Γενικό -  Ποιο μάθημα σας απογοήτευσε;

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Διαφορα 12 μοριων (η 11 δε θυμαμαι) ειχα κι εγω περυσι στα Μαθ. κατ. Και φετος σε 2 μαθηματα (εκθεση/φυσικη) ειχα διαφορα 10 μορια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Στην εκθεση απογοητευτηκα, ο ενας μου εβαλε 59 ο επόμενος 73 και ο αλλος 60, συνολικα 13.3:'( γενικα στην εκθεση υπηρχε μελη διαφορα! Αντε εκθεση ειναι αυτη στο αοδε ο ενας 72 ο αλλος 81=>15.3 (ελεος:jumpy:).
Τελικα εχασα τη σχολη απο αυτα:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafros01

Νεοφερμένος

Ο kafros01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σε ολους! Είμαι καινουριος ως μελος. Και λεω ως μελος γτ διαβαζα τ φορουμ καιρο τωρα... Λοιπον, αν και πιάνω σίγουρα τη σχολή που θέλω (Πολιτικές Επιστήμες μαλλον), θα σας πω. Εγω δν ειχα πρβλμα με την εκθεση, οπου πηρα 17.6 - οι δυο βαθμολογ. ειχαν αποκλιση 2 μορίων, οπότε, οκ - αλλά με τη λογοτεχνία. Ναι οκ, υποκειμενικό μάθημα, αλλα ειναι δυνατόν ο ένας να βάζει 90 και ο άλλος 60? Ελεος δλδ, ο κάθε ανεύθυνος να βαθμολογεί και να κρίνει τις ζωές μας. Γι αυτό θα θελα να μου πείτε αν ξέρετε πληροφοριες για τν αναβαθμολόγηση. Οχι τπτ αλλο, αλλά για το γαμώτο! Α και επισης ιστορια ο ένας 94 και ο αλλος 81. Διαφορετικά γραπτα διορθώνουν, ήθελα να ξερα...?

* Στην έκθεση πιστεύω ότι πολλοί εξεπλάγησαν γτ βασίζονταν στα λεγόμενα των καθηγητών/φροντιστών τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Δεν γινεται αναβαθμολογηση. Μονο να δεις το γραπτο σου εχεις δικαιωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Δεν γινεται αναβαθμολογηση. Μονο να δεις το γραπτο σου εχεις δικαιωμα

Κάτι άκουσα πως για να το δεις πρέπει να κατέβεις Αθήνα; Αληθεύει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bill12

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Στρατώνιο (Χαλκιδική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Εγώ από το μόνο μάθημα που απογοητεύτηκα λίγο ήταν η βιολογία κατ. Περίμενα γύρω στο 19-19,5. Ο ένας μου έβαλε 99 και ο άλλος 90 και σε μια φίλη μου 98 και 89. Τι να πώ;;
Απλά ορισμένοι βιολόγοι το έχουν πάρει πάνω τους γιατι ξέρουν ότι καθορίζουν την ιατρική. Αλλά εντάξει και με 18,9 χαρούμενος είμαι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Κάτι άκουσα πως για να το δεις πρέπει να κατέβεις Αθήνα; Αληθεύει;

Δεν εχει ανακοινωθει επισημα κατι τετοιο, απ οσο ξερω. Το μονο που γνωριζουμε ειναι πως οσοι επιθυμουν να δουν το γραπτο τους πρεπει να υποβαλουν μια αιτηση στο αντιστοιχο γραφειο δευτεροβαθμιας μεχρι το Σεπτεμβρη και στη συνεχεια θα ενημερωθουν για τις παιρεταιρω διαδικασιες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kafros01

Νεοφερμένος

Ο kafros01 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Δεν γινεται αναβαθμολογηση. Μονο να δεις το γραπτο σου εχεις δικαιωμα

Μαλιστα... Παντως σορρυ ρε παιδια, ειναι φυσικο αυτο? Δηλαδη αν εμενα (ευτυχως δε συμβαινει) μου καθοριζε τη σχολή μου αυτός ο ανευθυνος? Αλλα ετσι το χουν κανει το συστηματακι, να μη μπορουμε να κανουμε τπτ.
Και μετα θα παρακαλανε και οι 2 για ψηφους.... :mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasileia!

Νεοφερμένος

Η Vasileia! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εγω απογοητευτηκα παρα πολυ απο ιστορια που εγραψα 15,6 και ολο το χρονο κοιμομουν και ξυπνουσα με αυτη και η λογοτεχνια που εγραψα 15,4 και θεωρουσα οτι ηταν απο τα καλυτερα γραπτα μου(αν οχι το καλυτερο). καλα εκθεση ας το αφησουμε...12,8! ενω αρχαια που περιμενα ενα 12(του γνωστου)εγραψα 17. ενω ηταν ευκολα τα θεματα πολλοι την πατησαμε! ευτυχως που η σχολη μου θελει 12,... αλλιως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Εμένα με απογοήτευσε η ιστορία. Περίμενα πάνω από 19 και πήρα 16,1. Ποιός μπορεί να μου απαντήσει το γιατί ? αναβαθμολόγηση δεν γίνεται, μόνο να δεις το γραπτό σου γίνεται. Αν λοιπόν το δω το γραπτό μου το Σεπτέμβριο και δεν υπάρχει λάθος, τι να κάνω να βάλω τις φωνές ? δεν θα μου έχει στερήσει εμένα την εισαγωγή μου στη σχολή που ήθελα ? είναι άδικο το σύστημα !! ποιός ξέρει να μου πει γιατί δεν βγήκαν τα αποτελέσματα στο internet ? κάθε χρονιά δεν βγαίνουν ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όχι δεν βγαίνουν και αποκλείεται να σου κόψαν 4/20 ενώ τα είχες σωστά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
χμ ισως ιστορια 17,9...γιατι με το +-2 με εριξε λίγο!αλλα δεν πειράζει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deina

Νεοφερμένος

Η deina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
η θεωρία ήταν ολόσωστη και από τις πηγές απάντησα αυτό ακριβώς που ζητούσε με αρκετή ανάπτυξη και μάλιστα με ξεχωριστή σειρά για κάθε τομέα όπως ζητούσε. που είναι το λάθος ? Δέχομαι να κόψαν κάτι από τις πηγές αλλά όχι και όλες ! ένας μου έβαλε 15 και ό άλλος 17,1. έλεος!!!
με τι κουράγιο να ξαναδώσω, να τα γράψω πάλι σωστά και να πάρω λιγότερο ? μακάρι όταν δω το γραπτό μου να μου λυθούν οι απορίες μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fallenangel

Νεοφερμένος

Η fallenangel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
η αλγεβρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paganini666

Δραστήριο μέλος

Ο Ίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 468 μηνύματα.
εμενα η χημεια 19,4...
Δε με απογοητευσε η βαθμολογια αν και θα μπορουσαν να ηταν πιο επιεικεις αλλα ο εαυτος μου. Ειναι ενα μαθημα που ανετα μπορεις να γραψεις 20 και μπορουσα αλλα εκανα 2 λαθη αψυχολογητα,ενω ειχα ολα τα "δυσκολα" σωστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Luis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Λοιπόν, και εγώ είμαι απογοητευμένος με την έκεθεση. 16,6 έγραψα, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί. Και από την Βιολογία Κατ. λίγο. Ο ένας μου έβαλε 99 και ο άλλος 96 (φαίνεται είχε κέφια να κόψει από κάπου). Αλλά κατά τα άλλα μια χαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosnifo

Νεοφερμένος

Ο panosnifo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Τι να πει και ενας φιλος μου ρε παιδια???Στην εκθεση ο 1ος βαθμολογητης του εβαλε 76 και ο 2ος.......21!!!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:τελικα ο 3ος εβαλε 66...Αλλα απλα ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
χμ πραγματι και εγω στην ιστορια δεν ξερω απο που μου εκοψε...γιατι τα ηξερα παπαγαλια και στισ πηγες δεν ειχα κανενα προβλημα...αλλα ενταξει δεν με πειραζει και τοσο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
τα κειμενα..........που εγραψα 13,5...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Τι να πει και ενας φιλος μου ρε παιδια???Στην εκθεση ο 1ος βαθμολογητης του εβαλε 76 και ο 2ος.......21!!!!!!!!!!!!
Απιστευτο!!!Ο ενας 15 και ο αλλος 5????????ΗΜΑΡΤΟΝ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top