Γενικό - Πώς νιώσατε όσοι τελειώσατε τη Γ' Γυμνασίου;

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
βασικα επειδη εμεις θα παμε ολοι διπλα ακριβως που ειναι το λυκειο δεν πολυστενοχωριομαστε....μονο γ το τμημα υπαρχει καποια λυπη γιατι οπως λενε ολοι ακομα και οι καθηγητες ειμαστε οι πιο δεμενοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angel09

Νεοφερμένος

Η Angel09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση ιδιο με το δημοτικο . εγω στεναχωρεθηκα και για τους καθηγητες μου . Εσει8ς καθολου ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
μελαγχολια...πολυ..μελαγχολια..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση ιδιο με το δημοτικο . εγω στεναχωρεθηκα και για τους καθηγητες μου . Εσει8ς καθολου ;

Εντάξει όπως το πάρει κανείς..Δεν είναι όλοι οι καθηγητές το ίδιο καλοί και για να είμαι ειλικρινής δεν θα μου λείψουν και πολύ:P

Αλλά εσύ μπορεί να έχεις τους λόγους σου που στεναχωρέθηκες για αυτούς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mizzkaterinaki

Νεοφερμένος

Η Mizzkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Οχι δεν ηταν το ιδιο
Ο αποχωρισμος στο δημοτικο ηταν πιο μεγαλος, δυσκολος και ασχημος για μενα απο οτι φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

summer

Νεοφερμένος

Η summer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
χαιρομαι γιατι οσο να'ναι το λυκειο ειναι καινουριο περιβαλλον για μενα, αλλοι καθηγητες , αλλα παιδια ...
καταλαβαινω οτι εκει τελειωνουν τα ψεματα( οχι και τοσο στην πρωτη ταξη) αυτο με φοβιζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
ΧΑΡΑ!!ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Αυτό το μέρος το μισούσα..Κανείς δεν θα μου λείψει..πολλοί λίγοι καθηγητές μόνο..κανένας μου συμμαθητής,καμία αίθουσα,καμία καρέκλα!!Τίποτααααααα!
Αχ..είναι τελειααααα!
Ξαλάφρωσα οταν είδα οτι πέρασα και είδα τον έλεγχο μου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ΧΑΡΑ!!ΑΠΟΛΥΤΗ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
Αυτό το μέρος το μισούσα..Κανείς δεν θα μου λείψει..πολλοί λίγοι καθηγητές μόνο..κανένας μου συμμαθητής,καμία αίθουσα,καμία καρέκλα!!Τίποτααααααα!
Αχ..είναι τελειααααα!
Ξαλάφρωσα οταν είδα οτι πέρασα και είδα τον έλεγχο μου:D
Και εγώ.:iagree:
Ειδικά όταν είδα ότι εμεινε 5 μαθήματα ευχομαι να μην περάσει να είναι εκεί αιώνια.Γ Γυμνασίου.Είμαι τόσο χαρούμενη επειδή πέρασα με 17,1/13:jumpy: επειδή έμεινε σε Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία-Ιστορία-Αγγλικά:mad2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ πάλι παιδιά πολύ περίεργα.....ειναι αυτό που λέμε ανάμεικτα συναισθήματα.....εντάξει κουραστηκα με τις εξετάσεις και ήθελα λίγη ξεκούραση..παρόλ' αυτα όμως ειμαι λυπημένη που τελείωσε το Γυμνάσιο...Περάσαμε τοσο ωραία και τα τρια χρόνια ειδικά φέτος...Αλλά έτσι είναι....τώρα μπαίνουμε σε άλλη πραγματικότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Και εγώ.:iagree:
Ειδικά όταν είδα ότι εμεινε 5 μαθήματα ευχομαι να μην περάσει να είναι εκεί αιώνια.Γ Γυμνασίου.Είμαι τόσο χαρούμενη επειδή πέρασα με 17,1/13:jumpy: επειδή έμεινε σε Μαθηματικά-Φυσική-Χημεία-Ιστορία-Αγγλικά:mad2:
Ποια καλέ???:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Eίχα σκάσει όταν είχα τελείωσει το Γυμνάσιο. Τώρα πια χαίρομαι που είμαι Λύκειο :dance:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Γέλα πουλί μου γέλα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ποια καλέ???:(
Μια υποτιθέμενη φίλη μου.Μου έλεγε απο μπροστά ότι είναι φίλη μου και απο πίσω μου έριχνε πισωμαχαιριές
Δεν φαντάζεσαι πόσω ευχαριστήθηκα που έμεινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εε νταξει μωρε...μη γινεσαι τοοοσο κακια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
εε νταξει μωρε...μη γινεσαι τοοοσο κακια ;)
Για κατσε να σου λέει ηλίθια και άλλα τετοια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ξερω ακριβως πως ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Δεν ενιωσα τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
ξερω ακριβως πως ειναι.
Εσύ στην θέση δεν θα ένιωθες ικανοποίηση.Να βγάζει Μ.Ο 11,3 και να σου λέει θα μείνεις ενω στην ουσία μενει αυτή:):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω πάλι δεν ειπα ενα γειά σε ΚΑΝΕΝΑΝ καθηγητή και ενιωσα ΑΠΕΡΑΝΤΗ χαρα γιατι ξεφορτώθηκα εναν μαθηματικο που είχα στην μπουκα!

Μχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγω πάλι δεν ειπα ενα γειά σε ΚΑΝΕΝΑΝ καθηγητή και ενιωσα ΑΠΕΡΑΝΤΗ χαρα γιατι ξεφορτώθηκα εναν μαθηματικο που είχα στην μπουκα!

Μχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχα:lol:
Μπράβο καλά έκανες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top