Γενικό -  Ποιο μάθημα σας απογοήτευσε;

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Λογοτεχνία! ο ενας 100 και ο αλλος 92! :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λογοτεχνία! ο ενας 100 και ο αλλος 92! :papas:

Kαι σε απογοήτευσε το 96;Ντάξει είναι και θέμα στόχων αλλά δεν είναι απογοητευτικό αν μη τι άλλο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Λογοτεχνία! ο ενας 100 και ο αλλος 92! :papas:

λογοτεχνια εγραφες....δεν εγραφες μαθηματικα να εισαι 100% συγουρη για το τι εγραφες..!!!Σε τετοια μαθηματα της θεωρητικης..πρεπει να εισαι παντα προετοιμασμενος για μια αποκληση...+1,-1 οπωσδηποτε!!!!!ΕΛΕΟΣ.....:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Λογοτεχνία! ο ενας 100 και ο αλλος 92! :papas:



αληθεια και εγώ τον ιδιο βαθμο ειχα αλλα δεν απογοητευτηκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

overthirty

Νεοφερμένος

Η overthirty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ακουστε και αυτο.... ιστορια ο ενας μου εβαλε 91 και ο αλλος 70:jumpy: ευτυχως ο τριτος ηταν λιγο πιο λογικος μου εβαλε 85:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
ακουστε και αυτο.... ιστορια ο ενας μου εβαλε 91 και ο αλλος 70:jumpy: ευτυχως ο τριτος ηταν λιγο πιο λογικος μου εβαλε 85:lol:
και ποσα μορια εβγαλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgona

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Θα προτοτυπίσω... Και μένα η έκθεση με απογοήτευσε...15,2 έγραψα και είναι υποτίθεται και το δυνατό μου σημείο... Και γι'αυτό οι γονείς μου μου άλλαξαν καθηγήτρια αν και αυτή το έκανε μια χαρά το μαθημά της...
Και είμαι πολύ στεναχωρημένη!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω περσι σε ολα τα μαθηματα περιμενα παραπανω απο οτι εγραψα.φετος παλι σχεδον σε ολα περιμενα παρακατω απο οτι εγραψα:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
μαθηματκα κατ...αυτο το 12 που εγραψα με ***ησε!!!!
-----------------------------------------
Τι να πει και ενας φιλος μου ρε παιδια???Στην εκθεση ο 1ος βαθμολογητης του εβαλε 76 και ο 2ος.......21!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:τελικα ο 3ος εβαλε 66...Αλλα απλα ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
μαθηματκα κατ...αυτο το 12 που εγραψα με ***ησε!!!!
-----------------------------------------


τιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;;;:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:


ρε...γ@@@ την τρελα τους.....!!!!δεν μπορω...ειλικρινα..!!!μα 21???οκ...πες στην εκθεση ειχαν διαφορετικες αποψεις....αλλα η εκθεση πιανει 40μορια...και αυτοι ειχαν πανω απο 50 μορια διαφορα...ειλικρινα...κατι τετοια περιστατικα..θελουν κυνηγι!!!!ποοοοοοοο:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
εκθεση...που πηρα 10.9!!!το ηξερα αφου ειχα βγει εκτος θεματος...!!!αν και στο φροντιστηριο εγραφα 15-16!!!
και μαθηματικα γεν. που εγραψα 16.2!!!ανχος...που με οδηγησε σε πολλα τρελα λαθη!!!


Αχ το άγχος μόνο κακό κάνει!!Εμένα η έκθεση με απογοήτευσε που έγραψα 16,5 γιατί πήγα σε 3 βαθμολογητή...Ο ένας 91 και ο άλλος 71!!Ελεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Αχ το άγχος μόνο κακό κάνει!!Εμένα η έκθεση με απογοήτευσε που έγραψα 16,5 γιατί πήγα σε 3 βαθμολογητή...Ο ένας 91 και ο άλλος 71!!Ελεος!
Στα ιδια ειμαστε Στελλα μου:D!! Εμενα ο ενας μου εβαλε 93 και ο αλλος 77, απλα ελεος... Πηγα σε τριτο, μου πεταξε ενα 82 και κατεληξα στο 17,5 (87,5)!! Μονο που εγω δυστυχως αδικηθηκα και στα κειμενα, που εγραψα 17,6...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Στα ιδια ειμαστε Στελλα μου:D!! Εμενα ο ενας μου εβαλε 93 και ο αλλος 77, απλα ελεος... Πηγα σε τριτο, μου πεταξε ενα 82 και κατεληξα στο 17,5 (87,5)!! Μονο που εγω δυστυχως αδικηθηκα και στα κειμενα, που εγραψα 17,6...:'(


Ναι αλλά εσύ πήρες υελικά ένα βαθμό παραπάνω απο μένα και το αποτέλεσμα μετράει!!!Χαχα!!Κ γω λογοτεχνία 17,8 αλλα δε νιώθω οτι αδικήθηκα γιατί δεν ήταν ποτέ τ δυνατό μου σημείο!!Γενικά πόσα μόρια έβγαλες και τι δηλώσες?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μαθηματικα κατευθυνσης...14,1 ακομα το φυσαω και δν κρυωνει...ειχα κανει απιστευτη προετοιμασια..αλλα τεσπα ξεπερασα τον στοχο μου κατα πολυ...


γαμωτο αν εγραφα κανενα 17 μαθηματικα που το ειχα ευκολα θα επιανα γυρω στα 19000 μορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
εγω εκθεση και λογοτεχνια 19,7 και ιστορια 13....... αρα..... η κωλοπαπαγαλια! αλλα το περιμενα... οκ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.

panagiotap

Νεοφερμένος

Η panagiotap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
οχι καλε, δεν ειμαι ανωμαλη! το 13 ομως στην ιστορια μου εφαγε πολλα μορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
οχι καλε, δεν ειμαι ανωμαλη! το 13 ομως στην ιστορια μου εφαγε πολλα μορια!


ΑΑ! Λεω και γω..! Στην ιστορία λογικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Minnie

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η λογοτεχνία!!!έγραψα 17..το χαμηλότερό μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mixalismylife

Νεοφερμένος

Η mixalismylife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Η ιστορια!εγραψα εκθεση 18,6 , λογοτεχνια 20 ολα τα αλλα πανω απο 19,7 και ιστορια 17,1!Δεν μπορω να το καταλαβω με τπτ.....Στοχευα στο 100
εγραψες λογοτεχνια 20??????????????????????????????????πως??????:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top