Όταν τα όνειρα κάνουν φτερά...

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Αυτο που με πειραξε ηταν που τα μισα γραπτα μου περασαν απο 3ο βαθμολογιτη. Ελεος πια κ αυτοι οι εκπαιδευτικοι. Τα ξεπετανε για να βγαλουν παραπανω λεφτα.

αυτο που λες προσβαλλει παρα πολλους εκπαιδευτικους που βαθμολογουν συνετα κουβαλωντας χρονια πειρας στην πλατη τους.
μην τα ισοπεδωνεις ολα
και αν θελεις να ξερεις τα χρηματα που παιρνουν πολλες φορες ουτε για τα αντιστοιχα μεταφορικα εξοδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

opaoktsis4

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ακουστε τι επαθε κάποια γνωστή μου. ακούστε βαθμολογίες
κειμενα ο ένας 84 και ο άλλος 50-60!!!
εκθεση ο ένας 40 και ο αλλος 60-70!!!
καλά σουρωμένοι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kara1991

Νεοφερμένος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Ουτε και εγω περασα πουθενα,παταγωδης αποτυχια...τι να κανουμε,η ζωη συνεχιζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Χαμός με τις αναβαθμολογήσεις φέτος...Στη φίλη μου στην ιστορία κατεύθυνσης ο ένας έβαλε 75 και ο άλλος 90! Προφανώς ο ένας δεν θα ήξερε ιστορία..!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ότι να ναι φέτος...Φυσικά δεν πέρασα πολυτεχνείο αλλά πέρασα μαθηματικό...Επίσης στα μαθηματικά γενικής ο α' βαθμολογητής μ είχε 85 και ο β βαθμολογητής μου ειχε 100..ελεος:'(:'(

Μπήκα και σε γ βαθμολογητή σε αρκετά μαθήματα...:'(:'(

Αλλά θα δώσω για 3η χρονιά..δεν το αφήνω να περασει έτσι...:D
Καλα θα ξανα δωσεις κ τριτη χρονια? Λες να το κανω κ εγω? Δεν ξερω.......θα το σκεφτω. Αντεχεις??? εγω περυσι ειχα σε 3 μαθηματα τριτο βαθμολογητη και φετος σε δυο μαθηματα κ με χαντακωσαν υπερβολικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiMiTRouLa

Νεοφερμένος

Η dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αχ σε καταλαβαινω απολυτα... κι εγω περιμενα γυρω στο 14.500 και εβγαλα 11.100 τουλαχιστον εσυ εισαι και σε καλυτερη θεση...:'( εγω παντως σκεφτομαι να εγγραφω στη σχολη που 8α περασω(οποια κι αν ειναι) και θα ξανα δωσω του χρονου για κατι καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
αχ σε καταλαβαινω απολυτα... κι εγω περιμενα γυρω στο 14.500 και εβγαλα 11.100 τουλαχιστον εσυ εισαι και σε καλυτερη θεση...:'( εγω παντως σκεφτομαι να εγγραφω στη σχολη που 8α περασω(οποια κι αν ειναι) και θα ξανα δωσω του χρονου για κατι καλυτερο...
Ναι αλλα εγω εδωσα δευτερη χρονια φετος κ παλι δεν τα πηγα καλα. Πως να κατσω να ξανα δωσω κ τριτη χρονια? Πως θα ανοιξω παλι αυτα τα βιβλια που τα εχω σχεδον καταστρεψει απο την τοση πολυ χρηση? Θα τα βλεπω κα θα νευριαζω...Πως θα τα ξανα διαβασω ολα παλι απο την αρχη?:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Nαι αντέχω θα δώσω για 3η χρονιά!!!Όλα για όλα δεν θέλω να σπουδάσω κάτι που δεν θέλω και το ονειρό μου είναι να μπω μηχανολόγος και δεν το αφήνω με τίποτα στον κόσμο!!!Σου εύχομαι ΒΑΜ ΒΑΜ να κάνεις την καλύτερη σου επιλογή!!!:no1::D
Τωρα πραγματικα με εβαλες σε σκεψεις... πραγματικα δεν ξερω τωρα τι θα κανω. Λες να μπορω τριτη χρονια χωρις φροντιστηριο? ειμαι θεωρητικη.
Σε ευχαριστω! Καλη επιτυχια και σε εσενα κ μπραβω σου που εχεισ το κουραγιο να ξανα δωσεις... Εμενα με ριχνουν ομως κ τα προφορικα μου. Λες αμα αποφασισω να δωσω παλι να δωσω τζαμπα? τα προφορικα ειναι πολυ πολυ χαμηλα πιστεψε με.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Θα ήθελα να πω κάτι στα παιδιά που δεν έγραψαν όσο περίμεναν. Υπάρχουν πολλά άτομα, που παρόλο που απέτυχαν στις πανελλαδικές, αναδείχτηκαν αργότερα και πέτυχαν σημαντικά πράγματα στη ζωή τους. Το ότι δεν τα πήγατε καλά, δεν πρέπει να σας στενοχωρεί, αλλά να σας πεισμώσει για να διαβάσετε περισσότερο, αν έχετε σκοπό να ξαναδώσετε. Και για να λέμε την αλήθεια, πολλά άτομα έγραψαν χαμηλά, όχι γιατί δεν μπορούσαν παραπάνω, αλλά γιατί δεν διάβασαν αρκετά (υπάρχουν βέβαια εξαιρέσεις λόγω άγχους, ατυχίας κτλ). Αυτά και ελπίζω να μην πείραξαν κανένα τα λόγια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidaki_18

Νεοφερμένος

Η neraidaki_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
φιλε μου καλε... συμπασχουμε... μονο που εγω το αμοιρο ενα 12.124 ηθελα για το πολυπο8ητο αει των θεατρικων σπουδων... και το χανω κατα πασα πι8ανοτητα για 50 μορια αφου εβγαλα 12.084..παραλληλα με αυτο τα 4 απο τα 6 γραπτα μου πηγαν σε 3ο εξεταστη γιατι οι 2 πρωτοι δεν τα εβρισκαν μεταξυ τους κα8ως ειχαν μεγαλες αποστασεις οι βα8μοι τους... ΤΡΑΓΙΚΟΙΙΙΙ!!!
εμενα κυριως η απογοητευση μου στρεφεται στο γεγονος πως εγραψα 16.1 εκθεση που οοοολοι χτυπουσαν το κεφαλι τους στον τοιχο οπως επισης και στα αρχαια με εν 13.7 το οποιο δεν ειναι καθοοοολου ασχημο(!) κοινως,πηγα καλα στα δυσκολα και υποκειμενικα και σκοτωσα αυτα του διαβασματος.... δεν πειραζειιιιιιι.... σπασαμε τα παντα τριγυρω...καταπιαμε 1 λιτρο κρασι απο τισ 11 το πρωι κλαψαμε κ τον μισο ειρηνικο...αλλα ευελπιστουμε στην κυπρο! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Nαι αντέχω θα δώσω για 3η χρονιά!!!Όλα για όλα δεν θέλω να σπουδάσω κάτι που δεν θέλω και το ονειρό μου είναι να μπω μηχανολόγος και δεν το αφήνω με τίποτα στον κόσμο!!!Σου εύχομαι ΒΑΜ ΒΑΜ να κάνεις την καλύτερη σου επιλογή!!!:no1::D



You are my heroine :P


Χαρα στο κουραγιο σου!!!Εγω 2η φορα και με το ζορι την εβγαλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Καλα το κλαμα σημερα πηγε συνεφο εννοειτε εγω το μεσημαρι εστελνα μηνυματα εδω μεσα κ εκλαιγα...........τραγικη κατασταση infermo καλα τα λες αλλα η απογοητευση ειναι απογοητευση κ αυτη την στιγμη καποιους μας εχει κυριευσει κ δεν σκεφτομαστε καθαρα κ λογικα...εννοειτε πως δεν μας πειραζουν αυτα που λες
-----------------------------------------
You are my heroine :P


Χαρα στο κουραγιο σου!!!Εγω 2η φορα και με το ζορι την εβγαλα.
Εσυ πως τα πηγες μας ειπες? Δεν θυμαμαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Έχω μιλήσει με ορισμένα παιδιά και όταν τους είπα ότι έπρεπε να διαβάσουν κι άλλο και να μην βγαίνουν κάθε μέρα για καφέ, παρεξηγήθηκαν. Για να μην γίνει τίποτα παρόμοιο και εδώ, ανέφερα το τελευταίο. Η απογοήτευση όντως θα μείνει για λίγο καιρό, αλλά είναι στο χέρι σας να την ξεπεράσετε γρήγορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Καλα το κλαμα σημερα πηγε συνεφο εννοειτε εγω το μεσημαρι εστελνα μηνυματα εδω μεσα κ εκλαιγα...........τραγικη κατασταση infermo καλα τα λες αλλα η απογοητευση ειναι απογοητευση κ αυτη την στιγμη καποιους μας εχει κυριευσει κ δεν σκεφτομαστε καθαρα κ λογικα...εννοειτε πως δεν μας πειραζουν αυτα που λες
-----------------------------------------

Εσυ πως τα πηγες μας ειπες? Δεν θυμαμαι....


Δεν θυμασαι γιατι δεν ειπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
You are my heroine :P


Χαρα στο κουραγιο σου!!!Εγω 2η φορα και με το ζορι την εβγαλα.
Me too... :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έχω μιλήσει με ορισμένα παιδιά και όταν τους είπα ότι έπρεπε να διαβάσουν κι άλλο και να μην βγαίνουν κάθε μέρα για καφέ, παρεξηγήθηκαν. Για να μην γίνει τίποτα παρόμοιο και εδώ, ανέφερα το τελευταίο. Η απογοήτευση όντως θα μείνει για λίγο καιρό, αλλά είναι στο χέρι σας να την ξεπεράσετε γρήγορα
το πιστευεις οτι φετος ημουνα τοσο κουρασμενη και τρελη στο να πετυχω τον στοχο μου που δεν βγηκα ουτε μια μερα? ουτε καν χριστουγεννα κ πασχα κ ομως παλι τα σκ_τ_σα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
εγω δεν ποιανω ουτε την τριτη μου επιλογη κ κοντευω να τρελαθω.........................:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
εγω δεν ποιανω ουτε την τριτη μου επιλογη κ κοντευω να τρελαθω.........................:jumpy:



Χμμ,βγηκαν οι βασεις και δεν το ξερω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Χμμ,βγηκαν οι βασεις και δεν το ξερω?
γιατι υπαρχει περιπτωση να μην ανεβει η λογοθεραπεια κ η φυσικοθεραπεια ή να πεσουν? Εγω δε το νομιζω. Παντα εχουν μεγαλη ζητηση και τα τελευταια 4 χρονια ανεβηκαν και τα δυο τει υπερβολικα πολυ. Απορω γιατι λεγονται ακομα τει κ δεν γινονται αει με τοσα μορια?
-----------------------------------------
Να πω και κατι ασχετο? οποιος θελει μου απαντα
Καποτε υπηρχε η δυνατοτητα να παρεις μεταγραφη απο την πολη που περνας κ να πας εκει που σπουδαζει ο αδελφος σου. Ισχυει ακομα? Εγω μπορω να το χρησιμοποιησω? Περυσι μου ειχαν πει ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
γιατι υπαρχει περιπτωση να μην ανεβει η λογοθεραπεια κ η φυσικοθεραπεια ή να πεσουν? Εγω δε το νομιζω. Παντα εχουν μεγαλη ζητηση και τα τελευταια 4 χρονια ανεβηκαν και τα δυο τει υπερβολικα πολυ. Απορω γιατι λεγονται ακομα τει κ δεν γινονται αει με τοσα μορια?
-----------------------------------------
Να πω και κατι ασχετο? οποιος θελει μου απαντα
Καποτε υπηρχε η δυνατοτητα να παρεις μεταγραφη απο την πολη που περνας κ να πας εκει που σπουδαζει ο αδελφος σου. Ισχυει ακομα? Εγω μπορω να το χρησιμοποιησω? Περυσι μου ειχαν πει ναι



Εφοσον δεν εχουν βγει οι βασεις δεν μπορεις να ξερεις,η ελπιδα πεθαινει τελευταια,μην απογοητευεστε χωρις καν να ξερετε τις βασεις,απογοητευτητε ελευθερα μετα :P


για το 2 ερωτημα δεν γνωριζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top