Βιολογικό ΑΠΘ

vasoyla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vasoyla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Το τμημα βιολογιας στην Κρητη ειναι το καλυτερο στην Ελλαδα και ενα απο τα καλυτερα στην Ευρωπη......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
παιδιά εγώ έβγαλα 18318 και δήλωσα πρώτη επιλογή βιολογία θεσσαλονίκης...τι λέτε έχω ελπίδες?:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Πιστευω πως ναι εχεις πολλες ελπιδες ειμαι της γνωμης οτι θα ανεβει αλλα οχι τοσο πολυ ( 200 μορια) αλλα πιο λιγο...Καλου κακου ομως ελπιζω να εχεις βαλει και σε αλλη πολη ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vricky17

Νεοφερμένος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
ναι έβαλα και σε άλλες πόλεις αλλά προτιμώ θεσσαλονίκη!ευχαριστώ που μου δίνεις κουράγιο γιατί μερικοί λένε οτι μπορεί να ανέβει μέχρι και 300 μόρια:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toniamp04

Νεοφερμένος

Η toniamp04 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
:Dεπειδη δεν μπορω ουτε εγω να σε βοηθησω...μπες σε κανενα σιτε να βρεις αυτο που ψαχνεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpek

Νεοφερμένος

Η mpek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Επέλεξε της πατρας μετα της κρητης ειναι το καλυτερο!
bobby ,μιας και εισαι πατρα, μηπως μπορεις να μου πεις ποσα εργαστήρια εχει το βιολογικό της πάτρας και πως ειναι κατανεμημενα στα εξάμηνα,ας πουμε σε καθε εξάμηνο και ενα εργαστήριο?και απο ποιο έτος ξεκινανε τα εργαστήρια?
σ'ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobby1

Νεοφερμένος

Ο bobby1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 64 μηνύματα.
https://www.biology.upatras.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=37&Itemid=29

Εδω θα τα βρεις όλα... Γράφει τις ωρες του εργαστηριου σε καθε μάθημα δίπλα... Τα εργαστήρια ξεκινάνε από το πρώτο εξάμηνο... Είναι αρκετα τα εργαστήρια. Σχεδόν σε κάθε μάθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mpek

Νεοφερμένος

Η mpek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Σ'ευχαριστω πολυ! Πω......ειναι πάρα πολλα ,πως την παλευετε? Τουλαχιστον δινετε στα περισσοτερα εξαμηνιαια εργασία ή δινετε καθε βδομαδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Επειδή ενδιαφέρομαι για εκληματολόγος πρέπει πρώτα κάποιος να περάσει βιολογικό, να γίνει βιοχημικός, να κάνει μεταπτυχιακό εκεί για να τον δεχτεί η αστυνομία και μετά γίνεται εγκληματολόγος; Από ποιες άλλες σχολες μπορείς να γίνεις εγκληματολόγος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Επειδή ενδιαφέρομαι για εκληματολόγος πρέπει πρώτα κάποιος να περάσει βιολογικό, να γίνει βιοχημικός, να κάνει μεταπτυχιακό εκεί για να τον δεχτεί η αστυνομία και μετά γίνεται εγκληματολόγος; Από ποιες άλλες σχολες μπορείς να γίνεις εγκληματολόγος;
Μπορείς να δεις και εδώ μήπως βρεις καμιά πληροφορία. Όπως και εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ωραία!ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iEmma

Νεοφερμένος

Η iEmma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω για το ΑΠΘ. Ενδιαφερομαι για το τμημα Βιολογιας αν και αυτο που πραγματικα θελω ειναι Βιοχημεια. Ειναι το ιδιο? Θελω να πω, μπορω με το πτυχιο που θα παρω απο εκει να δουλεψω αργοτερα ως βιοχημικος? Ή πρεπει οπωσδηποτε να παω σε σχολη βιοχημειας και βιοτεχνολογιας? Αν δεν μπορω να γινω απαραιτητα βιοχημικος, ποια αλλα παρομοια επαγγελματα υπάρχουν απτο ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

Κανενας ρε παιδια που να περασε Βιολογικο Θεσσαλονικης υπαρχει????Κανενας που να ειναι ηδη φοιτητης σε αυτο το τμημα να μας δωσει καμια συμβουλη????:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brownstone

Νεοφερμένος

Ο Brownstone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογικό απθ! 'Οντως υπάρχει κανείς να μας πει πληροφορίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εγώ πέρασα Βιολογικό απθ! 'Οντως υπάρχει κανείς να μας πει πληροφορίες?

Επιτελουςςςςς ενας συμφοιτητης!!!!!!!Απο θεσσαλονικη εισαι???Αντε απο Οκτωβρη θα γνωριστουμε και απο κοντα!!!!χααχαχαχα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brownstone

Νεοφερμένος

Ο Brownstone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Όντως! Όχι απο Αθήνα είμαι :P Έχεις ακούσει τπτ για τη σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ααααααα εγω απο εδω ειμαι!!!Αντε θα ξετρελαθεις πιστευω με την πολη!!!Ανεβηκες για να βρεις σπιτι???Για την σχολη τι να σου πω ψαχνω πληροφοριες απο την Δευτερα!!!!!Εμαθα οτι ειναι ενα πολυ οργανωμενο τμημα με καλες διασυνδεσεις με πανεπιστημια του εξωτερικου!!!Τα μαθηματα ειναι πολυ ενδιαφεροντα!!!Ειδικα απο το τριτο ετος που θα διαλεξουμε κατευθυνση ειναι καταπληκτικα(εχω μια ιδιαιτερη συμπαθεια στην γενετικη)!!!Πρωτη σου επιλογη ηταν???:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά που περάσατε στην σχολή, η Θεσσαλονίκη είναι πολύ ωραία πόλη και αν σας αρέσει η βιολογία θα περάσετε καλά στο πανεπιστήμιο ( ; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Συγχαρητήρια παιδιά που περάσατε στην σχολή, η Θεσσαλονίκη είναι πολύ ωραία πόλη και αν σας αρέσει η βιολογία θα περάσετε καλά στο πανεπιστήμιο ( ; )

Χαχαχα με πορωνει το ; στο τελος της προτασης χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Χαχαχα με πορωνει το ; στο τελος της προτασης χαχαχα

Επειδή δεν με παίρνει να κάνω τέτοιες δηλώσεις με ( . ) γιατί δεν ξέρω τι παίζει με τα πανεπιστήμια, μπορεί να τους αρέσει η βιολογία και τελικά να μην αρέσει το πανεπιστήμιο, οπότε βάζω ; just in case :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top