[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Παιδιά δεν βγάζουμε άκρη.Σήμερα πέρνουσα από τα γραφείας της δευτέροβαθμιας κατά τις 6 το απόγευμα και ήταν ανοιχτά(συγκεκριμένα μόνο το τμήμα των επάλ)ενώ κλείνουν 2 κανονικά.Μήπως ετοίμαζαν τις καρτέλες?αγνωστο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
καλημεραα!!!!εγω θα παω μετα στ σχολειο,θα ρωτησω αμα εχουνε καμια ενημερωση για τα αποτελεσματα και βλεπουμε..... :P:):D:lol:
-----------------------------------------
μου ειπαν πως τα αποτελεσματα εχουν σταλει στα γραφει της δευτεροβαθμιας αλλα δεν ξερω ποτε θα ανακοινωθουν στ σχολειο!
-----------------------------------------
https://www.ypepth.gr/docs/25_06_2009_synenteyksh_typoy_ths_gg_ypepth_090626.doc

σε αυτη τη διευθηνση αναφερεται πως οι βαθμοι των επαλ θα αναρτηθουν στα λυκεια τ σαββατο 27/6 !!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αύριο από τις 11 και μετά παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδια ευχομαι καλη επιτυχια σε ολους για αυριο!!Μακαρι να πετυχουμε εκει που θελουμε!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
αυριο αμα ανοιξουν τ λυκεια!!αλλιως δευτερα!!!!!!
καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
γιατι ομως ρε παιδια να γινεται αυτο!!!αφου οι βαθμοι εχουν σταλει στα γραφεια καθε πολης!!!γτ δεν τ ανακοινωνουν??ελεοςςςς!!!!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Πήγα κι εγώ σχολείο σήμερα και ρώτησα και μου είπαν οτι αν δεν υπάρξει κάποιο λάθος θα αναρτηθούν μετα της 11!Καλή μας επιτυχία!!:D:no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
αυριο αμα ανοιξουν τ λυκεια!!αλλιως δευτερα!!!!!!
καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-----------------------------------------
γιατι ομως ρε παιδια να γινεται αυτο!!!αφου οι βαθμοι εχουν σταλει στα γραφεια καθε πολης!!!γτ δεν τ ανακοινωνουν??ελεοςςςς!!!!!!!!!!!!!!!:(


Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να βγουν την Δευτερα???Α οχι!!!!!!!!!Ελεος πια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Δηλαδη υπαρχει περιπτωση να βγουν την Δευτερα???Α οχι!!!!!!!!!Ελεος πια!!!!!!

Την δευτέρα θα έχουν βγεί σίγουρα!Αλλα είπαν οτι αν δεν υπάρξει κάποιο πρόβλημα, δηλαδή να είναι λάθος τα ονόματα, θα τα αναρτήσουν αύριο μετα της 11!Είναι 1000% σίγουρο!!!Η διευθύντρια όμως μου είπε οτι "Λογικά κατα τις 2 και πρόβλημα να υπάρξει θα τα αναρτήσουμε" !:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Internet οπως ειχαν βγαλει του τεε πριν αναρτηθουν στα σχολεια δεν παιζει να τα βρουμε?????Εχω αγανακτησει ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Internet οπως ειχαν βγαλει του τεε πριν αναρτηθουν στα σχολεια δεν παιζει να τα βρουμε?????Εχω αγανακτησει ρε παιδια

Μπορεί αλλά δεν είπαν τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Internet οπως ειχαν βγαλει του τεε πριν αναρτηθουν στα σχολεια δεν παιζει να τα βρουμε?????Εχω αγανακτησει ρε παιδια
πιστευω πως ολοι εχουμε αγανακτισει με αυτα τα αποτελεσματα!!!μακαρι 1.000.000 % να τ βγαλοθν αυριο χωρις να δημιουργηθει κανενα προβλημα!:no1:φτανει τοση αναμονη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virus

Νεοφερμένος

Ο virus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αμην..να βγουνε να τελειωνουμε....θελω να δω αμα κατεβω Αθηνα για τα αθληματα τις αεροποριας ...!!!μην παω τζαμπα..!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

holys

Νεοφερμένος

Ο holys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις αν βγηκαν τελικα τα αποτελεσματα γτ στο σχολειο μου δεν...αν ξερει καποιος ασ απαντηση γτ εχω σκασει με τα αναθεματισμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
μηπως ξερει κανεις αν βγηκαν τελικα τα αποτελεσματα γτ στο σχολειο μου δεν...αν ξερει καποιος ασ απαντηση γτ εχω σκασει με τα αναθεματισμενα

δεν βγηκαν!!απο οτι βλεπω στις συζητησεις το πιθανοτερο ειναι αυριο μετα της εντεκα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

holys

Νεοφερμένος

Ο holys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
δεν παει αλλο η κατασταση εχω σκασει και αθτοι ειναι αδιαφοροι τελιος για το επαλ ελπιζω αυριο να δοθμε προκοπι ευχαριστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παιδια πιστευω πως τελικα αυριο ειναι σιγουρατατο οτι θα βγουν τα αποτελεσματα!!δειτε αυτη την ειδηση https://news.gr.msn.com/social/article.aspx?cp-documentid=148197799
και παλι καλη επιτυχια αυριο σε ολους μας!!!!!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
αμην..να βγουνε να τελειωνουμε....θελω να δω αμα κατεβω Αθηνα για τα αθληματα τις αεροποριας ...!!!μην παω τζαμπα..!!!!:P

Σε ποιά ομαδα είσαι?Ομάδα εννοώ στα ΠΚΕ(αθλήματα, ψυχοτεχνικά,υγειονομικά)!Γιατί κι εγω έχω δηλόσει Αεροπορία!

παιδια πιστευω πως τελικα αυριο ειναι σιγουρατατο οτι θα βγουν τα αποτελεσματα!!δειτε αυτη την ειδηση https://news.gr.msn.com/social/articl...ntid=148197799
και παλι καλη επιτυχια αυριο σε ολους μας!!!!!!!!

Ναι είναι οριστικό επιτέλους!!!!:up:!!Ευχαριστούμε!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Nαι τελικα δεν βγηκαν σημερα...! Δεν πειραζει ομως τι σημερα τι αυριο! Καλη επιτυχια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν παιζει να κλεισω ματι σημερα.....Εχω κλασει μεντες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Γιατι ρε azor....???:lol: Αγωνια ετσι?Αντε μωρε καλα τ πηγατε ολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top