Κινούμενα σχέδια

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κ εγω βλεπω... Μ αρεσει πολυ ο μπομπ σφουγγαρακης, σκουμπι ντου τα πονυ και τα αρκουδακια της αγαπης..!
:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κ εγω βλεπω... Μ αρεσει πολυ ο μπομπ σφουγγαρακης, σκουμπι ντου τα πονυ και τα αρκουδακια της αγαπης..!
:D:P


καλα τα αρκουδακια της αγαπης:s!!!αχουυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
καλα τα αρκουδακια της αγαπης:s!!!αχουυυ!


Γιατι τ λες...? Ειναι πολυ ωραιααααα...
:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
οπότε μας πιάνει μερικές φορές και τραγουδάμε ΣΚΟΤΑΔΙΙΙΙΙ ΤΟΥ ΑΔΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ (απ' την Παναγία των Παρισίων) έχοντας δει 1-2 ταινίες απανωτά ^^


καλα...τι μου θυμισες τωρα!!!ημουν πορωμενη με την συγκεκριμενη φραση!
-----------------------------------------
Γιατι τ λες...? Ειναι πολυ ωραιααααα...
:P:)

ναι βεβαια!:P:rucrazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
καλα...τι μου θυμισες τωρα!!!ημουν πορωμενη με την συγκεκριμενη φραση!
-----------------------------------------


ναι βεβαια!:P:rucrazy:


Εισαι πολυ κακια....
:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Ειμαι :D!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
To "Tρίο της Μπελβιλ" ήταν πανέμορφη ταινία...
Επίσης μου έχουν αρέσει πολύ τα: "Spirited Away", "Howl's moving Castle" και "Princess Mononoke" του Hayao Miyazaki.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εγώ έβλεπα
pokemon
digimon
power-Rangers yeaaah
ντρεικ το λαστηχένιο παιδί
yu-gi-oh
K πολλά αλλα .... που δέν θυμαμαι τώρα κ οταν τα θημηθώ θα με πιάσει συγκίνηση
Λυπάμαι τα παιδια αυτης της γενιάς
που για να δούν κατι καλό πρέπει να πάνε να το νοικιάσουν .. κ αμα υπάρχει:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγω εβλεπα το one piece ο λεγομενος ντρεικ,την Sakura Cardcaptor,Sakura Naruto, Sailor Moon, γενικα ολα τα manga animation πω ειναι πολλα θα τα γραψω σε λιστα κ θα τα μεταφερω εδω γιατι τωρα βαριεμαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εγω εβλεπα ντραγκονμπολ και ποδοσφιρο στο γαλαξια.τωρα εδω και ενα χρονο δε βλεπω τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Επειδή εδώ και 15' τραγουδάω 'Γουί αρ σαϊαμίζ ιφ γιου πλίζ, γουι αρ σαϊαζίμ ιφ γου ντοντ πλίζ!', σας βάζω το υπέροχο κομματάκι της ταινίας "Η Λαίδη και Ο Αλήτης"!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fxpN2XrYDLM[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίρις

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίριδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγω έβλεπα duck dogders
χελωνονιτζακια, γατοσκυλο, transformer και μπομπ σπογγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Θα πάω πολύ παλιά τώρα...:P

Κάντυ - Κάντυ (Θεϊκό......)
Η απόλυτη καρτουνοσαπουνόπερα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγω βλεπω naruto,bleach,one piece
εχω δει death note
και εχω αφησει το ελφεν λιντ στο 6 επεισοδιο για ευνοητους λογους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσει ο Λάζλο! Είναι τρελή αυτή η μαϊμού! Παλιά βέβαια, έβλεπα και Λίλο και Στιτς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Βλέπετε κινούμενα σχέδια? Αν ναι, γιατί? Αν όχι, γιατί? Γενικά τι γνώμη έχετε για αυτά? Ελπίζω να μην σας φανεί πολύ παιδικό το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
δεν βλέπω γιατι δεν μου κινούν το ενδιαφέρον πια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
δεν βλέπω γιατι δεν μου κινούν το ενδιαφέρον πια...

Και εμένα το ίδιο. ^^
Από πέρυσι δεν τα πολυβλέπω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Φυσικά και βλέπω:D
Ότι πρέπει είναι το πρωί:D
Από τις σαβούρες καλύτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top