ΗΜΜΥ ΑΠΘ

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Nαι, Α1, Α3, Α5, Α9 είναι οι αίθουσες που γίνονται μαθήματα...

τμ.Ι είναι για τα άτομα με επίθετο από Α-Κ και τμ.ΙΙ από Λ-Ω...

(Α) είναι εργαστήριο και (Θ) Θεωρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
αύριο έχω μάθημα 9 η ώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZeglisX

Νεοφερμένος

Ο ZeglisX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
αύριο έχω μάθημα 9 η ώρα

Αυριο δηλαδη έχει μαθημα ?? Απο που το ειδες ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Exomag

Νεοφερμένος

Ο Exomag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αύριο έχω μάθημα 9 η ώρα

Το λογικό είναι να βγει πρώτα κάποια ανακοίνωση σχετικά με το πότε αρχίζουν τα μαθήματα. Άλλη φορά, καλό θα ήταν να αναφέρεις και την πηγή των πληροφοριών σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ZeglisX

Νεοφερμένος

Ο ZeglisX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ανακοινωση επισημη δεν υπαρχει οποτε...υπνος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια κατα 99% ξεκιναμε την Δευτερα... Το ειπε μια γραμματεας καθως περιμενα στην ουρα σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εμένα μου είπε ότι μάλλον σήμερα θα βγάλουν ανακοίνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

brave_star

Νεοφερμένος

Η brave_star αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εμένα μου είπε ότι μάλλον σήμερα θα βγάλουν ανακοίνωση.

Δεν το ειπε η Σουλα που ειναι στην γραμματεια για τους φοιτητες.
Καθως περιμεναμε στην ουρα περασε αυτη (που μαλλον ειναι και αυτη γραμματεας) και μας ειπε οτι ξεκιναμε την δευτερα...
Βεβαια και εγω περιμενω να δω την επισημη ανακοινωση στην σελιδα του τμηματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Πρωτοετό εδώ! Κανένας άλλος συνάδελφος; :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Πρωτοετό εδώ! Κανένας άλλος συνάδελφος; :Ρ
Πρωτοετης εδω :P Αντε να μαζευομαστε..:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Έλα ρε συνάδελφε! :P

Γράψου και στο thmmy, πέφτει γερό τρολάρισμα από τους καμμένους ΗΜΜΥδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Έλα ρε συνάδελφε! :P

Γράψου και στο thmmy, πέφτει γερό τρολάρισμα από τους καμμένους ΗΜΜΥδες!

Χαχα..άστο καλύτερα..:P μπήκα καναδυο φορές και αγχωθηκα..θέλουν να μας κάνουν να φύγουμε για να μην τους φάμε τις θέσεις εργασίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Χαχα..άστο καλύτερα..:P μπήκα καναδυο φορές και αγχωθηκα..θέλουν να μας κάνουν να φύγουμε για να μην τους φάμε τις θέσεις εργασίας :P

χαχαχαχαχαχαχα εμένα το πρώτο πράγμα που μου είπαν ήταν: Θα φας καλά μικρέ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχα εμένα το πρώτο πράγμα που μου είπαν ήταν: Θα φας καλά μικρέ :P

Εμ..τι σου λεω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Ναι, είναι το φόρουμ των φοιτητών ΗΜΜΥ ΑΠΘ.

thmmy.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
από τώρα τημμυ.γρ ρε;
θα καείτε πριν την ώρα σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
από τώρα τημμυ.γρ ρε;
θα καείτε πριν την ώρα σας...

Αποφάσισα κι εγώ να μην ξαναμπώ σύντομα! Με έκαναν να μη θέλω να πατήσω καν στη σχολή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top