Ιατρική vs Φαρμακευτική

Τι σχολή θα διαλέγατε;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 127)
  • Ιατρική

  • Φαρμακευτική

  • ΔΞ/ΔΑ


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Ενας γνωστός μας παιρνει 1700Ε και δουλευει σε δημοτικό πάντως..

σίγουρα δε θα είναι νεοδιόριστος.

ακόμα και για διευθυντή πολλά μου φαίνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
Ενας γνωστός μας παιρνει 1700Ε και δουλευει σε δημοτικό πάντως..
δεν το αμφισβητώ αλλά σίγουρα θα ανήκει σε μία συντριπτική μειοψηφία.
και κάτι άλλο, άλλο 2000? και άλλο 1700?


σίγουρα δε θα είναι νεοδιόριστος
Αυτό εννοείται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Οχι ειναι δάσκαλος απλος και εχει καπου στα 25 χρονια υπηρεσία.
Τελοσπάντων,δεν ειναι αυτό το θέμα μας.

Δεν ξέρω πως θα φανεί αυτό που θα πώ σε μερικούς...αλλά θα το πώ!

Μου φαίνεται τελείως ηλίθιο και ανούσιο να τελειώσεις μια τόσο δύσκολη σχολή(με χημείες,φαρμακολογίες κλπ)...για να ανοίξεις μετά ένα "μαγαζί".

Και μενα μου φαινεται τελειως ηλίθιο και ανούσιο να τελειωνεις μια σχολή απο τη οποια θα αποφοιτησεις στα 40 σου για να ζησεις απο τα 45 και μετά ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΝΑ υποβιβάζει κανείς τα επαγγέλματα των άλλων.

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΨΩΝΙΣΜΕΝΟ ΠΡΟΠΤΥΧΙΟΥΧΟ-ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΣΝΟΜΠΑΡΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Σε αυτό το ζήτημα δεν υπάρχει κανένα δίλημμα.
Έχεις φαρμακείο πας φαρμακευτική
δεν έχεις φαρμακείο πας ιατρική

γιατί;
για την άδεια του μαγάζιου του φαρμακοποιού πρέπει να πληρώσεις ένα σωρό λεφτά
για την άδεια του μαγαζιου΄του ιατρού δεν πληρώνεις.
(so simple)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Σε αυτό το ζήτημα δεν υπάρχει κανένα δίλημμα.
Έχεις φαρμακείο πας φαρμακευτική
δεν έχεις φαρμακείο πας ιατρική

γιατί;
για την άδεια του μαγάζιου του φαρμακοποιού πρέπει να πληρώσεις ένα σωρό λεφτά
για την άδεια του μαγαζιου΄του ιατρού δεν πληρώνεις.
(so simple)


ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΣ;;;;
Oh God.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Εξαιρουμένη της περίπτωσης να έχεις γονιό φαρμακοπειό ή ιατρό κανένας μαθητής λυκείου δε ξέρει ουτε την δουλειά του φαρμακοποιού ούτε την δουλειά του ιατρού. Οι μονές δουλειές που ξέρουν είναι η δουλειά του καθηγητή και του δασκάλου.


Αν κάποιος κληρονομει φαρμακείο και πάει ιατρική τότε πάρτ αυγό και κουρευτώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εξαιρουμένη της περίπτωσης να έχεις γονιό φαρμακοπειό ή ιατρό ένας μαθητής λυκείου δε ξέρει ουτε την δουλειά του φαρμακοποιού ούτε την δουλειά του ιατρού. Οι μονές δουλειές που ξέρουν είναι η δουλειά του καθηγητή και του δασκάλου.


Tι μας λες..
Οποτε ολα τα παιδια που δεν εχουν γονείς φαρμακοποιούς ή ιατρούς,πρέπει να γίνουν δασκαλοι ή καθηγητές;
Τι λογική ειναι αυτή; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Tι μας λες..
Οποτε ολα τα παιδια που δεν εχουν γονείς φαρμακοποιούς ή ιατρούς,πρέπει να γίνουν δασκαλοι ή καθηγητές;
Τι λογική ειναι αυτή; :confused:
Δεν είπα εγώ κάτι τέτοιο... Απλώς δεν μπορούν να ξέρουν ποιο από τα δύο επάγγελματα (ιατρός ή φαρμακοποιός) τους αρέσει επειδή δεν τα γνωρίζουν.

Ο μαθητής Λυκείου γνωρίζει τι κάνει ο δάσκαλος και ο καθηγητής και μπορεί να αποφασίσει αν του αρέσει ή όχι.

Επομένως σε τέτοιες περιπτώσεις διαλέγεις αυτό που σε συμφέρει. Αν έχεις γονιό με φαρμακείο είναι ηλίθιο να μην πας φαρμακευτική.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
ούτε την εργασία του δασκάλου ή του εκπαιδευτικού ξέρουν οι μαθητές...
αν ήταν όλα τόσο απλά, ποιος ο λόγος να φάει κάποιος μανίκι στο Πανεπιστήμιο; :hmm:
πάψτε με τις ανακρίβειες και τις επιδειξιομανίες...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όχι nPb διαφωνώ....

Ο δάσκαλος ξερω τι κάνει όπως και ο καθηγητής (γιατί ήμουν μαθητής και ξέρω πως λειτουργεί ένα σχολείο). Δεν είπα ότι εχω τις γνώσεις να διδάξω.

Στο εξωτερικό δεν είναι έτσι το καθεστώς εδώ τα φαρμακεία δεν έχουν μόνο φάρμακα ..... Εδώ πουλάνε ένα σωρό προϊόντα !!!!! Στο εξωτερικό χωρίς συνταγή γιατρού ούτε ασπιρίνη δεν παίρνεις !!!!

Eγώ στην κύπρο έπαιρνα panadol και ασπιρίνες από το supermarket.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ωραια λοιπον κυριε γιατρε-παντογνώστη-τελειε-top of the top
τι θα προτίνατε να διαλέξει ενας ανθρωπος που του αρέσει να βοηθάει-σωματικά κυριως,σε θεμα υγειας-τους συνανθρώπους του,αλλά δεν εχει γονείς γιατρους η φαρμακοποιούς και ουτε σκέφτεται να σπαταλήσει 20 χρόνια απο τη ζωή του και στην ουσία να περάσει τα ωραιοτερα του χρόνια πάνω στα βιβλία;

Υ.Γ.1 Οχι οδοντιατρική.
Υ.Γ.2 Συμφωνώ με nPb,στον οποιο δεν μπορώ να στείλω μνμ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τι θα προτίνατε να διαλέξει ενας ανθρωπος που του αρέσει να βοηθάει-σωματικά κυριως,σε θεμα υγειας-τους συνανθρώπους του,αλλά δεν εχει γονείς γιατρους η φαρμακοποιούς και ουτε σκέφτεται να σπαταλήσει 20 χρόνια απο τη ζωή του και στην ουσία να περάσει τα ωραιοτερα του χρόνια πάνω στα βιβλία;

ιερέας...........
___________________________________
ποιος σου ειπε οτι ο ιατρος χαλάει 20 χρόνια σπουδές; μετά τα 6 χρόνια δουλεύει και πληρώνεται και εγώ δεν επιτέθηκα απλώς είσαι προκατελημένη
. έχεις απόλυτο δίκιο ότι είναι ψώνια οι φοιτητές ιατρικής αλλά εγώ δεν είμαι ψώνιο και γνωρίζω ότι ως σχολή η φαρμακευτική είναι πολύ πιο δύσκολη από την ιατρικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ιερέας...........
___________________________________
ποιος σου ειπε οτι ο ιατρος χαλάει 20 χρόνια σπουδές;


6 η σχολή
+ 2 χρονια αγροτικο
+4μιση η ειδικότητα
+ ??????????????????????????? χρόνια αναμονή.

Πρέπει να δεχτείτε οτι μερικοί,με συνειδητή επιλογή πήγανεε σε άλλη σχολή,πχ Φαρμακευτική,και ας πιάνανεε Ιατρική.Κατεβείτε απο το καλάμι σας.Δεν ειστε τα genius του κόσμου( επρεπε να το πω αυτό ή θα σπάσει η κρυστάλλινη φούσκα σας;:worry:)

Κανείς δε λέει οτι η Φαρμακευτική ειναι πιο δύσκολη απο την Ιατρική,αν και ειναι αρκετά δύσκολη.
Ολα τα ιατρικα-παραιατρικα ειναι μεγάλης δυσκολίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
μπορει να παει στην Νοσηλευτικη και επειτα στο Μπαγκλαντεζ με τους Γιατρους χωρις Συνορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
6 η σχολή
+ 2 χρονια αγροτικο
+4μιση η ειδικότητα
+ ??????????????????????????? χρόνια αναμονή.

Πρέπει να δεχτείτε οτι μερικοί,με συνειδητή επιλογή πήγανεε σε άλλη σχολή,πχ Φαρμακευτική,και ας πιάνανεε Ιατρική.Κατεβείτε απο το καλάμι σας.Δεν ειστε τα genius του κόσμου( επρεπε να το πω αυτό ή θα σπάσει η κρυστάλλινη φούσκα σας;:worry:)

1 χρόνο είναι αγροτικό (2000 ευρώ το μήνα να ναι καλά οι φαρμακευτικές εταιρίες) ( σε άγονο_.


4 μιση χρόνια ειδικότητα (πάλι πληρώνομαι με 1100 περίπου το μήνα. χώρια εφημερίες και επιδόματα.

Αναμονή δεν θα έχω. (Είμαι δημόσιος υπάλληλος).

Σε αυτά τα 6 χρόνια θα πρέπει να δώσω μία φορά εξετάσεις (1 βιβλίο των 3000 σελίδων σίγά τα ωά).
________________________________

Κανείς δε λέει οτι η Φαρμακευτική ειναι πιο δύσκολη απο την Ιατρική,αν και ειναι αρκετά δύσκολη.
Ολα τα ιατρικα-παραιατρικα ειναι μεγάλης δυσκολίας.
Οι πιο δύσκολες σχολές είναι οι πολυτεχνικες και τα μαθηματικοφυσικά. Η ιατρική θέλει πολύ διάβασμα αλλά είναι μπλα μπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δεν θα εχεις αναμονη για την ειδικότητα; Λαθος.:hmm:

Τελοσπαντων,απο την πολύ χημεία και βιολογία μου φαινεται ξέχασες τα μαθηματικά και προσπαθείς να αποδειξεις(στον εαυτο σου καταρχας) οτι η ιατρική έχει λίγα χρόνια.
Δεν με αφορά καν,εγω εχω κανει τις επιλογές μου.Απλώς μην ποστάρεις υπερ-αισιοδοξες καταστάσεις.

Υ.Γ. Για τα λεφτά το θές ή το γουσταρεις; Γιατί κάθε παρένθεση και χρηματικό πόσο,δειχνει το πρώτο. Αν θες λεφτά,δεν γίνεσαι γιατρός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Υ.Γ.2 Συμφωνώ με nPb,στον οποιο δεν μπορώ να στείλω μνμ:mad:

Άνοιξα και σε περιμένω στα μηνύματα επισκεπτών :D

Μια γνωστή μου γιατρός τελείωσε το αγροτικό της και είναι άνεργη. Πραγματικά η κοπέλα νιώθει απαίσια. Και μάλιστα τελείωσε ακριβώς στα 6 χρόνια την σχολή. Ο Fockos γιατί τα παρουσιάζει τόσο όμορφα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
κακα τα ψεματα , ειναι ανουσιο στην Ελλαδα και εαν δεν εχεις οικονομικη ευμαρεια η γονεα με ετοιμη δουλεια να ανοιξεις δικο σου Φαρμακειο

οποιος θελει βεβαια καλα κανει και το θελει , μπορει να ειναι η γκαυλα του να γινει Φαρμακοποιος
αλλα αναλογιζομενος την συγχρονη πολιτικη κοινωνικη και οικονομικη κατασταση της κοινωνιας και του κρατους μπορω να πω οτι δεν ειναι ευνοικη η περιοδος αυτη για τον νεο φιλοδοξο φαρμακοποιο
μακαρι να κανω λαθος εννοειται εκτως αυτου ευχομαι και μπορει σε 3 χρονια ξερω γω οταν και πολλα παιδια θα εχουν τελειωσει , οι κατασατσεις να ευνοουν την εναρξη της επιχειρησης..Και ξαναλεω μακαρι για ολα τα παιδια!!

Δεν θα εχεις αναμονη για την ειδικότητα; Λαθος.:hmm:

Τελοσπαντων,απο την πολύ χημεία και βιολογία μου φαινεται ξέχασες τα μαθηματικά και προσπαθείς να αποδειξεις(στον εαυτο σου καταρχας) οτι η ιατρική έχει λίγα χρόνια.
Δεν με αφορά καν,εγω εχω κανει τις επιλογές μου.Απλώς μην ποστάρεις υπερ-αισιοδοξες καταστάσεις.

Υ.Γ. Για τα λεφτά το θές ή το γουσταρεις; Γιατί κάθε παρένθεση και χρηματικό πόσο,δειχνει το πρώτο. Αν θες λεφτά,δεν γίνεσαι γιατρός.

στην συγχηση σου το εγραψες και καταλαβαινω το λαθος σου καθοτι δεν μπορεσες να καταλαβεςι τον λογο των παρενθεσεων

εσυ τονιζες τα χροοονια αναμονης θελοντας παραλληλα να τονισεις οτι απλα διαβαζεις,"χανεις τον χρονο σου" και "πεινας"
οι παρενθεσεις θελουν να σου δειξουν οτι αυτο ειναι το λαθος σου
οτι δηλαδη εχει ηδη ξεκινησει η ανταμοιβη των κοπιαστικων χρονων στο πανεπιστημιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δεν θα εχεις αναμονη για την ειδικότητα; Λαθος.:hmm:

Τελοσπαντων,απο την πολύ χημεία και βιολογία μου φαινεται ξέχασες τα μαθηματικά και προσπαθείς να αποδειξεις(στον εαυτο σου καταρχας) οτι η ιατρική έχει λίγα χρόνια.
Δεν με αφορά καν,εγω εχω κανει τις επιλογές μου.Απλώς μην ποστάρεις υπερ-αισιοδοξες καταστάσεις.

Υ.Γ. Για τα λεφτά το θές ή το γουσταρεις; Γιατί κάθε παρένθεση και χρηματικό πόσο,δειχνει το πρώτο. Αν θες λεφτά,δεν γίνεσαι γιατρός.

Κέλλυ είσαι αρκετά φορτισμένη. Μίλησα για μένα ότι δε θα έχω αναμονή (οι άλλοι σαφώς θα έχουν αλλά δε με νοιάζει) επειδή δουλεύω ήδη στο Ε.Σ.Υ. ως νοσληλευτής.

Οι ιατροί δεν ξέρουν Χημεία...... (μάλλον ελάχιστοι ξέρουν χημεία) και θεωρώ την φαρμακευτική πιο δύσκολη (προσωπική μου άποψη )

Εμένα μου αρέσει να δουλεύω στο νοσοκομείο .Αυτό κάνω και αυτό θα κάνω.

Για αυτό όταν δε πέρασα στις πανελλαδικές διάλεξα νοσηλευτική (αν περνούσα φαρμακευτική θα διάλεγα φαρμακευτική) αλλά από το να διαλέξω βιολογία ή χημεία προτιμήσα την νοσηλευτικη (και δε το μετάνιωσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Kαθόλου φορτισμένη.;)
Ξερω ακριβως τι λενε/θεωρουν,οι περισσότεροι αυτών που δηλώνουν ιατρική:PΔεν με φορτισες,ουτε ειπες κάτι που δεν περίμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top