Θερινά μαθήματα

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Λοιπόν........
Έγω προσωπικά πιστεύω πως είναι νωρίς για θερινό φρο από τώρα..
κοίτα όμως παίζουν ρόλο πολύ παράγοντες για την απόφαση που πρόκειται να πάρεις όσον αφορά το θέμα αυτό.. Εννοώ ότι άμα δεν άνοιξες ποτέ στη ζωή σου βιβλίο και τώρα σου ήρθε καμία Θεία Φώτιση να στρωθείς από τώρα για να περάσεις κάπου σε δύο χρόνια.. είναι σημαντικό να αρχίσεις να στρώνεις βάσεις από τώρα γιατί......... Δε ξέρω αν με καταλαβαίνεται αλλά.. όποιος κατάλαβε κατάλαβε! :P
Εγώ δε κάνω, αλλά μέσα στο καλοκαίρι κάνω συνεχώς επαναλήψεις σε φυσική, άλγεβρα, γεωμετρίαγιατί μ'αρέσουν, είναι της κατεύθυνσης που θα επιλέξω και θέλω να μη τα ξεχάσω.. Αυτά!:thanks:
συμφωνω απολυτα...αλλα δεν θα ηταν κακο να περναμε και μια ματια απο την β' ομως ενας χρονος ειναι αρκετος για να τα εμβαθυνουμε. η επαναληψη και περισσοτερη εξασκηση θα ηταν οτι επρεπε καθως ειναι σημαντικη η υλη της α'λυκειου:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boss2009

Νεοφερμένος

Ο boss2009 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Στις 13 τότε



Γιατί εγώ το αντέχω; Μου' χει βγει η πίστη.

Κάνω

Άλγεβρα
Φυσική Γενικής
Φυσική Κατεύθυνσης
Μαθηματικά Κατεύθυνσης
Χημεία Κατεύθυνσης
Χημεία Γενικής
Έκθεση

Αυτά τα ολίγα. :p

Εγώ όμως μάθημα θα αρχίσω κατά τις 11 Σεπτέμβριου :dance:

Και Πάσχα-Χριστούγεννα καθόμαστε 15 μέρες, είτε είμαστε Α, είτε Β, είτε Γ. Αυτό με ενθαρρύνει κάπως.
:p
Να σου πω δημήτρη πόσες ώρες περίπου αφιερώνεις την μέρα για να διαβάσεις για τα θερινά του φροντιστηρίου σου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Μπορεί να κάνει κάποιος θερινά για να έχει καλύτερη απόδοση την νέα χρονιά ,όπως είπαν και άλλα παιδιά σε προηγούμενες απαντήσεις σε αυτό το τοπικ...Εγώ ανήκω πιστεύω σε αυτούς που θέλουν να έχουν καλύτερη απόδοση και να μάθω τα πράγματα καλύτερα...Δεν έχω κενά στα μαθήματα που με ενδιαφέρουν οπότε...καταλαβαίνετε..Βέβαια δεν ήμουν ποτέ μαθήτρια του 19 ,του 16-17 ήμουν αλλά τώρα στο λύκειο τα πράγματα στενεύουν...Τέλος πάντων ,πιστεύω οτι τα θερινά είναι για αυτόυς που θέλουν
1.να καλύωουν κενά.
2.να έχουν καλύτερη απόδοση στο σχολείο.

Δεν πιστεύω να υπάρχει άλλος λόγος για καλοκαιρινά..Εκτός και αν θες να είσαι μαζί με τους φίλους σου για να κάνεις χαβαλέ μέσα στην τάξη αν και στα τμήματα λυκείου δεν υπάρχουν τέτοια..Μόνο στων γυμνασίων (έχω αρχίσει φροντηστίριο απο την 3η γυμνασίου γιατί είχα πρόβλημα στα αρχαία).Απο μικρή στα βάσανα που λέμε..:'(:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Να σου πω δημήτρη πόσες ώρες περίπου αφιερώνεις την μέρα για να διαβάσεις για τα θερινά του φροντιστηρίου σου ?

Κανα 2ωρο.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Σκέφτομαι να κάνω θερινά Μαθήματα.Άν αποφασίσω και κάνω για Μαθηματικά-Φυσική κανονικά θα ξεκινήσω την Άλλη εβδομάδα μέχρι της 11 Αυγούστου.160Ε στο φροντιστήριο ή 200 Ε Στο σπίτι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εγω θα κανω τον αυγουστο..φιλολογικα που ομως ακομα δε ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

k@terin@ st@rsky

Νεοφερμένος

Η katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
εγω δεν θα κανω κανενα μαθημα το καλοκαίρι οχι οτι κανω μαθήματα το χειμώνα αλλά θεωρώ οτι δεν μου χρειάζονται .... επίσης είμαι της γνώμης οτι μπορώ να τα καταφέρω και μόνη μου και ο καθένας μας και απο το να δίνω λεφτά σε δασκάλους που μπορει να μην σε μαθουν προτιμώ να διαβαζω με φιλουσ που είναι και ποιο διασκεδαστηκό ..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
εγω δεν θα κανω κανενα μαθημα το καλοκαίρι οχι οτι κανω μαθήματα το χειμώνα αλλά θεωρώ οτι δεν μου χρειάζονται .... επίσης είμαι της γνώμης οτι μπορώ να τα καταφέρω και μόνη μου και ο καθένας μας και απο το να δίνω λεφτά σε δασκάλους που μπορει να μην σε μαθουν προτιμώ να διαβαζω με φιλουσ που είναι και ποιο διασκεδαστηκό ..............

Με τους φιλους ειδικα το καλοκαιρι περισσοτερο χαβαλε θα κανετε παρα θα διαβαζεται.Και οσο για το δασκαλο κατι θα σου μαθει.Δεν μπορει να ταξερεις ολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
οχι νομίζω ότι είναι υπερβολικό το θερινό για τη β' λυκείου.Του χρονου μάλλον θα κάνω θερινό σε φροντιστήριο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick_the_greek

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν θα κάνω φρο αλλά μόνος όταν δεν έχω δουλειά κάνω διανυσματα! Πιστεύω ότι παίρνω μια ιδέα.... κι ας μην τα καταλαβαίνω όλα! Το είχα κανει κ πέρυσι με την άλγεβρα και δεν χρειάστηκε να ζοριστώ καθόλου μέσα στην χρονιά.... στον χαβαλέ 20... Δοκιμάστε το!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ίσως έχεις δίκιο.Αλλά 1 λόγος που θα πάω φροντιστήριο είναι επειδή μας δίνουν περισσότερο ποιο λιανά το μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Εγώ παιδιά δεν θα κάνω φρο αλλά μόνος όταν δεν έχω δουλειά κάνω διανυσματα! Πιστεύω ότι παίρνω μια ιδέα.... κι ας μην τα καταλαβαίνω όλα! Το είχα κανει κ πέρυσι με την άλγεβρα και δεν χρειάστηκε να ζοριστώ καθόλου μέσα στην χρονιά.... στον χαβαλέ 20... Δοκιμάστε το!!!

συμφωνω μαζί σου απόλυτα.Ασετο:παιδιά ξερει κανεις πώς μπορω να δημιουργήσω ενα νέο θέμα?ευχαριστώ προκαταβολικά:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πατάς εκεί που λέει ''νέο θέμα'' στο κόκκινο πλαίσιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
σε 2 βδομαδες τελειωνουν και αυτα:jumpy:
αλλα 4 μαθηματα αλλα και απο 4ις ωρες την καθε φορα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πατάς εκεί που λέει ''νέο θέμα'' στο κόκκινο πλαίσιο.

ευχαριστώ πολύ.Αλλα δεν καταλαβα ακριβώς.Αυτό το κόκκινο πλαίσιο πού είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Πάνω από τα θέματα που υπάρχουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πάνω από τα θέματα που υπάρχουν.

ευχαριστώ παρα πολύ.Ισως εγινα λιγο κουραστικός αλλα είμαι καινουριος στο site.ευχαριστώ παντως:thanks::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iStudy

Νεοφερμένος

Ο iStudy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,πια η άποψη σας για τα καλοκαιρινά μαθήματα από την Α για Β λυκείου στα μαθήματα μαθηματικά και τη φυσική .Έχετε κάποια αντίστοιχη εμπειρία ? Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Χαλάρωσε τώρα που μπορείς.
Τέλη Αυγούστου με Σεπτέμβριο ξεκίνησε μαθήματα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
έκανα μόνο τον Ιούλιο κάποια σκόρπια μαθήματα,βγάλαμε το κεφάλαιο της ευθείας.Και μετά εντατικά ξεκίνησα τέλη Αυγούστου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top