[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Mariosxania:
Bioursa δεν υπάρχει περίπτωση να βγούνε Σάββατο βράδυ καμία μα καμία.Πρωί ναι αλλά βράδυ με καμία παναγία....

Για πρωί λέει οχι για βράδυ!Άντε να δούμε πως τα πήγαμε επιτέλους!!!

-----------------------------------------------------------------------

Παιδιά ηρεμήστε!Εγώ δέχομαι όλες τις απόψεις!Αλλά ποιο πολύ συμφωνώ με το οτι όταν κάποιος έχει βάλει στόχο να περάσει απο ΕΠΑΛ Β Ομάδα και προσπαθήσει σκληρά θα τα καταφέρει!Ας μην υποβαθμίζουμε τους εαυτούς μας!Είναι επιλογή του καθένα για το ποιά Ομάδα θα διαλέξει αλλα θα πρέπει να γνωρίζει οτι αν επιλέξει Β Ομάδα θα ρίξει διάβασμα που θα το θυμάται για όλη του την ζωή!!!Με την Α Ομάδα όμως θα διαβάσει αρκετά λιγότερο και θα μπορέσει (λογικά) να περάσει σε ενα καλό ΤΕΙ!Αυτη είναι η άποψή μου!Ο καθένας διαλέγει την Ομάδα ανάλογα με τα θέλω και τις δυνάμεις του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree: Αυτο ακριβως....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Οκ έχετε απόλυτο δίκιο τι να πώ.Ας κρατήσει ο καθένας την άποψη του μιάς και γεμίσαμε με πολλά offtopic:).
Ontopic τώρα για πρωί Σάββατο πιθανό αλλά μάλλον Παρασκευή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μακαρι παρασκευη οσο νωρις τοσο καλυτερα!!αντε και καλα αποτελεσματα σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Οκ έχετε απόλυτο δίκιο τι να πώ.Ας κρατήσει ο καθένας την άποψη του μιάς και γεμίσαμε με πολλά offtopic:).
Ontopic τώρα για πρωί Σάββατο πιθανό αλλά μάλλον Παρασκευή...

Καλά απο offtopic αλλο τίποτα!!!!Ναι κι εγώ συμφωνώ για Παρασκευή!Αλλα εντάξει μία μέρα διαφορά είναι!!Θα δούμε στην πράξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Αν θυμάμαι καλά από χθες που μας είπε ο διευθυντής (δεν είμαι σίγουρος γιατί είχα και δύσκολη μέρα χθες) βγαίνουν παρασκευή απόγευμα και θα αναρτηθούν Σάββατο πρωί προς μεσημέρι.


Ρε Μαριε...Γιατι να μην εχει 16000 μορια και ναι χωρις τις ειδικοτητας? Ειναι μια απο τις περιπτωσεις π σου ειπα πριν.Εσυ η καποιος αλλος μπορει να μην ειστε τοσο καλοι μαθητες αλλα υπαρχουν εξαιρεσεις!! Γιατι δν θες να τ κατανοησεις και επιμενεις οτι καθε μαθητης τ ΕΠΑ.Λ ειναι καταδικασμενος και δεν ειναι καλος μαθητης????;)
Η biousra ηθελε να περασει στο πανεπιστημιο Μακεδονιας,εκατσε διαβασε σωστα και τα καταφερε..Ετσι ειναι
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εμας στ σχολειο μας ειπαν πως υπαρχει περιπτωση να ανακοινωθουν απο δευτερα...... :(:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εμας μας ειπαν οτι θα βγουν το Σαββατο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Αντε θα ξαναπάρω στο υπουργείο να ρωτήσω...
-----------------------------------------
Σαββατο μεσημέρι τελικά...
Αυτοί στο υπουργείο δεν την παλεύουν μία τελικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Zηταω συγνωμη εκ των προτερων........Μα ποσο γραμμενους μας εχουν ρε γαμω????Δηλαδη νταξει,αμα ειναι βγαλτετα και τον Αυγουστο.....Ποσο γτπ ειναι αυτοι ρε???????Ποσο ζωαρες ειναι????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Πολύ ζωάρες.Και ούτε ανακοίνωση δεν έβγαλαν:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάπως μεγαλύτερος, 26 ετών και η δουλειά μου είναι στατιστικός. Από ότι καταλαβαίνετε μου αρέσει και ασχολούμε με νούμερά... Όσον αφορά τους φίλους σας, στα γενικά λύκεια και το ΕΠΑΛ Β ΟΜΑΔΑΣ να θεωρείτε σίγουρο ότι οι βάσεις θα πάνε στο Θεό. Μικρή εξαίρεση οι σχολές θεωρητικής κατεύθυνσης. Με εσάς μόνο και μόνο με την εμπειρία μου, μιας και δεν έχουν βγει ακόμη οι βαθμοί σας, σας λέω ότι δεν πρέπει να συγκρίνετε με τις βάσεις του ΤΕΕ καθώς οι δικές σας θα είναι αρκετά πιο ψηλά. Αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένετε μέχρι τέλος Αυγούστου. Πάντως όταν βγουν οι βαθμολογίες (Τρίτη από όσο ξέρω) και τα στατιστικά (αργότερα) θα μπορέσω να σας πω περίπου που θα παίξουν τα περιζήτητα ΤΕΙ. Με βλέπετε έτσι ζεστό ανάμεσα σας, γιατί η κοπέλα μου έδινε μαζί σας. Καλή επιτυχία σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάπως μεγαλύτερος, 26 ετών και η δουλειά μου είναι στατιστικός. Από ότι καταλαβαίνετε μου αρέσει και ασχολούμε με νούμερά... Όσον αφορά τους φίλους σας, στα γενικά λύκεια και το ΕΠΑΛ Β ΟΜΑΔΑΣ να θεωρείτε σίγουρο ότι οι βάσεις θα πάνε στο Θεό. Μικρή εξαίρεση οι σχολές θεωρητικής κατεύθυνσης. Με εσάς μόνο και μόνο με την εμπειρία μου, μιας και δεν έχουν βγει ακόμη οι βαθμοί σας, σας λέω ότι δεν πρέπει να συγκρίνετε με τις βάσεις του ΤΕΕ καθώς οι δικές σας θα είναι αρκετά πιο ψηλά. Αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένετε μέχρι τέλος Αυγούστου. Πάντως όταν βγουν οι βαθμολογίες (Τρίτη από όσο ξέρω) και τα στατιστικά (αργότερα) θα μπορέσω να σας πω περίπου που θα παίξουν τα περιζήτητα ΤΕΙ. Με βλέπετε έτσι ζεστό ανάμεσα σας, γιατί η κοπέλα μου έδινε μαζί σας. Καλή επιτυχία σε όλους.

ευχαριστουμε για τ εωδιαφερον σου κ τις πληροφοριες :D βασικα ξερεις απο εγκυρη πηγη οτι θα βγουν μαλλον την τριτη ή το υποθετεις;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statistikos

Δραστήριο μέλος

Ο statistikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 674 μηνύματα.
Σαν και εσάς. Έτσι είπε ένας καθηγητής στην κοπέλα μου. Ο Σπηλιωτόπουλος είχε πει, πως ότι έχει να κάνει με πανελλήνιες θα έχει βγει μέχρι 30 Ιουνίου. Τώρα τι να σου πω, ΝΔ είναι αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάπως μεγαλύτερος, 26 ετών και η δουλειά μου είναι στατιστικός. Από ότι καταλαβαίνετε μου αρέσει και ασχολούμε με νούμερά... Όσον αφορά τους φίλους σας, στα γενικά λύκεια και το ΕΠΑΛ Β ΟΜΑΔΑΣ να θεωρείτε σίγουρο ότι οι βάσεις θα πάνε στο Θεό. Μικρή εξαίρεση οι σχολές θεωρητικής κατεύθυνσης. Με εσάς μόνο και μόνο με την εμπειρία μου, μιας και δεν έχουν βγει ακόμη οι βαθμοί σας, σας λέω ότι δεν πρέπει να συγκρίνετε με τις βάσεις του ΤΕΕ καθώς οι δικές σας θα είναι αρκετά πιο ψηλά. Αναγκαστικά θα πρέπει να περιμένετε μέχρι τέλος Αυγούστου. Πάντως όταν βγουν οι βαθμολογίες (Τρίτη από όσο ξέρω) και τα στατιστικά (αργότερα) θα μπορέσω να σας πω περίπου που θα παίξουν τα περιζήτητα ΤΕΙ. Με βλέπετε έτσι ζεστό ανάμεσα σας, γιατί η κοπέλα μου έδινε μαζί σας. Καλή επιτυχία σε όλους.

Ευχαριστούμε πολύ...Οι βαθμοί δεν βγαίνουν Τρίτη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ...Οι βαθμοί δεν βγαίνουν Τρίτη...
μαριε ειπες πως σ ειπαν απο τ υπουργειο οτι θα βγουν σαββατο ετσι;;;;;αυτη τη φορα στ ειπε με σιγουρια ή μπααα!!!!:P
γιατι απο οτι νομιζω οι δημοσιες υπηρεσιες κ ειδικα τα σχολεια δεν λειτουργου σαββατο :):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
μαριε ειπες πως σ ειπαν απο τ υπουργειο οτι θα βγουν σαββατο ετσι;;;;;αυτη τη φορα στ ειπε με σιγουρια ή μπααα!!!!:P
γιατι απο οτι νομιζω οι δημοσιες υπηρεσιες κ ειδικα τα σχολεια δεν λειτουργου σαββατο :):no1:

Ναι δεν λειτουργούν αλλά Σάββατο θα αναρτηθούν λογικά έχει τελειώσει η βαθμολόγηση!Ετσι κι αλλιώς τα σχολεία κλείνουν την Τρίτη!Άυριο που θα παρουμε τα πτυχία μας θα ρωτήσω κι εγώ και θα σας ενημερώσω!!

Zηταω συγνωμη εκ των προτερων........Μα ποσο γραμμενους μας εχουν ρε γαμω????Δηλαδη νταξει,αμα ειναι βγαλτετα και τον Αυγουστο.....Ποσο γτπ ειναι αυτοι ρε???????Ποσο ζωαρες ειναι????

Δίκιο έχεις!!Ένας μαθητής ΕΠΑΛ Α Ομάδας έγραψε μια επιστολή πρως τον Υπουργό παιδείας, τον Προθυπουργό και το ανάρτησε στο διαδίκτυο και πραγματικά του βγαζω το καπέλο!!Διαβάστε το...

https://www.meafora.gr/?p=1915
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ρε παιδια αφου τα σχολεια και οι δημοσιες υπηρεσιες ειναι κλειστες πως θα βγουν το σαββατο τα αποτελεσματα???δωστε μια σιγουρη απαντηση...μας εχουν χεσ,,νους εμας της α ομαδας..:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παρασκευη η Σαββατο Παρασκευη η Σαββατο Παρασκευη η Σαββατο Παρασκευη η Σαββατο Παρασκευη η Σαββατο???????????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackhell21

Νεοφερμένος

Η blackhell21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κωστα πιστεψε με εχω μπερδευτει και εγω... τελικα ποτε βγαινουν???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top