Γενικό - Πώς νιώσατε όσοι τελειώσατε τη Γ' Γυμνασίου;

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Πώς νιώσατε που τελειώσατε το γυμνάσιο? Ήταν το ίδιο με τότε που τελειώσατε το δημοτικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ένιωσα τίποτα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλκης32962

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Βασικά λιγο στενοχωρήθηκα γιατι δε θα ειμαι με μερικα παιδια μαζι στο λυκειο.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Βασικά λιγο στενοχωρήθηκα γιατι δε θα ειμαι με μερικα παιδια μαζι στο λυκειο.:(

Συμφωνώ αν και από την τάξη μας μόνο 3 παιδιά θα πάνε ΕΠ.ΑΛ. πάντως θα μου λείψουν:'(!! Στενοχωρέθηκα περισσότερο τώρα παρά στο δημοτικό αφού είμαι μεγαλύτερη και έχω δεθεί περισσότερο όχι μόνο με άτομα αλλά και με το περιβάλλον!! Δύσκολο να αφήνεις τον τόπο όπου φοιτούσες 3 χρόνια!! Ωστόσο, υπάρχει και το Λύκειο!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εγω παλι εχω βαρεθει δν εχω καποιο συγκεκριμενο συναισθημα που τελειωνω το γυμνασιο απλα χαιρομαι που θα ερτηει το καλοκαιρι
αν κ θα βαριεμαι το θεωρω προτιμοτερο απο το να καθομαι ολη την μερα μεσα στο σπιτι κ να διαβαζω
αυτα
αλλα ουτε κ καιγομαι ιδιαιτερα να παω στο λυκειο γιατι εκει ξερω πως θα ειναι ακομη χειροτερα τεσ πα δν βαριεσαι καποια στιγμη ολα θα τελειωσουν
!!!!!!!:star:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Τίποτα απολύτως δεν ένιωσα..... :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

d3m1$94

Νεοφερμένος

Ο Ντεμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Τιποτα σπουδαιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

o!g@1994

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μήλος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
εγώ πιο πολύ στενοχωρήθηκα στο δημοτικό..εξάλλου στον ίδιο χώρο θα ειμαι και του χρόνου μιας και το λύκειο είναι μαζί με το γυμνάσιο μας,οπότε...σιγά την στενοχώρια..τι είχαμε,τι χάσαμε...καλά μπάνια!!!:D:D:D:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Ενιωσα τν ιδια αισθηση ανακουφιση που νιωθω παντα οταν τελιωνει το σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αντε να τελειώνουμε να κάνουμε κ τπτ χρήσιμο...
θα μ λειψουν καποιοι απιθανοι καθηγητες που ειχαν πλακα...
οσον αφορα τους συμμαθητες... γενικοτερα δν ειχαμε δεθει ως ταξη αλλα πολλους θα ηθελα να τους εχω και στο λυκειο...
τεσ πα συνεχιζουμε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Συμφωνώ!
Η ζωή συνεχίζεται!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
ούτε εγώ ενιωσα τίποτα καμία σχέση με το δημοτικό που είχα πλαντάξει στο κλάμα:(
εξάλλου δεν θα έλεγα ότι κάνω ιδιαίτερη παρέα μ' αυτούς που θα φύγουν, θα είμαι στο ίδιο κτίριο, ιδιοι καθηγητες τίποτα δεν θ' αλλάξει...συμφωνώ! τι είχαμε τι χάσαμε!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Αύριο είναι η τελευταία μέρα και για να πω την αλήθεια,μπορεί όλη τη χρονιά να περίμενα αυτή τη μέρα αλλά τώρα που έρχεται έχω στεναχωρηθεί λίγο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xxhitedragonxx

Νεοφερμένος

Η Καμία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 107 μηνύματα.
πιστεύω ότι περισσότεροι είχαν στενοχωρηθεί στο δημοτικό, γιατί όσο να ναι στο δημοτικό είστε από μικρά μαζί αναπτύσεται άλλη σχέση. στο γυμνάσιο και λύκειο είναι διαφορετικά, εκτός αν είσαι πάλι με τα ίδια παιδιά και κάποιοι πάνε σε κάποιο άλλο λύκειο ή κάτι τέτοιο. πχ εγώ δε νομίζω να στεναχωρηθώ, τα ίδια παιδιά που ήταν και φέτος, θα είναι και του χρόνου στο λύκειο, εκτός από μερικούς που δε μιλάμε πολύ. αυτά xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Καμια σχεση με το δημοτικο!!!!!καταρχην γιατι με τα περισσοτερα παιδια εχουμε χαθει αλλα με τα παιδια απο το γυμνασιο δεν προκειται να χαθουμε επειδη οι πιο πολλοι θα παμε στο ιδιο σχολειο.....:P:friends::friends::xalara::xalara:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο....έτσι και αλλιώς του χρόνου πάλι μαζί θα είμαστε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
αχ παιδιά στεναχωρέθηκα..ωραία ήταν στο γυμνάσιο...δεν ήταν?και τώρα θα είμαστε πάλι οι μικροί του λυκείου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εγώ φοβάμαι το γιουχάρισαμα απο τα παιδιά του Λυκείου.Δεν τράβηξα λίγα με το γυμνάσιο όταν ήμουν στην Α τάξη.Δεν θέλω να τα περάσω πάλι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Εγώ πάντως δεν ένιωσα απολύτως τίποτα. Το γυμνάσιο ήταν άθλιο. Στο δημοτικό έκλαψα. Ήταν και πολύ καλύτερα παιδιά τότε. Ελπίζω στο λύκειο να είναι καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα θα μου λείψει το γυμνάσιο.Και πιο πολύ θα μου λείψουν ο καθηγητής της Τεχνολογίας (στη Γ'γυμνασίου τον είχα Σ.Ε.Π) και τον είχαμε ζαλίζει.Μέχρι και ότι θα φύγει είπε στη Διευθύντρια :jumpy::lol::D.Επίσης θα μου λείψει και η καθηγήτρια των Αρχαίων μου που μιλούσε σαν λιμενεργάτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top