[ΕΠΑ.Λ] Πότε ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των πανελληνίων Α' Ομάδας

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ωραια.....αντε γιατι δεν αντεχω αλλο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Εννοείται ότι έχουν διορθωθεί απλά στο υπουργείο ξέρετε δουλεύουν σαν σκυλιά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Επειδή καταλαβαίνω ότι ψήνεσαι για ομάδα β:P μην κάνεις το λάθος σε προειδοποιώ....


:P:P:P Με καταλαβες ε......? Ε ναι οπως το ειπες ψηνομαι.Γιατι ομως να μν διαλεξω Β ??? Και Α δν με χαλαει μια χαρα σχολες εχει η πληροφορικη.
Θα δουμε :no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Και ξεχασα να πω για ολα π λετε για τα παιδια τ ΕΠΑ.Λ γιατι κ εσεις τ ΕΠΑ.Λ ειστε..
Να σας πω δν ειναι λιγο "χαζο" να υποβαθμιζετε τν ευτο σας???
Εγω ξερετε τι ξερω πως αν καποιος,οποιοςδηποτε βαλει κατω τν κωλο του και στρωθει να διαβασει θα πετυχει..Ανεξαρτητα αν ειναι ΓΕΝ η ΕΠΑ.Λ
δεν θελω να ακουω χαζομαριτσες..:P
Τα παιδια απο τα ΕΠΑ.Λ ειναι αληθεια τα πιο πολλα τεμπελιαζουν,και νομιζουν οτι το να πανε ΕΠΑ.Λ να πανε Α ομαδα θα περασουν...Καλα,γεια στα χαιρετησματα!!!
Αντε κ πειτε οτι περασουν σε μια σχολη,αντε να βγαλουν μετα την σχολη.
Προσωπικα εγω θα στρωθω τ χρονου οπως εκανα φετος και θα ειμαι ενταξει ανεξαρτητως ποια ομαδα θα διαλεξω.Και οτι λενε για τ ΕΠΑ.Λ στα αρ.........τους γραφω (μιλαω για τ παιδια τ ΓΕΝ και τους καθηγητες και οποιονδηποτε)
Θα τους δω μετα και αυτους.Αυτα ειχα να πω τα λιγα :P:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
:P:P:P Με καταλαβες ε......? Ε ναι οπως το ειπες ψηνομαι.Γιατι ομως να μν διαλεξω Β ??? Και Α δν με χαλαει μια χαρα σχολες εχει η πληροφορικη.
Θα δουμε :no1::no1::no1:
-----------------------------------------
Και ξεχασα να πω για ολα π λετε για τα παιδια τ ΕΠΑ.Λ γιατι κ εσεις τ ΕΠΑ.Λ ειστε..
Να σας πω δν ειναι λιγο "χαζο" να υποβαθμιζετε τν ευτο σας???
Εγω ξερετε τι ξερω πως αν καποιος,οποιοςδηποτε βαλει κατω τν κωλο του και στρωθει να διαβασει θα πετυχει..Ανεξαρτητα αν ειναι ΓΕΝ η ΕΠΑ.Λ
δεν θελω να ακουω χαζομαριτσες..:P
Τα παιδια απο τα ΕΠΑ.Λ ειναι αληθεια τα πιο πολλα τεμπελιαζουν,και νομιζουν οτι το να πανε ΕΠΑ.Λ να πανε Α ομαδα θα περασουν...Καλα,γεια στα χαιρετησματα!!!
Αντε κ πειτε οτι περασουν σε μια σχολη,αντε να βγαλουν μετα την σχολη.
Προσωπικα εγω θα στρωθω τ χρονου οπως εκανα φετος και θα ειμαι ενταξει ανεξαρτητως ποια ομαδα θα διαλεξω.Και οτι λενε για τ ΕΠΑ.Λ στα αρ.........τους γραφω (μιλαω για τ παιδια τ ΓΕΝ και τους καθηγητες και οποιονδηποτε)
Θα τους δω μετα και αυτους.Αυτα ειχα να πω τα λιγα :P:thanks:
Ενα θα σου πώ φιλικά.Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μην πείς:P
Οσο για να υποβαθμίζουμε τον εαυτό μας όπως λές και να το λέμε εδώ φαντάσου πόσο θέλουμε να σε προτρέψουμε από το κάνεις λανθασμένη επιλογή.
Για τις πανελλαδικές που λές δεν μπορείς να τις συγκρίνεις με το διάβασμα που έκανες στην β τάξη του επάλ.Δεν ξέρεις τι θα πεί πραγματικά διάβασμα για πανελλαδικές(ειδικά για β ομάδα).Και εγώ έτσι έλεγα αλλά είδα πόσο δύσκολα είναι.
Για καταλάβεις αφού είσαι τόσο καλός στο Τει πληροφορικής αθήνας μπαίνεις σίγουρα με πανελλαδικές α ομάδα(το οποίο έχει βάσει 17000 νομίζω για γελ).Για να μπείς σε καλό πανεπιστήμιο ή πολυτεχνείο φίλες μου θές 18 και(πάρα μα πάρα πολύ δύσκολο το θεωρώ άπιαστο από μαθητή του επάλ).Συνεχίζω να πιστεύω ότι δεν πρέπει να κάνεις την επιλογή αυτή.Αλλά αν θές και δεν αλλάζεις γνώμη ξεκίνα τώρα φροντιστήριο να καλύψεις τα κενά.
Τέλος φίλε Κώστα ειλικρινά μακάρι να μάστε εδώ του χρόνου και να με βγάλεις λάθος μακάρι.Σε όποιοα επιλογή σου εύχομαι καλή επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Φιλε Μαριε και παλι θα διαφωνισω μαζι σου γιατι κανεις λαθος.Ευχαριστω και για τις συμβουλες,και για τ χρονου στις πανελλαδικες.Εχουμε ολοι αναπτυξει μια "φιλικη σχεση εδω μεσα" και τ ξερω οτι με τ να λες αυτα τ πραγματα θα με κανεις να αποφασισω σωστα.(Δν ξερω αν τ εθεσα σωστα αυτο αλλα νομιζω οτι καταλαβατε τ εννοω)
1) πως ξερεις οτι εχω κενα σε καποιο μαθημα/τα ??? Επειδη παω ΕΠΑ.Λ σημαινει πως πρεπει να εχω κενα...(υποβαθμιζεις ξανα :P )
2) Οσο για τα πανεπιστημια δν θα με ενδιεφερε να περασω σε καποιο.Ενα καλο Α.Τ.Ε.Ι ειναι ισο με ενα πανεπιστημιο ετσι? π.χ Α.Τ.Ε.Ι Αθηνας ,Θεσσ/νικης κλπ
Οπως σ ειπα πριν λαθος τον μαθητων να ειναι ετσι,σε αυτη τν κατασταση να χαρακτηρισω.Καταλαβες??
Πρωσοπικα δν θα παω Β ομαδα Α θα παω,δεν τ ειπα απο αρχη γιατι ηξερα π θα κατελειγε η συζητηση και βγηκα σωστος..Ηθελα να πω 2 πραγματακια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Φιλε Μαριε και παλι θα διαφωνισω μαζι σου γιατι κανεις λαθος.Ευχαριστω και για τις συμβουλες,και για τ χρονου στις πανελλαδικες.Εχουμε ολοι αναπτυξει μια "φιλικη σχεση εδω μεσα" και τ ξερω οτι με τ να λες αυτα τ πραγματα θα με κανεις να αποφασισω σωστα.(Δν ξερω αν τ εθεσα σωστα αυτο αλλα νομιζω οτι καταλαβατε τ εννοω)
1) πως ξερεις οτι εχω κενα σε καποιο μαθημα/τα ??? Επειδη παω ΕΠΑ.Λ σημαινει πως πρεπει να εχω κενα...(υποβαθμιζεις ξανα :P )
2) Οσο για τα πανεπιστημια δν θα με ενδιεφερε να περασω σε καποιο.Ενα καλο Α.Τ.Ε.Ι ειναι ισο με ενα πανεπιστημιο ετσι? π.χ Α.Τ.Ε.Ι Αθηνας ,Θεσσ/νικης κλπ
Οπως σ ειπα πριν λαθος τον μαθητων να ειναι ετσι,σε αυτη τν κατασταση να χαρακτηρισω.Καταλαβες??
Πρωσοπικα δν θα παω Β ομαδα Α θα παω,δεν τ ειπα απο αρχη γιατι ηξερα π θα κατελειγε η συζητηση και βγηκα σωστος..Ηθελα να πω 2 πραγματακια:bye:

Δεν το ξέρω αλλά το μαντεύω.Σε φυσική,μαθηματικά έχεις κένα κατά 99%(μιλάμε για τα επίπεδα του γελ)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackhell21

Νεοφερμένος

Η blackhell21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
καλημερα... αντε ωραια για να φυγει το αγχος μας ποια.... δηλαδη ειναι σιγουρο για την παρασκευη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Κανεις λαθος....Τ λες μονο κ μονο επειδη παω ΕΠΑ.Λ.
Δηλαδη ολα τ παιδια τ ΓΕΝ ειναι αριστουχοι κ καλοι μαθητες..? Η δν εχουν κενα? ΟΧΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα θα σου πώ φιλικά.Μεγάλη μπουκιά φάε μεγάλη κουβέντα μην πείς:P
Οσο για να υποβαθμίζουμε τον εαυτό μας όπως λές και να το λέμε εδώ φαντάσου πόσο θέλουμε να σε προτρέψουμε από το κάνεις λανθασμένη επιλογή.
Για τις πανελλαδικές που λές δεν μπορείς να τις συγκρίνεις με το διάβασμα που έκανες στην β τάξη του επάλ.Δεν ξέρεις τι θα πεί πραγματικά διάβασμα για πανελλαδικές(ειδικά για β ομάδα).Και εγώ έτσι έλεγα αλλά είδα πόσο δύσκολα είναι.
Για καταλάβεις αφού είσαι τόσο καλός στο Τει πληροφορικής αθήνας μπαίνεις σίγουρα με πανελλαδικές α ομάδα(το οποίο έχει βάσει 17000 νομίζω για γελ).Για να μπείς σε καλό πανεπιστήμιο ή πολυτεχνείο φίλες μου θές 18 και(πάρα μα πάρα πολύ δύσκολο το θεωρώ άπιαστο από μαθητή του επάλ).Συνεχίζω να πιστεύω ότι δεν πρέπει να κάνεις την επιλογή αυτή.


δεν συμφωνω με τα παραπανω!!διοτι και εγω ειμαι μαθητρια επαλ(ομαδα Β) και εβγαλα 16000 και κατι μορια..το σαββατο δινω και αγγλικα αν γραψω ενα 10 εκει που πιστευω παραπανω θα γραψω παει 17000 και κατι πιανω την σχολη που θελω το οποιο ειναι στο πανεπιστημιο μακεδονιας,ενα απο τα καλυτερα της ελλαδας!!θελω να καταληξω οτι αν βαλεις στοχο για κατι θα το πετυχεις πιστεψε με!!
-----------------------------------------
το σαββατο 8 μιση η ωρα βγαινουν τα αποτελεσματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
το σαββατο 8 μιση η ωρα βγαινουν τα αποτελεσματα!![/quote]


δεν βγαινουν τελικα την παρασκευη?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μπραβο biousra...:no1:Αυτο ακριβως προσπαθω να εννοησω..Πως αν εχεις ενα στοχο θα τον πετυχεις οπως λες.Καλα αποτελεσματα και σε ενα (για ακομη μια φορα:P )
Στο Πανεπιστημιο Μακ σε ποιο τμημα..? Λογικα σε καποιο οικονομικο ετσι,αφου εισαι Οικονομικος τομεας.
Και 8.30 θα αναρτηθουν στα σχολεια η αργοτερα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ευχαριστω κωστα!!θελω ΔΕΟΠΣ(διεθνων οικονομικων πολιτικων σπουδων) του πανεπιστημιου μακεδονιας..αλλιως ΑΠΘ οικονομικων επιστημων..ενταξει θα δηλωσω σχολες και απο 2ο πεδιο οπως μαθηματικων βιολογων κτλ..

σημερα μας ανακοινωσε ο διευθυντης οτι το σαββατο 8 η ωρα θα εχει τα αποτελεσματα..και θα αναρτηθουν στις 8 μιση το αργοτερο στις 9 στα σχολεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzanakos

Νεοφερμένος

Ο tzanakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
παιδια σιγουρο για το σαββατο το πρωι???τσεκαρισμενο??? αντε να τελειωσει το μαρτυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια οπως ειπα ο διευθυντης το ειπε..δεν ξερω παραπανω πραγματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
εμας ο δικος μας ειπε πως το πιο πιθανο ειναι για παρασκευη!!!!αλλα ρε παιδια τι παρασκευη τι σαββατο το ιδιο ειναι!!σιγα τη διαφορα!χιιι!!!!!λιγη ακομα υπομονη απλως ας κανουμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Bioursa δεν υπάρχει περίπτωση να βγούνε Σάββατο βράδυ καμία μα καμία.Πρωί ναι αλλά βράδυ με καμία παναγία....
-----------------------------------------
δεν συμφωνω με τα παραπανω!!διοτι και εγω ειμαι μαθητρια επαλ(ομαδα Β) και εβγαλα 16000 και κατι μορια..το σαββατο δινω και αγγλικα αν γραψω ενα 10 εκει που πιστευω παραπανω θα γραψω παει 17000 και κατι πιανω την σχολη που θελω το οποιο ειναι στο πανεπιστημιο μακεδονιας,ενα απο τα καλυτερα της ελλαδας!!θελω να καταληξω οτι αν βαλεις στοχο για κατι θα το πετυχεις πιστεψε με!!

Ασε μας ρε σύ μας δουλεύεις 16000 χωρίς της ειδικότητας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Bioursa δεν υπάρχει περίπτωση να βγούνε Σάββατο βράδυ καμία μα καμία.Πρωί ναι αλλά βράδυ με καμία παναγία....
-----------------------------------------


Ασε μας ρε σύ μας δουλεύεις 16000 χωρίς της ειδικότητας???


δεν δουλευω κανεναν ξερω τι εχω γραψει αοθ 19 και κατι και αοδε 20 αλλα επειδη ποτε δεν ξερεις υπολογισα με δυο 17αρια σε αυτα τα 2 μαθηματα και μου βγαινουν 16000 και κατι!αν θελεις με πιστευεις!!:bye:

+ εννοειε πως θα βγουν πρωι,εγω ποτε ειπα βραδυ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ρε Μαριε...Γιατι να μην εχει 16000 μορια και ναι χωρις τις ειδικοτητας? Ειναι μια απο τις περιπτωσεις π σου ειπα πριν.Εσυ η καποιος αλλος μπορει να μην ειστε τοσο καλοι μαθητες αλλα υπαρχουν εξαιρεσεις!! Γιατι δν θες να τ κατανοησεις και επιμενεις οτι καθε μαθητης τ ΕΠΑ.Λ ειναι καταδικασμενος και δεν ειναι καλος μαθητης????;)
Η biousra ηθελε να περασει στο πανεπιστημιο Μακεδονιας,εκατσε διαβασε σωστα και τα καταφερε..Ετσι ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
+φωνω με τον κωστα!!θελει συστηματικο διαβασμα..να μην εχεις κενα απο τις προηγουμενες χρονιες,,αυτοπεποιθηση...και κυριως να μην εχεις αγχος!!μαριε εσυ δεν ξερω γιατι αντιδρας με αυτον τον τροπο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top