Yπάρχει περίπτωση να περάσω κάπου με βαθμό κάτω από τη βάση;

adidas

Νεοφερμένος

Ο adidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα.εβγαλα γενικο βαθμο προσβασης 9.5 υπαρχει καμια περιπτωση να περασω σε σχολες που εχουν χαμηλες βασεις?Οπως ΤΕΙ Μηχανολογιας στις σερρες ή στην καβαλα?Επειδη μου ειπαν οτι περνουν ατομα με βαθμο προσβασης κατω απο 10 για να μην κλεισουν τα τμηματα.Αν μπορειτε απαντηστε μου.Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adidas

Νεοφερμένος

Ο adidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Μια απαντηση ρε παιδια???????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
αν δεις τις βασεις τις περσινες πολλα τμηματα εχουν 9 ακομη και 8!
αυτο σημαινει οτι δεν τις δηλωνει κανεις και γι'αυτο εχουν κατω απο το επιτρεπτο οριο 10.
νομιζω μπορεις!!
-----------------------------------------
ειδικα φετος που γραψανε πολλοι κατω απο τη βαση...ισως γινε ι κατι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLiKi

Νεοφερμένος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια ειμαι θεωρητικη κ εδωσα βιολογια.. μπορω να παω στη σχολη εμποροπλοιαρχων στο 2ο πεδιο??

ο υπολογιστης μοριων με εβγαλε μονο 1ο κ 3ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
οχι πρεπει να ειχεις επιλεξει μαθηματικα ( αφου ειναι 2ο πεδιο)
αφου επελεξες βιολογια πιανεις μονο 1 και 3ο πεδιο. δεν ειμαι σιγουρη ομως.εχω ακουσει κατι για μεγαλη απωλεια μοριων αλλα δεν ξερω αν ισχυει αν δεν εχεις επιλεξει το αναλογο μαθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leytis

Νεοφερμένος

Ο leytis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα.εβγαλα γενικο βαθμο προσβασης 9.5 υπαρχει καμια περιπτωση να περασω σε σχολες που εχουν χαμηλες βασεις?Οπως ΤΕΙ Μηχανολογιας στις σερρες ή στην καβαλα?Επειδη μου ειπαν οτι περνουν ατομα με βαθμο προσβασης κατω απο 10 για να μην κλεισουν τα τμηματα.Αν μπορειτε απαντηστε μου.Ευχαριστω


εγω νομιζω οτι πρεπει να εχει βαθμο προσβασης πανω απο 10 ,οι σχολες που εχουνε 8800 μορια κ τετοια , αυτοι ειχανε βγαλει 10+ βαθμο προσβασης και περασανε ... εχω ακουσει ομως οτι μετραει κ ο βαθμος στο σχολειο , κατι τετοια , κ μπορει να ανεβει ο βαθμος προσβασεις σου,καλυτερα πανε κ ρωτα στο σχολειο σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spystou

Νεοφερμένος

Η spystou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Παιδια καλησπερα.εβγαλα γενικο βαθμο προσβασης 9.5 υπαρχει καμια περιπτωση να περασω σε σχολες που εχουν χαμηλες βασεις?Οπως ΤΕΙ Μηχανολογιας στις σερρες ή στην καβαλα?Επειδη μου ειπαν οτι περνουν ατομα με βαθμο προσβασης κατω απο 10 για να μην κλεισουν τα τμηματα.Αν μπορειτε απαντηστε μου.Ευχαριστω

Πρέπει ο βαθμός πρόσβασης ή τα μόρια σου να είναι πάνω από 10. Αφού ΒΠ έχεις 9.5 τα μόρια σου ειναι πανω απο 10.000 σε οποιοδήποτε πεδίο; Αν είναι τότε έχεις δικαίωμα να μπεις σε κάποια σχολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koutalideos

Νεοφερμένος

Ο koutalideos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
παιδια για να κανεις μηχανογραφικο πρεπει να εχεισ βαθμο προσβασης πανω απο 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
και εγώ έδινα 2η φορά και οχι απλά πάτος δεν πάει ποιο κάτω και έκανα και ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias13

Νεοφερμένος

Ο ilias13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΒΠ απο 10 και πανω ή 10000+ μορια σε καποιο πεδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Εχεις 3 επιλογες
Α)ΙΕΚ
Β)Εξωτερικό
Γ)Το μαγαζί/η δουλειά του πατέρα σου (αν υπάρχει)

Αυτες οι σχολες (ζωικης παραγωγης,χαρτογραφησης κτλ) οπως καταλαβαινεις , οι επαγγελματικες προοπτικες δεν ειναι και οι καλυτερες:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
ξαναδωστε !
μην χαλαστε την ζαχαρενια σας . δεν χαλασε και ο κοσμος ,πολυς κοσμος δινει .
κιολας εχετε ενα χρονο μπροστα σας για διαβασμα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

laraska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο laraska αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 223 μηνύματα.
κοριτσακι ηρεμησε , οι πανελληνιες δεν ειναι τιποτα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω χωρις να θελω να παρω καποιον στο λαιμο μου νομιζω πως οποιος εχει κατω απο 10 δεν κανει μηχανογραφικο..ωστοσο ρωτηστε στ σχολειο σας για μεγαλυτερη σιγουρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefa_1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.
Αν εχει την ψυχικη δυναμη ας ξαναδωσει...Παντως αν σκεφτεται για επαγγελματα οπως δασκαλου,καθηγητη και γενικοτερα οτι ειναι μεσω ΑΣΕΠ δεν πρεπει να καθυστερουν...οποτε καλα θα κανει να βολευτει καπου στο εξωτερικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adidas

Νεοφερμένος

Ο adidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Για μηχανολογος ελεγα απλα δεν ξερω αν ισχυει αυτο που ακουγετε οτι περνανε κοσμο για να μην κλεισουν τα ΤΕΙ.μηχανογραφικο θα κανω δεν χανω τιποτα.Αν εχει ακουσει κανεις τιποτα ας κανει τον κοπο να ποσταρει.Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hASMA

Νεοφερμένος

Η Γιούλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
οχι πρεπει να ειχεις επιλεξει μαθηματικα ( αφου ειναι 2ο πεδιο)
αφου επελεξες βιολογια πιανεις μονο 1 και 3ο πεδιο. δεν ειμαι σιγουρη ομως.εχω ακουσει κατι για μεγαλη απωλεια μοριων αλλα δεν ξερω αν ισχυει αν δεν εχεις επιλεξει το αναλογο μαθημα!

Αχ αυτό θα ήθελα πάρα πολύ να μου το αναλύσεις!!!:( Ψάχνω να μάθω αν μπορώ να δηλώσω 2ρο ή 4το πεδίο απεγνωσμένα, έστω κ με κάποια απώλεια μορίων. Αλλά οι περισσότερες απαντήσεις είναι αρνητικές, οτι δλδ δεν γίνεται καθόλου να τα δηλώσω. Μόνο 1ο κ 3ο πεδίο... είναι άδκο να μη μπορούμε να δηλώσουμε κ απο τα άλλα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Αχ αυτό θα ήθελα πάρα πολύ να μου το αναλύσεις!!!:( Ψάχνω να μάθω αν μπορώ να δηλώσω 2ρο ή 4το πεδίο απεγνωσμένα, έστω κ με κάποια απώλεια μορίων. Αλλά οι περισσότερες απαντήσεις είναι αρνητικές, οτι δλδ δεν γίνεται καθόλου να τα δηλώσω. Μόνο 1ο κ 3ο πεδίο... είναι άδκο να μη μπορούμε να δηλώσουμε κ απο τα άλλα :(
Δεν είναι καθόλου άδικο...για σκεψου το λίγο...η σχολές του 2ου και του 4ου πεδίου προϋποθέτουν κάποιες ελάχιστες μαθηματικές γνώσεις...νομίζεις οτι αν μπορούσες να περάσεις εμποροπλοιάρχων θα έβγαζες τη σχολή?τα 3/4+ μαθήματα θέλουν μαθηματικά...γι αυτό και δεν είναι καθόλου άδικο...ελπίζω να βρεις κάτι που να σου αρέσει στα πεδία που έχεις πρόσβαση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adidas

Νεοφερμένος

Ο adidas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδια εχω ρωτησει πολυ κοσμο και οι μισοι μου λενε ναι και οι μισοι μου λενε οχι.Υπαρχει κανεις εδω μεσα που εχει καποιον φιλο που εχει περασει με βαθμο κατω απο 10 ????Τελος παντων εγω θα καταθεσω μηχανογραφικο μηπως γινει το θαυμα.Αν γνωριζει κανεισ τιποτα ας κανει τον κοπο να γραψει.
Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
φιλε adidas πες μας ποσα μορια εβγαλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top