Γενικό - Ποιά είναι τα μαθήματα που σας ενδιαφέρουν;

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω ποιά είναι τα αγαπημένα σας μαθήματα και ποιά όχι.Δεν είναι ανάγκη να είστε καλοί σε αυτά απλά πείτε ποιά σας ενδιαφέρουν και ποιά όχι.Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρουν: η φυσική,η ιστορία και τα μαθηματικά!Αυτά που δεν αντέχω παρόλο που είναι έστω και λίγο ενδιαφέρον είναι τα αρχαία και η Ελένη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
:bye: εμένα με ενδιαφέρουν πολυ τα μαθηματικα...αν και όλοι στην τάξη μου τα μίσουν,εγώ εχω φάει κόλλημα!!!!:xixi: ακόμα ωραία είναι τα φιλολογικά...αλλα όχι και τέλεια!!!! δεν μου αρέσει καθόλου η φυσική και η ιστορία!!!!!! μπλιαχ...!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω ποιά είναι τα αγαπημένα σας μαθήματα και ποιά όχι.Δεν είναι ανάγκη να είστε καλοί σε αυτά απλά πείτε ποιά σας ενδιαφέρουν και ποιά όχι.Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρουν: η φυσική,η ιστορία και τα μαθηματικά!Αυτά που δεν αντέχω παρόλο που είναι έστω και λίγο ενδιαφέρον είναι τα αρχαία και η Ελένη!

Συμφωνώ απολύτως!! Μόνο που τα αρχαία τα αντέχω όμως η Ελένη δεν παίζεται με τίποτα!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
χαχα ναι ακριβώς..τώρα με καταλαβαίνεις:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αφού αυτά τα μαθήματα είναι παραμύθια και ως γνωστόν τα παραμύθια σε κοιμίζουν.... Το ίδιο κάνουν και ο Όμηρος και ο Ευρυπίδης και ο Αριστοφάνης!!
Βασικά στον Αριστοφάνη οι Όρνιθες είναι ανυπόφοροι!! Όλο τσιρίζουν και φωνάζουν!!:mad::)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Εμένα ποιο πολύ μου αρέσουν τα μαθηματικά, η βιολογία, η ιστορία , η φυσική και η γεωγραφία. Από την άλλη δεν μπορώ καθόλου την ιλιάδα, την οικιακή οικονομία και τα γαλλικά….:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Η ιλιάδα ανήκει στα παραμύθια που είπε η Ιωάννα...οπότε ανεμενόμενο ήταν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mimitsaki

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Η ιλιάδα ανήκει στα παραμύθια που είπε η Ιωάννα...οπότε ανεμενόμενο ήταν!
Ανεμενόμενο δεν λες τίποτα...και όχι απλός παραμύθι νανούρισμα θα το έλεγα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitouras

Νεοφερμένος

Ο mathitouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μαθηματικα,φισικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Εννοείται ολα τα θετικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xr!$t!n@k!

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κ εγω στη Ελενη κοντευα να κοιμηθω κα8ε φορα!:P:xixi:δεν παιζεται οντος!ελλεινη κατασταση!ουτε και οι ορνι8εσ μ αρεσαν κ πολυ βεβαια αν ε3ερεσεις τ γελια π ριχναμε στην τα3ι μ τ...σεξουαλικα υπονοουμενα του Αριστοφανη μ ολους τους συμμα8ητες (αγορια κυριως!) να λενε στην κα8ηγητρια οτι δν καταλαβαν τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη ν εχει σκασει στα γελια κ ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!!!!!πιλυυυυ γελιο λεμεεεε!!!:xixi::lol::lol:
-----------------------------------------
στην Ελενη οντος η κατασταση ηταν ψιλοελλεινη ωρες ωρες!!:Pουτε και οι Ορνι8ες μου αρεσαν αν ε3ερεσεις τα γεου ριχναμε μεσα στην τα3ι μ τ...σε3ουαλικα υπονοουμενα τ Αριστοφανη!!:xixi:μ τς συμμα8ητςε μου(τ αγορια κυριως!)να λενε στην κα8ηγητρια να τους ε3ηφησει τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη να σκαει στα γελια και ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!:lol:μιλαμε πολυυυυυ γελιο!:jumpy::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefter@kis

Νεοφερμένος

Ο lefter@kis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ολα τα θετικα + την πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κ εγω στη Ελενη κοντευα να κοιμηθω κα8ε φορα!:P:xixi:δεν παιζεται οντος!ελλεινη κατασταση!ουτε και οι ορνι8εσ μ αρεσαν κ πολυ βεβαια αν ε3ερεσεις τ γελια π ριχναμε στην τα3ι μ τ...σεξουαλικα υπονοουμενα του Αριστοφανη μ ολους τους συμμα8ητες (αγορια κυριως!) να λενε στην κα8ηγητρια οτι δν καταλαβαν τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη ν εχει σκασει στα γελια κ ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!!!!!πιλυυυυ γελιο λεμεεεε!!!:xixi::lol::lol:
-----------------------------------------
στην Ελενη οντος η κατασταση ηταν ψιλοελλεινη ωρες ωρες!!:Pουτε και οι Ορνι8ες μου αρεσαν αν ε3ερεσεις τα γεου ριχναμε μεσα στην τα3ι μ τ...σε3ουαλικα υπονοουμενα τ Αριστοφανη!!:xixi:μ τς συμμα8ητςε μου(τ αγορια κυριως!)να λενε στην κα8ηγητρια να τους ε3ηφησει τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη να σκαει στα γελια και ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!:lol:μιλαμε πολυυυυυ γελιο!:jumpy::lol:


Καλά με αυτά τα σεξουαλικά υπονούμενα στις όρνιθες πέφτει άλλο γέλιο και σε εμάς.Κάθε στίχος και ένα υπονοούμενο.Ε μα πώς να αντέξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THERISTIS

Νεοφερμένος

Ο THERISTIS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εμενα μ αρεσουν τα αρχαια ,τα μαθηματικα κ η βιολογια .Αν κ τρελαινομαι για αυτα τα μαθηματα ωστοσο δν παραμελω κ τα υπολοιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babygirl

Νεοφερμένος

Η ΛοΛα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
τρελαινομαι κυριολεκτικα για κειμενα,ελενη,Ιστορια!,αρχαια,γλωσσα,αγγλικα κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
τρελαινομαι κυριολεκτικα για κειμενα,ελενη,Ιστορια!,αρχαια,γλωσσα,αγγλικα κλπ

Δηλαδή δεν σαρέσουν καθόλου τα θετικά...σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babygirl

Νεοφερμένος

Η ΛοΛα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Δηλαδή δεν σαρέσουν καθόλου τα θετικά...σωστά?


μονο δεν μου αρεσουν??? τα απεχθανομαι !!!δεν τα αντεχω με τιποτα ομως!!:s:s:s:s:s:sick::sick::sick::down::down::down::down::wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
:lol: Εγώ πιστεύω πως το σωστό είναι αυτό που είπε ο theristis ότι δηλαδή να σαρέσουν κάποια μαθήματα αλλά να μην παραμελείς τα υπόλοιπα γιατί μετά δεν θα ξέρεις που παν τα τέσσερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
κ εγω στη Ελενη κοντευα να κοιμηθω κα8ε φορα!:P:xixi:δεν παιζεται οντος!ελλεινη κατασταση!ουτε και οι ορνι8εσ μ αρεσαν κ πολυ βεβαια αν ε3ερεσεις τ γελια π ριχναμε στην τα3ι μ τ...σεξουαλικα υπονοουμενα του Αριστοφανη μ ολους τους συμμα8ητες (αγορια κυριως!) να λενε στην κα8ηγητρια οτι δν καταλαβαν τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη ν εχει σκασει στα γελια κ ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!!!!!πιλυυυυ γελιο λεμεεεε!!!:xixi::lol::lol:
-----------------------------------------
στην Ελενη οντος η κατασταση ηταν ψιλοελλεινη ωρες ωρες!!:Pουτε και οι Ορνι8ες μου αρεσαν αν ε3ερεσεις τα γεου ριχναμε μεσα στην τα3ι μ τ...σε3ουαλικα υπονοουμενα τ Αριστοφανη!!:xixi:μ τς συμμα8ητςε μου(τ αγορια κυριως!)να λενε στην κα8ηγητρια να τους ε3ηφησει τα συγκεκριμενα σημεια κ αυτη να σκαει στα γελια και ν κοκκινιζει ταυτοχρονα!!:lol:μιλαμε πολυυυυυ γελιο!:jumpy::lol:

Στην Οδυσσεία το κάνατε αυτό που λέει

"Τα αρχίδια θα σου ξεριζώσω, ωμά να σου τα φάνε τα σκυλιά";

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Αρης!

Νεοφερμένος

Ο Αριστοτέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Στην Οδυσσεία το κάνατε αυτό που λέει

"Τα αρχίδια θα σου ξεριζώσω, ωμά να σου τα φάνε τα σκυλιά";

:P

χαχαχα:lol::lol::lol: το θυμάμαι σαν χθές!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top