Γενικό - [Παλιό Σύστημα] Φροντιστήριο στην ΑΕΠΠ και τις ΑΟΔΕ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fdLP.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο fdLP. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Ακυρο με τα παραπανω... αλλα μια ερωτηση ρε παιδια... Εκανα πρωτο μαθημα ΑΕΠΠ πριν μια βδομαδα και αγχωθηκα παρα πολυ με αυτα που συμπερανα... Αναρωτιεμαι διαφορα με λιγα λογια... Π.χ ο καθηγητης μας εδωσε 2 φωτοτυπιες με θεωρια και μας ξεκινησε στο μπλα μπλα... μετα απο λιγο αφου δεν καταλαβα τα μισα μας ξεκινησε κατι ασκησεις... μεν γελοιες αλλα χωρις κατι "στανταρ", αν καταλαβαινεται τι θελω να πω... δηλαδη δεν υπηρχε καποια διαδικασια και γενικα οχι αρχη,μεση και τελος... Δεν ξερω τι να σκεφτω μηπως φταιει ο καθηγητης μου (το λεω γιατι βλεπω αλλα παιδια και κοιταω τα τετραδια τους και βλεπω να γραφουν πραγματα, μπορει θεωριες αλλα τουλαχιστον με μια σειρα) η μηπως ειναι τοσο σιχαμερο το μαθημα ; δηλαδη ελεος, εγω περιμενα να τα παω καλα εκει και αντικριζω ενα μαθημα που δεν καταλαβαινω τιποτα... συγνωμη που σας ζαλισα αλλα τι να κανω ; να περιμενω η να αλλαξω καθηγητη/φροντιστηριο...

δεν εχεις ασχοληθει καθολου με τον προγραμματισμο ?
Ισως η θεωρια ειναι να ειναι καπως αν και δεν εχω ξεκινησει τα μαθηματα ακομα .. ισως φταει ο καθηγητης και να μην καταλαβενεις τι λεει ...

προσπαθησε να κατανοησεις τι σας εβαλε μονος σου ισως και τα καταλαβεις ...

δεν ξερω τι αλλο να σου πω .. ας περιμενεις και αλλα παιδια της 3της να σου πουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geogytheio

Νεοφερμένος

Ο giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γύθειο (Λακωνία). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Ακυρο με τα παραπανω... αλλα μια ερωτηση ρε παιδια... Εκανα πρωτο μαθημα ΑΕΠΠ πριν μια βδομαδα και αγχωθηκα παρα πολυ με αυτα που συμπερανα... Αναρωτιεμαι διαφορα με λιγα λογια... Π.χ ο καθηγητης μας εδωσε 2 φωτοτυπιες με θεωρια και μας ξεκινησε στο μπλα μπλα... μετα απο λιγο αφου δεν καταλαβα τα μισα μας ξεκινησε κατι ασκησεις... μεν γελοιες αλλα χωρις κατι "στανταρ", αν καταλαβαινεται τι θελω να πω... δηλαδη δεν υπηρχε καποια διαδικασια και γενικα οχι αρχη,μεση και τελος... Δεν ξερω τι να σκεφτω μηπως φταιει ο καθηγητης μου (το λεω γιατι βλεπω αλλα παιδια και κοιταω τα τετραδια τους και βλεπω να γραφουν πραγματα, μπορει θεωριες αλλα τουλαχιστον με μια σειρα) η μηπως ειναι τοσο σιχαμερο το μαθημα ; δηλαδη ελεος, εγω περιμενα να τα παω καλα εκει και αντικριζω ενα μαθημα που δεν καταλαβαινω τιποτα... συγνωμη που σας ζαλισα αλλα τι να κανω ; να περιμενω η να αλλαξω καθηγητη/φροντιστηριο...
στο πρωτο κεφαλαιο εισαι; αν εισαι εκει που λογικα εκει εισαι δεν εχει ουσιαστικα να κανει με προγραμματισμο....ειναι καθαρα θεωρητικο κεφαλαιο και εμεις δεν νομιζω καν να καναμε ασκησεις απο 1ο κεφαλαιο.... απο το 2ο αρχιζουν τα ουσιαστικα και τα ενδιαφεροντα...εγω οταν μπαιναμε πινακες μπηκα στο νοημα του προγραμματισμου και καταλαβα οτι τελικα ειναι ενα πολυ ενδιαφερον μαθημα!!! θα μπορουσα να το ασκησω και σαν επαγγελμα μιας και σκεφτομαι κατι σχετικο,το δετ της ασοεε...προσωπικα αρχισα σεπτεμβρη και αεππε και αοδε!εγραψα 17,9 στον αεππε (πραγματικα εκανα πατατα ενα λαθος απο καθαρη βλακεια) και 19,6 στην διοικηση....οποιος θελει να αρχισει αεππε απο το καλοκαιρι κατα τη γνωμη μου δεν θα ηταν κακο...αλλα για το αοδε και εγω το θεωρω ανουσιο... το χειμωνα θα βαρεθειτε να το διαβαζετε αυτο το μαθημα...η αποστηθιση δεν παλευεται απλα....
το καλοκαιρι δωστε εμφαση μαθηματικα κατ,φυσικη και εκθεση!!!!!φροντιστε να ξεμπερδευεται με μιγαδικους απο μαθ και ταλαντωσεις απο φυσικη καθως και θεωρια εκθεσης μαζι με 5-6 καλα θεματα.... εγω αυτο σας συμβουλευω!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntzios Kostas

Νεοφερμένος

Ο Ntzios Kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ακυρο με τα παραπανω... αλλα μια ερωτηση ρε παιδια... Εκανα πρωτο μαθημα ΑΕΠΠ πριν μια βδομαδα και αγχωθηκα παρα πολυ με αυτα που συμπερανα... Αναρωτιεμαι διαφορα με λιγα λογια... Π.χ ο καθηγητης μας εδωσε 2 φωτοτυπιες με θεωρια και μας ξεκινησε στο μπλα μπλα... μετα απο λιγο αφου δεν καταλαβα τα μισα μας ξεκινησε κατι ασκησεις... μεν γελοιες αλλα χωρις κατι "στανταρ", αν καταλαβαινεται τι θελω να πω... δηλαδη δεν υπηρχε καποια διαδικασια και γενικα οχι αρχη,μεση και τελος... Δεν ξερω τι να σκεφτω μηπως φταιει ο καθηγητης μου (το λεω γιατι βλεπω αλλα παιδια και κοιταω τα τετραδια τους και βλεπω να γραφουν πραγματα, μπορει θεωριες αλλα τουλαχιστον με μια σειρα) η μηπως ειναι τοσο σιχαμερο το μαθημα ; δηλαδη ελεος, εγω περιμενα να τα παω καλα εκει και αντικριζω ενα μαθημα που δεν καταλαβαινω τιποτα... συγνωμη που σας ζαλισα αλλα τι να κανω ; να περιμενω η να αλλαξω καθηγητη/φροντιστηριο...
Φίλε Στέφανε
το μάθημα δεν είναι τόσο δύσκολο , ούτε τόσο μπερδεμένο (ούτε βέβαια σιχαμένο :)). Απλά στην αρχή πρέπει να ξεκαθαρίσεις κάποιες βασικές έννοιες, όπως τι είναι ο αλγόριθμος, τι είναι το πρόγραμμα, τι σημαίνει η εντολή διάβασε κ.τ.λ. και ίσως δυσκολεύεσαι. Δεν μπορώ να κρίνω τον καθηγητή σου για το αν κάνει καλά τη δουλειά του, αυτό θα το κρίνεις εσύ.

Απλά να ξέρεις ότι ένα μεγάλο ποσοστό της επιτυχίας σου θα είναι και οι καθηγητές που θα διαλέξεις για τα μαθήματα. Αν νομίζεις ότι δεν σε καλύπτει κάποιος, γρήγορα και χωρίς δισταγμό πάρε τα μέτρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Ακυρο με τα παραπανω... αλλα μια ερωτηση ρε παιδια... Εκανα πρωτο μαθημα ΑΕΠΠ πριν μια βδομαδα και αγχωθηκα παρα πολυ με αυτα που συμπερανα... Αναρωτιεμαι διαφορα με λιγα λογια... Π.χ ο καθηγητης μας εδωσε 2 φωτοτυπιες με θεωρια και μας ξεκινησε στο μπλα μπλα... μετα απο λιγο αφου δεν καταλαβα τα μισα μας ξεκινησε κατι ασκησεις... μεν γελοιες αλλα χωρις κατι "στανταρ", αν καταλαβαινεται τι θελω να πω... δηλαδη δεν υπηρχε καποια διαδικασια και γενικα οχι αρχη,μεση και τελος... Δεν ξερω τι να σκεφτω μηπως φταιει ο καθηγητης μου (το λεω γιατι βλεπω αλλα παιδια και κοιταω τα τετραδια τους και βλεπω να γραφουν πραγματα, μπορει θεωριες αλλα τουλαχιστον με μια σειρα) η μηπως ειναι τοσο σιχαμερο το μαθημα ; δηλαδη ελεος, εγω περιμενα να τα παω καλα εκει και αντικριζω ενα μαθημα που δεν καταλαβαινω τιποτα... συγνωμη που σας ζαλισα αλλα τι να κανω ; να περιμενω η να αλλαξω καθηγητη/φροντιστηριο...


ώπα Γιάννενα βλέπω..
και 2ο, αυτό στο Μώλο ε...?? προσοχή με το σχολείο, κάθε χρονιά έχετε μεγάλο ποσοστό αποτυχίας χωρίς να θέλω να σε θίξω προσωπικά!!! :nono:
έλα 1ο άμα θες να τσεκάρεις βαθμούς!! μετά Ζωσιμαία, 4ο...;)
μπορώ να σε βοηθήσω, ήμουν γ' φέτος..
πήγαινα σε φροντηστήριο (στο κέντρο) και ο καθηγητής μου ήταν πολύ καλός.. Είναι νέος και γενικά 'ορεξάτος' και έχει πολύυυυ υλικό άμα σε ενδιαφέρει..
ο ίδιος διδάσκει και αλλού νομίζω...
στην αρχή είναι λίγο η προσαρμογή αλλά θα το πιάσεις το νόημα γρήγορα..
:)

σε ποιο φροντηστήριο πας βασικά>>?!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Απο ποιο σχολειο εισαι Μαριλενα αν επιτρεπεται ; αν ησουν 1ο θα σε ξερουν πολλοι φιλοι μου που ηταν και αυτοι 3η λυκειου. Για το φροντηστηριο τωρα, εγω κανω ολα τα μαθηματα στο Φωτονιο(δεν θελω να κανω διαφημιση) εκτος απο τον Προγραμματισμο που κανω στα computer kids... εσυ που κανεις ακριβως ;

Υ.Γ ευχαριστω ολους τους παραπανω για τις συμβουλες τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Απο ποιο σχολειο εισαι Μαριλενα αν επιτρεπεται ; αν ησουν 1ο θα σε ξερουν πολλοι φιλοι μου που ηταν και αυτοι 3η λυκειου. Για το φροντηστηριο τωρα, εγω κανω ολα τα μαθηματα στο Φωτονιο(δεν θελω να κανω διαφημιση) εκτος απο τον Προγραμματισμο που κανω στα computer kids... εσυ που κανεις ακριβως ;

Υ.Γ ευχαριστω ολους τους παραπανω για τις συμβουλες τους...


ναι 1ο...
ε οκ είσαι τότε!!
το φωτόνιο είναι πολύ καλό, εγώ 4η διάσταση ήμουν σε όλα τα μαθήματα..
17.013 με ελάχιστο ως και ανύπαρκτο διάβασμα....:P
βασικά το ελάχιστο ήταν στα μαθ.κατεύθυνσης, το ανύπαρκτο σε όλα τα άλλα....χαχαα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Παιδια τελος...δεν ειναι δυσκολα μαθηματα..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ενα θα σου πω με φροντιστηριο τν πρωτη χρονια πανελλαδικες εβγαλα 11700 και φετος χωρις φροντ εβγαλα 15400...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Κοιταξτε τις πανελληνιες τις φουσκωνουν και λιγο παραπανω... οτι καποια μαθηματα ειναι λιγο δυσκολα ειναι αληθεια αλλα πιο πολυ αυτα που μας λενε οι μεγαλυτεροι ειναι που μας αγχωνει περισσοτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Κοιταξτε τις πανελληνιες τις φουσκωνουν και λιγο παραπανω... οτι καποια μαθηματα ειναι λιγο δυσκολα ειναι αληθεια αλλα πιο πολυ αυτα που μας λενε οι μεγαλυτεροι ειναι που μας αγχωνει περισσοτερο...




yeah!!!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ενα θα σου πω με φροντιστηριο τν πρωτη χρονια πανελλαδικες εβγαλα 11700 και φετος χωρις φροντ εβγαλα 15400...

Τι κατ/νση.......?Δευτερη χρονια νομιζω δεν τα χρειαζεσαι τα φροντιστηρια...!!!βασικα παιζει ρολο και η κατ/νση...!!αμα εισαι θεωριτικη....δεν χρειαζονται...και αυτο γιατι εκει αμα ξεχασεις κατι απλα καθεσαι να το διαβασεις..και το θυμασαι παλι...!!ενω τεχνολογικη και θετικη...αμα ξεχασεις κατι πως το λυνεις ..θα χρειαστεις βοηθεια..η ακομα χειροτερα αμα δεν εμαθες καν πως λυνοταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
σχετικα παντως με αεππ και διοικοιση το πρωτο βγαινει ευκολα τον χειμωνα ,εξαρταται βεβαια και απο τον ρυθμο με τον οποιο γινεται το μαθημα!

πχ εγω ξεκινησα περσυ 15/9 και μεχρι τον νοεμβριο ειχαμε τελειωσει σχεδον την υλη εκτος απο το 6 και ενα αλλο κεφαλαιο...με δυο ωρες την εβδομαδα ,αλλα αυτο ηταν ιδιαιτερο με ενα αλλο παιδι...βεβαια οι ασκησεις ηταν παλουκια σε σημειο μετα στην επαναληψη απλα οσες ειχαμε απο το φροντηστηριο να μην υπαρχει περιπτωση να πεσουν στις πανελληνιες,γενικα η προετοιμασια παιζει καθοριστικο ρολο



προσοχη σε μερικους καθηγητες που δν κανουν την δουλεια που πρεπει στο ρυθμο που πρεπει,εαν κατι τετοιο συμβαινει στο φροντηστηριο σας τοτε μιληστε με τους αρμοδιους..



σχετικα με την αοδε μπορω να πω οτι ηταν το μοναδικο μαθημα που με δυσκολεψε αφανταστα!20 εγραψα χωρις φροντηστηριο,αλλα με πολυ διαβασμα...


το βασικοτερο απ ολα ειναι να μην επαναπαβεστε ποτε,ακομα και αν ειστε μαθητες του 20 ποτε μην σταματησετε να δουλευετε σκληρα με στοχο παντα το 100 του απαιτητικου βαθμολογητη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ptsiotakis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ptsiotakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Σε 2 μήνες δε βγαίνει η ύλη στην ΑΕΠΠ, αν θέλουμε να μιλάμε για επίλυση των θεμάτων που έχουν πέσει σε γενικές και επαναληπτικές 2007, 2008 και 2009 με υψηλές βαθμολογίες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ΑΕΠΠ την θεωρια την εβγαλα σε 2 εβδομαδες....!!!!ολο το θεμα ειναι στο να μαθεις να λυνεις ασκησεις χωρις να τις μαθενεις απεξω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ptsiotakis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ptsiotakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
προφανώς εννοούμε άλλο πράγμα.

Εγώ, λέγοντας "βγαίνει η ύλη" εννοώ όλο το μάθημα

και η θεωρία πάντως επίσης δε βγαίνει σε 2 βδομάδες. Πολλά κομμάτια της έχουν σχέση με τις ασκήσεις και κατά τη γνώμη μου δε μαθαίνεται ξεχωριστά, παρα μόνο με πολύ κόπο...
Αντίθετα, αν μαθαίνεται κομμάτι κομμάτι μαζί με τις αντίστοιχες ασκήσεις τότε αφομοιώνεται καλύτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jean1991

Νεοφερμένος

Η jean1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Ακυρο με τα παραπανω... αλλα μια ερωτηση ρε παιδια... Εκανα πρωτο μαθημα ΑΕΠΠ πριν μια βδομαδα και αγχωθηκα παρα πολυ με αυτα που συμπερανα... Αναρωτιεμαι διαφορα με λιγα λογια... Π.χ ο καθηγητης μας εδωσε 2 φωτοτυπιες με θεωρια και μας ξεκινησε στο μπλα μπλα... μετα απο λιγο αφου δεν καταλαβα τα μισα μας ξεκινησε κατι ασκησεις... μεν γελοιες αλλα χωρις κατι "στανταρ", αν καταλαβαινεται τι θελω να πω... δηλαδη δεν υπηρχε καποια διαδικασια και γενικα οχι αρχη,μεση και τελος... Δεν ξερω τι να σκεφτω μηπως φταιει ο καθηγητης μου (το λεω γιατι βλεπω αλλα παιδια και κοιταω τα τετραδια τους και βλεπω να γραφουν πραγματα, μπορει θεωριες αλλα τουλαχιστον με μια σειρα) η μηπως ειναι τοσο σιχαμερο το μαθημα ; δηλαδη ελεος, εγω περιμενα να τα παω καλα εκει και αντικριζω ενα μαθημα που δεν καταλαβαινω τιποτα... συγνωμη που σας ζαλισα αλλα τι να κανω ; να περιμενω η να αλλαξω καθηγητη/φροντιστηριο...
Κοιτα, ο προγραμματισμος στην αρχη θα σου φανει λιγο περιεργος... τουλαχιστον ετσι ειχε συμβει σε εμενα.. θα διαπιστωσεις ομως πως ειναι ενα απο τα πιο ενδιαφεροντα μαθηματα που θα εχεις φετος.. αρκει να ασχοληθεις και να προσπαθησεις να τον καταλαβεις.. πεντε πραγματακια ειναι θα τα μαθεις και τελειωσε.. μετα εξασκηση και εισαι οκ.. οσο για το αοδε σε συμβουλευω να το διαβαζεις συστηματικα και να κανεις συχνες επαναληψεις σε ολη την υλη.. δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα τοτε..

εγω προσπαθησα να το μαθω τις τελευταιες μερες οπως επρεπε... και εγραψα 18.9 που το θεωρω και ειναι μικρος βαθμος για αυτο το μαθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
και το ΑΟΔΕ ειναι ενα αλλο "σιχαμερο" μαθημα αλλα πιστευω πως με πολυ επαναληψη κατι γινεται... τεσπα θα κανω υπομονη με ΑΕΠΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
Σε 2 μήνες δε βγαίνει η ύλη στην ΑΕΠΠ, αν θέλουμε να μιλάμε για επίλυση των θεμάτων που έχουν πέσει σε γενικές και επαναληπτικές 2007, 2008 και 2009 με υψηλές βαθμολογίες....




νομιζω ημουν ξεκαθαρος σε δυο μηνες (2
,5) για την ακριβεια βγηκε η αεππ


οπως ειπα μπορει να ειναι και θεμα παιδιου

19,9 εγραψα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
εγω εγραψα 19.2 την δευτερη φορα χωρισ φροντιστηριο.την πρωτη 16.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
κυριε τσιωτακη,σορρυ για το οφ τοπικ,καταπληκτικα τα θεματα σας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top