Φοιτητική ζωή στη Σάμο

PanosBn

Νεοφερμένος

Ο PanosBn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τα καλά σπίτια τα παίρνουν αμέσως δυστηχώς.
Ακόμα και εγώ που πήγα 3 μέρες μετά την ανακοίνωση των βάσεων δυσκολεύτηκα να βρω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosBn

Νεοφερμένος

Ο PanosBn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Τα καλά σπίτια τα παίρνουν αμέσως δυστηχώς.
Ακόμα και εγώ που πήγα 3 μέρες μετά την ανακοίνωση των βάσεων δυσκολεύτηκα να βρω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Χαχαχαχα,θα σε δω και στην σχολη λοιπον,δεν χανομαστε!Ποτε θα ξαναπας?
εε κανα δυο μερες πριν τελειωσουν οι εγγραφες για να μεινω κιολας εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Παιδιά πως είναι στην σάμο;;είναι μικρές οι αποστάσεις;η ζωή τι λέει;μαγαζια,σουπερμαρκετ,σπιτια,νοικια;πως ειναι;
μαγαζια εγω που ειδα εχει στο κεντρο στην πλατεια διαφορα και φαγαδικα και καφετερειες που οποια ωρα της μερας και αν πας εχει κοσμο, το βραδυ ειδικα δεν βρισκεις τραπεζι να καθησεις.. αυτα ειναι για χαλαρες καταστασεις! σουπερμαρκετ εχει και carefour και ενα αλλο το οποιο μου διαφευγει το ονομα αυτη τη στιγμη! οι αποστασεις ειναι σχετικες, εγω βρηκα σπιτι που σε 3 λεπτα εισαι στο κεντρο! γενικα ειναι ενα πολυ ομορφο νησι, και ειμαι σιγουρη οτι θα περασουμε πολυ ωραια! επισης σε καποια σπιτια ζητουσαν υπερβολικα μεγαλα νοικια, εγω αυτο που βρηκα εχει 260.. μου αφησε ωραιες εντυπωσεις σαν νησι! ο κοσμος φιλοξενος σου μιλαει ευγενικα, ολα μια χαρα! οταν παω και το μαθω καλυτερα θα σου πω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
μαγαζια εγω που ειδα εχει στο κεντρο στην πλατεια διαφορα και φαγαδικα και καφετερειες που οποια ωρα της μερας και αν πας εχει κοσμο, το βραδυ ειδικα δεν βρισκεις τραπεζι να καθησεις.. αυτα ειναι για χαλαρες καταστασεις! σουπερμαρκετ εχει και carefour και ενα αλλο το οποιο μου διαφευγει το ονομα αυτη τη στιγμη! οι αποστασεις ειναι σχετικες, εγω βρηκα σπιτι που σε 3 λεπτα εισαι στο κεντρο! γενικα ειναι ενα πολυ ομορφο νησι, και ειμαι σιγουρη οτι θα περασουμε πολυ ωραια! επισης σε καποια σπιτια ζητουσαν υπερβολικα μεγαλα νοικια, εγω αυτο που βρηκα εχει 260.. μου αφησε ωραιες εντυπωσεις σαν νησι! ο κοσμος φιλοξενος σου μιλαει ευγενικα, ολα μια χαρα! οταν παω και το μαθω καλυτερα θα σου πω :)



υπάρχουν φθηνότερα σπίτια;κοντα στα 200 για παραδειγμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
υπάρχουν φθηνότερα σπίτια;κοντα στα 200 για παραδειγμα;
δεν ξερω τι να σου πω, εγω στο ιντερνετ ειχα βρει κοντα στα 200 αλλα οταν πηγα εκει δεν ειχα παει να τα δω γιατι πηρα καταλογο απο το ΚΕΠ και πηγα με βαση εκεινο και οχι με βαση αυτα που ειχα δει στο ιντερνετ.. και ετυχε αυτο που θα μεινω να το ειχα σημειωσει και απο το ιντερνετ :).. περασες σαμο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
H Σάμος παίζει να είναι το πιο ωραίο νησί αρκετοί το λένε και ζούγκλα λόγο του κλίματως που έχει σε 4 διαφορετικά σημεία του νησιού
υπάρχεί και άλλο κλίμα !
Ήμουν 9 μήνες λόγο θητείας στους αμφίβιους του ΛΠΜ στο καρλόβασι παραλιακά δεν έχει και πάρα πολύ κόσμο , οι φοιτητές όμως είναι η ζωή του νησιού
επίσης είναι πολύ ωραία έχει αρκετά ωραία πράγματα να κάνεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
δεν ξερω τι να σου πω, εγω στο ιντερνετ ειχα βρει κοντα στα 200 αλλα οταν πηγα εκει δεν ειχα παει να τα δω γιατι πηρα καταλογο απο το ΚΕΠ και πηγα με βαση εκεινο και οχι με βαση αυτα που ειχα δει στο ιντερνετ.. και ετυχε αυτο που θα μεινω να το ειχα σημειωσει και απο το ιντερνετ :).. περασες σαμο;

όχι,είμαι τριτη λυκειου.ομως θα θελα να περάσω στην σαμό.
απ'όσα λετε πρεπει να ειναι ωραια.και η σχολη απ'όσα εχω ακουσει ειναι πολυ καλή και το σκεφτομαι.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
εε κανα δυο μερες πριν τελειωσουν οι εγγραφες για να μεινω κιολας εσυ;


25 θα παω Σαμο,πρωτη φορα και για Σπιτι.Και ειμαι απολυτα αισιοδοξος....χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
όχι,είμαι τριτη λυκειου.ομως θα θελα να περάσω στην σαμό.
απ'όσα λετε πρεπει να ειναι ωραια.και η σχολη απ'όσα εχω ακουσει ειναι πολυ καλή και το σκεφτομαι.:/:
ποια σχολη σε ενδιαφερει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
25 θα παω Σαμο,πρωτη φορα και για Σπιτι.Και ειμαι απολυτα αισιοδοξος....χαχα
χαχα καλα κανεις :P μωρε ξερεις ποτε αρχιζουν και ποτε τελειωνουν οι εγγραφες στη σχολη μας;; καπου ειδα απο 11 μεχρι 28 αλλα δεν ξερω :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
χαχα καλα κανεις :P μωρε ξερεις ποτε αρχιζουν και ποτε τελειωνουν οι εγγραφες στη σχολη μας;; καπου ειδα απο 11 μεχρι 28 αλλα δεν ξερω :/


Ναι βρε λες να μην το γνωριζω?Γιατι μια χαρα δεν ειμαι ?Διακρινω μια δοση ειρωνειας στα λεγομενα σου Μαρακι...Ωστοσο δεν σταματαει την απαισιοδοξια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eviDim

Νεοφερμένος

Η eviDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω 16-17 λεω να παω προς Σαμο για εγγραφη ,να βρω σπιτι και λεω να μεινω...δεν βγαινουν ευκολα 15 ωρες ταξιδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
ποια σχολη σε ενδιαφερει;

Το τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ναι βρε λες να μην το γνωριζω?Γιατι μια χαρα δεν ειμαι ?Διακρινω μια δοση ειρωνειας στα λεγομενα σου Μαρακι...Ωστοσο δεν σταματαει την απαισιοδοξια μου!
δεν σε ειρωνευομαι :) για αστειο το ειπα! μη το παρεξηγεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μαρακι139

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Το τμήμα Στατιστικής και Αναλογιστικών-Χρηματοοικονομικών Μαθηματικών.:D
χαχα καλως ηρθες στο κλαμπ λοιπον :)

εγω 16-17 λεω να παω προς Σαμο για εγγραφη ,να βρω σπιτι και λεω να μεινω...δεν βγαινουν ευκολα 15 ωρες ταξιδι!
απο που εισαι και εχεις 15 ωρες ταξιδι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eviDim

Νεοφερμένος

Η eviDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πάτρααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

WoodyWoodperker

Νεοφερμένος

Ο WoodyWoodperker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

eviDim

Νεοφερμένος

Η eviDim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
με καραβι δεν θα πας? πολυ ταλαιπωρια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι είναι όντως ταλαιπωρία ,
με καράβι παίζει να είναι και παραπάνω οι ώρες δε θυμάμαι πάντως φτάνεις στο νησί βράδυ με το καράβι κατά της 4 το πρωί...

Mόλις ανοίξει η πόρτα του καραβιού θα δείς ένα walcome to samos με φώτα και γύρω δέντρα πραγματικά την πρώτη φορά που το είδα μου ήρθε στο μυαλό το Τσουράσικ Πάρκ !:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top