Επαγγελματική αποκατάσταση παιδαγωγικών

anast

Νεοφερμένος

Η anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
:bye:¨τι επαγγελματική αποκατάσταση θα έχω ως δασκάλα δημοτικού ή νηπιαγωγός? είναι λίγο άσχετο με τα προηγούμενα αλλά αυτή είναι η απορία μου. όποιος γνωρίζει ας απαντήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

βιλλαρασ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο βασιλης (ειμαι απο τους καλους αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 337 μηνύματα.
οι νηπιαγωγοι αυτον τον καιρο εχουν σχεδον 0
οι δασκαλοι προσλαμβανονται με τι μια το θεμα δεν ειναι τωρα αλλα σε 6-7 χρονια που θα δωσεις εσυ για το δημοσιο..!!γιατι με την βαση αυτη (περιπου 19 για να ασχολεισαι με 5-10χρονα αν ειναι δυνατον) θα κανουμε και εξαγωγη σε δασκαλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anast

Νεοφερμένος

Η anast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
όντως.ίσως όταν δώσω εγώ το επάγγελμα να είναι πια κορεσμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Χαχαχαχα .. Έχει πολύ πλάκα που τρέχετε όλοι σαν τα ζώα αφού ακούστηκε ότι έχουν τα παιδαγωγικά επαγγελματική αποκατασταση.

Κάντε αυτό που λέει η καρδιά σας και σταματήστε τις μλκίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ε ναι

Παντως στο μελλον αναμένεται και οι νηπιαγωγοι να διορίζονται γρήγορα διότι έχει γίνει υποχρεωτική η διετής προσχολική εκπαίδευση, πράγμα που σημαίνει πως ήδη εχουν αρχισει να ανοίγουν θέσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Undead

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο john αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Καλησπερα ...

Θα ήθελα να ρωτησω σχετικα αν θα υπάρχει άμεσση επαγγελματικη αποκατασταση στο Παιδαγωγικο μετα απο 5 χρονια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
μη σου πω και με το που βγαλεις το ποδι σου απο τη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baggos17

Νεοφερμένος

Ο baggos17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει σε 5 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Και η γιαγιά μου η Ελένη , παιδαγωγικό θα μπει στο τέλος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μέχρι το 2015 θα υπάρχει επαγγελματική αποκατάσταση(σχεδόν άμεση)!.....:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
απο οτι ακουω μεχρι το 2012 σιγουρα αμεση κ μαλλον και ως το 2014..γι' αυτο φοβαμαι..εγω που θα τελειωσω(πρωτα ο Θεος)το 2014 τη σχολη,με πιανει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
TΡΕΞΤΕ ολοι σαν πρόβατα στο παιδαγωγικό. Ακούστηκε ότι έχουν.. αποκατάσταση και τρέχουν όλοι! Τι γελοίο...

Ακολουθήστε την γαμω-καρδιά σας στο τι θέλετε να κάνετε, πάρτε μία απόφαση και σταματήστε να ακούτε την ΜΑΜΑ σ αυτά τα θέματα.

Στο παιδαγωγικό όπως π.χ. και στην αστυνομία δεν θα πας για την αποκατάσταση εκτός κι αν είσαι τουλάχιστον διανοητικά καθυστερημένος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yo_kzn

Νεοφερμένος

Η Γιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν ξερω αν το ειπες για μενα αυτο παντως ειναι μια απο τις δυο σχολες που ηθελα παντα οποτε μαλλον δν με πιανει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
TΡΕΞΤΕ ολοι σαν πρόβατα στο παιδαγωγικό. Ακούστηκε ότι έχουν.. αποκατάσταση και τρέχουν όλοι! Τι γελοίο...

Ακολουθήστε την γαμω-καρδιά σας στο τι θέλετε να κάνετε, πάρτε μία απόφαση και σταματήστε να ακούτε την ΜΑΜΑ σ αυτά τα θέματα.

Στο παιδαγωγικό όπως π.χ. και στην αστυνομία δεν θα πας για την αποκατάσταση εκτός κι αν είσαι τουλάχιστον διανοητικά καθυστερημένος
να σε ενημερωσω φιλε μου οτι αν βρεις δουλεια και σταθερο μισθο απο τα 22 σου και ενω αλλοι τρεχουν μεχρι τα 35 τους γλυκαινεσαι και ξεχνας τι σου αρεσει...πληροφοριακα και φιλικα σου του λεω και μην βριζεις τον κοσμο που σκεφτεται το μελλον του!
και τι κακο εχουν τα παιδαγωγικα? σε εργοστασιο δουλευεις ή κουβαλας πεπονια? κανετε ρε παιδια λες και ειναι η δυσκολοτερη και πιο οδυνηρη δουλεια του κοσμου...ελεος!
καθυστερημενος ειναι αυτος που επιλεγει κατι που δεν τον συμφερει εν μεσω κρισης και οχι τα σιγουρα...η εποχη μας δεν προσφερεται για ρισκα ξερεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
καλα η ερωτηση ειναι ανοητη...κανεις δε μπορει να ξερει με σιγουρια. αλλα ρε παιδια εχω αυτο το διλημμα αναμεσα στη νομικη και τα παιδαγωγικα που τελικα μου αρεσουν και τα 2...το θεμα ειναι οτι θα παιρνουν δασκαλους του χρονου του παραχρονου αλλα τι γινεται μετα απο 4-5 χρονια? φοβαμαι μην κορεστουν και βρεθω ανεργη...η νομικη εχει πολλους δρομους να ακολουθησεις (εκτος απο δικηγορος που ειναι χαλια βεβαια)...εσεις τι λετε? αφηστε μεγαλο σπασιμο...οι γονεις μου λενε να παω νομικη και σαμποταρουν τα παιδ/κα και δεν καταλαβαινω και ακριβως το γιατι...εσεις, αν ειχατε αυτο το διλημμα τι επιλεξατε τελικα/τι θα επιλεγατε?
σημ.:και τα 2 μου αρεσουν το ιδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Στην ίδια ακριβώς κατάσταση είμαι και εγώ,οι γονείς μου με πιέζουν για νομική,αλλά μετά από πολύ σκέψη τελικά θα επιλέξω παιδαγωγικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Στην ίδια ακριβώς κατάσταση είμαι και εγώ,οι γονείς μου με πιέζουν για νομική,αλλά μετά από πολύ σκέψη τελικά θα επιλέξω παιδαγωγικό!
Ναι θυμαμαι που μου το ελεγες σε ενα thread...γιατι θα επιλεξεις παιδ/κα? σου αρεσουνε περισσοτερο απο νομικη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ναι, τα μαθήματα μου αρέσουν πιο πολύ και δεν πιστεύω ότι θα χρειαστεί τόσο πολύ διάβασμα όσο στη νομική...Το παιδαγωγικό απ'ότι ακούω από έναν γνωστό μου στη σχολή θα κλείσει σε 4 χρόνια περίπου,χωρίς να παίρνω και όρκο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
καλα η ερωτηση ειναι ανοητη...κανεις δε μπορει να ξερει με σιγουρια. αλλα ρε παιδια εχω αυτο το διλημμα αναμεσα στη νομικη και τα παιδαγωγικα που τελικα μου αρεσουν και τα 2...το θεμα ειναι οτι θα παιρνουν δασκαλους του χρονου του παραχρονου αλλα τι γινεται μετα απο 4-5 χρονια? φοβαμαι μην κορεστουν και βρεθω ανεργη...η νομικη εχει πολλους δρομους να ακολουθησεις (εκτος απο δικηγορος που ειναι χαλια βεβαια)...εσεις τι λετε? αφηστε μεγαλο σπασιμο...οι γονεις μου λενε να παω νομικη και σαμποταρουν τα παιδ/κα και δεν καταλαβαινω και ακριβως το γιατι...εσεις, αν ειχατε αυτο το διλημμα τι επιλεξατε τελικα/τι θα επιλεγατε?
σημ.:και τα 2 μου αρεσουν το ιδιο.


δεν θα δηλώσω παιδαγωγικά..
άκουσα ότι σε 4-5 χρόνια θα κλείσουν τελείως!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisitna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
δεν θα δηλώσω παιδαγωγικά..
άκουσα ότι σε 4-5 χρόνια θα κλείσουν τελείως!!:D

ποιος στο ειπε αυτο το πραγμα?ελεος!σε 5 χρονια περιπου δεν θα κλεισου τελειως,απλα ενδεχεται η κατασταση να μην ειναι τοσο τελεια!στα 22 διορισμος δηλαδη!
δεν γινονται τοσο αποτομα οι αλλαγες...μην τρομοκρατεις!
σαν τους φιλολογους....δεν θα ειμαστε για αρκετα χρονια ακομα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top