα χωρισμενες σε 3 2ωρα, χαλαρα πραγματα. 7-9 το απογευματακι.

Τι μαθήματα κάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Γυρω στις 8 ωρες πανε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι 3 μαθ κατ. , 3 φυσ κατ. , 2 άλγεβρα.Τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι 3 μαθ κατ. , 3 φυσ κατ. , 2 άλγεβρα.Τι λέτε;
Μια χαρα.Αν ειναι κανε και 1 ωριτσα φυσικη γενικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
θα σου πω τι σκοπευω να κανω εγω
αν παω θετικη θα κανω τα εξης:
μαθ. κατ.=2
φυσικη κατ.=1,5
χημεια κατ.=1,5

αν παω τεχνολογικη:
μαθ. κατ.=2
φυσικη κατ.=1,5

και στις 2 περιπτωσεις θα κανω
αλγεβρα=1,5
φυσικη=1,5
εκθεση=1,5

συνολικα ειτε 8 ωρες για τεχνολογικη ειτε 9,5 για θετικη.
αυτο θα κανω εγω,εσυ κρινε και αποφασισε για τον εαυτο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μια χαρα.Αν ειναι κανε και 1 ωριτσα φυσικη γενικης...

Θα δω..Πωωω θα έχω και το κολό Proficency...καλά θα περάσω -.-:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
θα σου πω τι σκοπευω να κανω εγω
αν παω θετικη θα κανω τα εξης:
μαθ. κατ.=2
φυσικη κατ.=1,5
χημεια κατ.=1,5

αν παω τεχνολογικη:
μαθ. κατ.=2
φυσικη κατ.=1,5

και στις 2 περιπτωσεις θα κανω
αλγεβρα=1,5
φυσικη=1,5
εκθεση=1,5

συνολικα ειτε 8 ωρες για τεχνολογικη ειτε 9,5 για θετικη.
αυτο θα κανω εγω,εσυ κρινε και αποφασισε για τον εαυτο σου
Λογικες ωρες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
To κακό είναι ότι δεν διαλέγεις τις ώρες.Έτσι μου είπε η ξαδέρφη μου.Μόνο τα μαθήματα διαλέγεις.Είναι και η πρώτη φορά που θα πάω και είμαι μπερδεμένος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
To κακό είναι ότι δεν διαλέγεις τις ώρες.Έτσι μου είπε η ξαδέρφη μου.Μόνο τα μαθήματα διαλέγεις.Είναι και η πρώτη φορά που θα πάω και είμαι μπερδεμένος. :(
και στο δικο μου μονο τα μαθηματα μπορεις να διαλεξεις.και δεν νομιζω να υπαρχει καποιο φροντιστηριο που να εχεις την δυνατοτητα επιλογης των ωρων που θα διδασκεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
και στο δικο μου μονο τα μαθηματα μπορεις να διαλεξεις.και δεν νομιζω να υπαρχει καποιο φροντιστηριο που να εχεις την δυνατοτητα επιλογης των ωρων που θα διδασκεσαι.

Λογικό μου ακούγεται.Πάντως εγώ αισθάνομαι πλήρης με τις ώρες που θα κάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Λογικό μου ακούγεται.Πάντως εγώ αισθάνομαι πλήρης με τις ώρες που θα κάνω.
εγω τις βρισκω πολλες με βαση τα δικα μου κριτηρια.τωρα εσυ θα κρινεις για τον εαυτο σου εαν ειναι αρκετες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
εγω τις βρισκω πολλες με βαση τα δικα μου κριτηρια.τωρα εσυ θα κρινεις για τον εαυτο σου εαν ειναι αρκετες.

Δεν έχω άλλη επιλογή αφού "αυτοί" διαμορφώνουν το πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ταν να γινόταν επιλογή από τους μαθητές σχετικά με τι θέλουν να παρακολουθήσουν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το καλύτερο θα ταν να γινόταν επιλογή από τους μαθητές σχετικά με τι θέλουν να παρακολουθήσουν:)

Eπιλογή για τα μαθήματα που θέλουν να παρακολουθήσουν οι μαθητές, υπάρχει.Δεν πας φροντιστήριο και σου λένε θα κάνεις αυτά και λες οκ.

Και όσο για τις ώρες που λέτε.Διαμορφώνονται με σκοπό να βγει η ύλη που έχει δώσει το Υπουργείο Παιδείας.Δεν βγάζουν τυχαία τα προγράμματα για να μας ταλαιπωρήσουν.
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Τι μαθήματα κάνεις;

Εκανα φυσικη κατευθυνσης(ειχαμε βγαλει ολη τη θερμοδυναμικη), μαθηματικα κατευθυνσης(ειχαμε φτασει μεχρι το εσωτερικο γινομενο διανυσματων) και καναμε και λιγη αλγεβρα γενικης.:)

Αλλα εχω πατερα φροντιστηριουχο, εκανε σε μενα και αλλους 2 συμμαθητες μου ισα ισα μια προετοιμασια για τη β'. Στο πολυ χαλαρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Λοιπόν ρώτησα άλλα παιδιά και μου είπαν πως στο φροντιστήριο μου έχουν το παρακάτω πρόγραμμα: Μαθηματικά Κατεύθυνσης 3 ώρες Φυσική Κατεύθυνσης 2 ώρες Χημεία Κατεύθυνσης 2 ώρες Χημεία Γενικής 1 ώρα Αλγεβρα Γενικής 2 ώρες Φυσική Γενικής 2 ώρες Γεωμετρία 1 ώρα και Εκθεση 2 ώρες!!!!Θα πείξω ένα χειμώνα για αυτό προς το παρόν ξεκούραση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
4 ωρες μαθηματικα κατευθυνσης
3 ωρες φυσικη κατευθυνσης
2 ωρες χημεια κατευθυνσης
2 ωρες εκθεση

και επισης εκανα 2 ωρες αλγεβρα 2 φυσικη και 1 χημεια[γενικης παιδειας]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top