Σχετικά με τη χρηματική επιβράβευση από την Eurobank

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Αν 2 παιδιά έχουν ακριβώς τον ίδιο βαθμό πρόσβασης, τότε τι γίνεται; Μετράνε μήπως το 3ο δεκαδικό ψηφίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ουπς!! ακουστηκε τιποτα επισημο για αυτο????? εχει κανεις κανα link με πληροφορίες????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Μετράει και για τους απόφοιτους;:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μετράει και για τους απόφοιτους;:what:

για το μεγαλυτερο βαθμο προσβασης.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marios8

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
κοιτανε το αθροισμα των μαθηματων βαρυτητας πχ.:μαθηματικα+Φυσικη=?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
κοιτανε το αθροισμα των μαθηματων βαρυτητας πχ.:μαθηματικα+Φυσικη=?

οχι......το μεσο ορο των μαθημάτων στα οποία εχεις εξεταστει σε πανελλαδικό επιπεδο, δηλαδη το ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
αν έχουν το ίδιο σύμφωνα με το υπουργείο και τα χαρτιά που έστειλαν,βραβεύονται και οι δυο (100% εξακριβωμένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
αν έχουν το ίδιο σύμφωνα με το υπουργείο και τα χαρτιά που έστειλαν,βραβεύονται και οι δυο (100% εξακριβωμένο)

Ωραία:jumpy::jumpy:. Θενκς για την πληροφόρηση :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ρε παιδιά ότι δίνονται και σε απόφοιτους ?
Έχω τον μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης στο σχολείο ( δεύτερη χρονιά έδινα ) και ο διευθυντής εμμέσως μου είπε ότι κατα πάσα πιθανότητα αποκλείομαι.
Και σκέφτομαι μήπως ο τύπος θέλει να τα δώσει στην δέυτερη μαθήτρια η οποία είναι κάτι λιγότερο απο 1000 μόρια κάτω απο μένα...
Βοήθεια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
αν έχουν το ίδιο σύμφωνα με το υπουργείο και τα χαρτιά που έστειλαν,βραβεύονται και οι δυο (100% εξακριβωμένο)

Που κολλάει το Υπουργείο; Η Eurobank αποφασίζει υπό ποίες συνθήκες εφαρμόζει τις πολιτικές της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heili scott

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βραχναίικα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οχι......το μεσο ορο των μαθημάτων στα οποία εχεις εξεταστει σε πανελλαδικό επιπεδο, δηλαδη το ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ!

αυτο για το βαθμο προσβασης κ μονο δε ξερω κατα ποσο ισχυει...μετραει κ το απολυτηριο.στο σχολειο μου ο πρωτος ειχε διαφορα στο βαθμο προσβασης απο μενα(2η)καμια 100στη μορια αλλα τα χρηματα τελικα θα τα παρω εγω γιατι εχω απολυτηριο 19 ενω αυτος 17
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πρέπει να βγάλεις το μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης στο σχολείο σου και να έχεις απολυτήριο 18+.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heili scott

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βραχναίικα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
α οκ!!το καημενο ομως!!πιστευαμε ολοι οτι τα περνει αυτος κ ηταν ετοιμος να κανει αναβαθμηση στον υπολογηστη.οταν του λεγα να διαβασει τα ενδοσχολικα με εγραψε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

genetics_75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο genetics_75 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Είναι σίγουρο ρε παιδιά ότι δίνονται και σε απόφοιτους ?
Έχω τον μεγαλύτερο βαθμό πρόσβασης στο σχολείο ( δεύτερη χρονιά έδινα ) και ο διευθυντής εμμέσως μου είπε ότι κατα πάσα πιθανότητα αποκλείομαι.
Και σκέφτομαι μήπως ο τύπος θέλει να τα δώσει στην δέυτερη μαθήτρια η οποία είναι κάτι λιγότερο απο 1000 μόρια κάτω απο μένα...
Βοήθεια!!!

να σου πω καπου ειχα διαβασει πως απο κάθε λυκειο βραβευεται αυτος που δινει για πρωτη φορα και τιμητικα ο απόφοιτος με το μεγαλύτερο βαθμο προσβασης............αλλα δε ξέρω σίγουρα.... δουλέυει μια γνωστή μου στη eurobank, θα τη βρώ και αν εχω εξακριβωμένες πληροφορίες θα τις δημοσιεύσω!!
παντως αν θελει να βραβευσει δευτερη μαθημτρια.............ΕΝΑΝ απο καθε λυκειο λέει............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koyote

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Παιδια,επειδη προκειται κι εγω να παρω το συγκεκριμενο βραβειο,σε περιπτωση ισοβαθμιας μαθητων στο βαθμο προσβασης(με την προυποθεση οτι εχουν απολυτηριο πανω απο 18)παιρνουν και οι δυο οπως σωστα αναφερθηκε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Παιδια,επειδη προκειται κι εγω να παρω το συγκεκριμενο βραβειο,σε περιπτωση ισοβαθμιας μαθητων στο βαθμο προσβασης(με την προυποθεση οτι εχουν απολυτηριο πανω απο 18)παιρνουν και οι δυο οπως σωστα αναφερθηκε!

Αφού είναι τόσο εξακριβωμένο, πάω για νέο ΠΙΣΙ τότε :no1::no1:. Άντε κάνα τετραπύρηνο γιατί με αυτό δουλειά δεν γίνεται (4 χρόνων ΠΙΣΙ :jumpy:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Στο σχολείο μου εγώ έχω το μεγαλύτερο βαθμό στο απολυτήριο και άλλος έχει στο βαθμό πρόσβασης, τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αυτος που εχει το μεγαλυτερο βαθμο προσβασης τα παιρνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctorg

Νεοφερμένος

Ο Doctorg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 47 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

heili scott

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βραχναίικα (Αχαΐα). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
δεν ειναι σιγουρο.μπορεις παντως να ρωτησεις στο σχολειο θα ξερουν.κ γω εκει το εμαθα γιατι ημουν παρομοια περιπτωση με τη δικη σου κ πιστευα οτι θα τα παρει ο αλλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top