Τμήμα Οικονομικών Σπουδών (Πανεπιστήμιο Ιωαννίνων)

KATARINA

Νεοφερμένος

Η KATARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ξερει κανεις τιποτα για αυτη τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Στην Ηγουμενίτσα λες; Σπούδασε εκεί μια γνωστή μου. Αν ενδιαφέρεσαι για προοπτικές κι επαγγελματική αποκατάσταση, μακριά, δεν προσφέρει τίποτα. Όπως τίποτα δεν προσφέρει κι από άποψη σπουδών. Είναι γενικά της 'πλάκας' και η σχολή και τα μαθήματα και οι καθηγητές. Λίγοι πηγαίνουν κι ακόμα λιγότεροι την τελειώνουν. Η γνωστή μου συγκεκριμένα την τελείωσε πριν από 4 χρόνια, αλλά το πτυχίο το πήρε 3 χρόνια αργότερα, πέρυσι το Νοέμβριο επειδή περίμεναν να μαζευτούν καμιά 20αριά άτομα για να γίνει ορκωμοσία... Φαντάσου... και επίπεδο οργάνωσης και γενικά... Επειδή, όμως, βλέπω ότι είσαι καθηγήτρια ίσως να μη σε ενδιαφέρουν όλα αυτά και να θες απλά να πας σε μία ακόμα σχολή. Αν δεν έχεις άλλη επιλογή κάντο. Είχα κι εγώ μια μαθήτρια που τελείωσε Αγγλική Φιλολογία και π'έρασε μετα εκεί με το 10% κι επειδή δεν είχε άλλη επιλογή κι επειδή θεώρησε ότι ήταν κάπως σχετικό με τις προηγούμενες σπουδές της κι ίσως τη βοηθούσε, αλλά απογοητεύτηκε τον πρώτο μήνα και την παράτησε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KATARINA

Νεοφερμένος

Η KATARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες. Απογοητευτηκα βεβαια,αλλα η Ηγουμενιτσα ειναι μακρια απο την πολη μου και δεν το θεωρουσα καλη επιλογη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KATARINA

Νεοφερμένος

Η KATARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αν διαβαζει καποιος φοιτητης σ'αυτη τη σχολη, ας πει τη γνωμη του/της. Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

siliasiliasilia

Νεοφερμένος

Η siliasiliasilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα
αν θες τη δικη μου γνωμη ειναι ενα πολυ καλο τμημα με προοπτικες..ο συνδιασμος εκμαθησης ξενων γλωσσων και αποκτησης οικονομικων γνωσεων ειναι κατι πρωτοτυπο, πραγμα που το καταλαβαινεις ευκολα αν δεις οτι ειναι το μοναδικο τμημα σε ολη την ελλαδα..αν μπεις στ site του τμηματος και δεις τα μαθηματα θα καταλαβεις τι εννοω...Οταν εψαχνα σπιτι στην ηγουμενιτσα(η οποια παρεπιπτοντως ειναι πανεμορφη πολη) ειδα και ενα σπιτι π το νοικιαζε ενα ηλικιωμενο ξευγαρι..μου ειπαν οτι πριν εμενε μια αλλη κοπελα η οποια ξενοικιασε το σπιτι γτ την εστειλαν ισπανια μετα το πρωτο εξαμηνο....αν σου λεει κατι αυτο!!! εγω περναγα και αθηνα..και σε πολλα πανεπιστημια επισης...εβγαλα 4000 μορια παραπανω απο την περσινη βαση του τμηματος και παρ'ολα αυτα επελεξα αυτο το συγκεκριμμενο ΤΕΙ..ειναι καθαρα δικη σου επιλογη το τι θα κανεις....αααα..επισης να σου πω οτι ειναι το μοναδικο τμημα που συνεργαζεται με πανεπιστημια της κινας και της ιαπωνιας...αν ακομα σου φαινεται "της πλακας" οπως λεει κ η κοπελα παραπανω διαλεξε και συ κανενα παιδαγωγικο ή καμια νομικη..οπως κανουν ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KATARINA

Νεοφερμένος

Η KATARINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ευχαριστω για τις πληροφοριες κι εγω πιστευω οτι αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
τελικα της πλακας ειναι ? περναει μια ξαδερφη μου "μαλλον" εκει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ πάντως σε τμήμα με τόσο αβέβαιο χαρακτήρα δε θα πήγαινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
δεν περναει πουθενα αλλου και οχι σιγουρα... αλλιως μη νομιζεις
ο συντελεστης των ειδικων ειναι επι 2?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι σε όλες.Νομίζω για τις ξενόγλωσσες τόσο πάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariori

Νεοφερμένος

Η mariori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχω ακούσει απο γνωστούς πως το ΤΕΙ Ηπειρου στην Ηγουμενιτσα ειναι πολυ καλο..! Κυριως τωρα που εχει αναβαθμιστει..! Θελω πολύ να περασω σε αυτην την σχολη,και θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι..! Μηπως ξερει κανεις με πόσο μπηκε ο τελευταιος εισακτέος.? ή έστω να μου πει καποιος που μπορω να ψαξω για σχετικες πληροφοριες..!? Θα με βοηθουσατε υπερβολικα αν μου δυνατε μια απαντηση..! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Εχω ακούσει απο γνωστούς πως το ΤΕΙ Ηπειρου στην Ηγουμενιτσα ειναι πολυ καλο..! Κυριως τωρα που εχει αναβαθμιστει..! Θελω πολύ να περασω σε αυτην την σχολη,και θα ηθελα την βοηθεια σας σε κατι..! Μηπως ξερει κανεις με πόσο μπηκε ο τελευταιος εισακτέος.? ή έστω να μου πει καποιος που μπορω να ψαξω για σχετικες πληροφοριες..!? Θα με βοηθουσατε υπερβολικα αν μου δυνατε μια απαντηση..! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.!:)
ΕΦΑΡΜ.ΞΕΝ.ΓΛΩΣ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
14456 (ο πρώτος), 10828 (ο τελευταίος) [2011]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heartie

Νεοφερμένος

Η Heartie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ηγουμενιτσα city?? Ouaou... Εγω εχω σπουδασει εκει... ! Μαρεσει παρα πολυ σαν αντικειμενο σπουδων εχει ενδιαφερον παρα πολυ μεγαλο.
Τωρα το μερος ειναι κωμοπολη και οχι πολη ποσο μαλλον μεγαλουπολη.. Σινεμα και νοσοκομειο δεν υπαρχουν να φανταστειτε..(!)
Αν εχεις καλη παρεα και φραγκα παντου την παλευεις..!!Αλλα οκ δεν ειναι και η τοπ η επιλογη για ξεφρενες καταστασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariori

Νεοφερμένος

Η mariori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γνωριζει κανείς αν υπάρχει καμια πιθανότητα πτώσης των μορίων σε αυτήν την σχολή..!??:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
που να παει πια? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
παιδια θα μπορουσατε να μου πειτε την αποψη σας για το τμημα εφαρμοσμενων ξενων γλωσσων στην διοικηση και στο εμποριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top