Πόσες ξένες γλώσσες μιλάτε και ποιες είναι;

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μιλάτε καμία ξένη γλώσσα;Αν ναι ποιες είναι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Aγγλικα με χαρτι, κατι ψιλα απο γαλλικα και ιαπωνικα.
Ιαπωνικα λιγες μερες να κατσεις στη χωρα μαθαινεις. Ή αλλιως μαθαινεις νοηματικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Αχα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Aγγλικα με χαρτι, κατι ψιλα απο γαλλικα και ιαπωνικα.
Ιαπωνικα λιγες μερες να κατσεις στη χωρα μαθαινεις. Ή αλλιως μαθαινεις νοηματικη.

Γιατί ''αλλιώς''; Και τι θα κάνεις τις λίγες αυτές μέρες; :P

Αγγλικά, καλά. Γαλλικά, στα χαρτιά.

Κάποτε είχα ασχοληθεί, ή τουλάχιστον έτσι έλεγα, με Sindarin αλλά ήμουν μικρός και επειδή ήταν δύσκολη την άφησα. Θα ασχοληθώ πάλι όμως, κάποτε, σοβαρά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myriam-snowwhite

Νεοφερμένος

Η μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σίνδος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εγω γνωριζω παρα πολυ καλα αγγλικα εχω το proficiency και γαλλικα αρκετα καλα εχω το delf b2...........απο κει και περα γνωριζω και ιταλικα ισπανικα και ελαχιστα ρωσικα και ιαπωνικα αλλα μην φανταστειτε τρελα πραγματα.....γνωριζω λεξεισ......τωρα τελευταια μαθαινω και περισσοτερα ιαπανικα απο ενα site πολυ καλο.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω μονο αγγλικουλια!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Αγγλικά και ρώσικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
αγγλικα αρκετα καλα...ιταλικα καλα...και ευελπιστω σε αλλες γλωσσες γτ μου αρεσει η διδικασια! αα και γαλλικα οτι καναμε στο σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Αγγλικά, γαλλικά και λίγα ισπανικά και ιταλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί ''αλλιώς''; Και τι θα κάνεις τις λίγες αυτές μέρες; :P

Αγγλικά, καλά. Γαλλικά, στα χαρτιά.

Κάποτε είχα ασχοληθεί, ή τουλάχιστον έτσι έλεγα, με Sindarin αλλά ήμουν μικρός και επειδή ήταν δύσκολη την άφησα. Θα ασχοληθώ πάλι όμως, κάποτε, σοβαρά.

Aφού έχεις προφ στα αγλλικά ρε Γιώργο:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Γιατί ''αλλιώς''; Και τι θα κάνεις τις λίγες αυτές μέρες; :P

Αγγλικά, καλά. Γαλλικά, στα χαρτιά.

Κάποτε είχα ασχοληθεί, ή τουλάχιστον έτσι έλεγα, με Sindarin αλλά ήμουν μικρός και επειδή ήταν δύσκολη την άφησα. Θα ασχοληθώ πάλι όμως, κάποτε, σοβαρά.

Εγω 10 μερες που εκατσα τουρισμο εκανα παντως.
Και επειδη δεν εχουν ΙΔΕΑ απο αγγλικα, για να συνεννοηθεις ή εξασκεις τη γλωσσα, ή τη νοηματικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω ξερω πολυ καλα αγγλικα,γαλλικα εχω παρει το Delf αλλα ουσιαστικα δεν τα ξερω και πολυ καλα.Και ξεω και λιγα Ισπανικα επειδη εχω παει καμποσες φορες Ισπανια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
-Αγγλικα. Εχω Lower και παρολο που δεν τα εξασκω παρα πολυ, νομιζω οτι μπορω ακομα να συνεννοουμαι μ' αυτα (στον γραπτο λογο νομιζω οτι ειμαι καλυτερος, εχω χρονια να μιλησω Αγγλικα). Καποια στιγμη θελω να παρω και το Proficency.
-Ιταλικα. Εκανα 3,5 χρονια, εδωσα 3 φορες, αλλα λογω κακου φροντιστηριου και ελλειψης επιμελειας απο μερους μου, κοπηκα και τις 3. Κατι απειροελαχιστα θυμαμαι, αλλα καποια στιγμη θελω να παρω ενα χαρτι σ' αυτη τη γλωσσα.

Αυτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να πω ότι ξέρω καλά αγγλικά αν και δεν έχω πάρει ακόμα το lower. Ακόμη ξέρω γαλλικά και το Β2 θα το δώσω το Μάιο... Αυτά.. Ελπίζω και σε περισσότερα...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
αγγλικά καλά , γαλλικά λίγο καλύτερα θα έλεγα απο τα αγγλικά[αν και και στις δύο εχω β2]...και αυτό το καλοκαίρι,δηλαδή μετά τις εξετάσεις πρόκειται να ξεκινήσω ισπανικά...ενώ απο τη νέα σχολική χρονιά θα συνεχίσω γαλλικά για γ1...αυτά τα ολίγα λοιπόν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αγγλικά και Γαλλίκα. Και στις 2 εχω τυπικά επίπεδο Γ2 αν και αγγλικα έχω κατι χρόνια να μιλήσω, πιστευω πως έχω ξεχασει τα περισσότερα. Αντιθετα, γαλλικά είμαι σε πολύ καλύτερο επίπεδο μιας και ακομα και τωρα τα εξασκώ.
Του χρόνου θα ξεκινήσω Ρωσικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gelo75

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
aleka ποιο απο τα διο εξασκεις? και ποιο ξεχασες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παντως βλέπω πολυγλωσσικοτητα στο φορουμ...:P
Mονο εγω θα μεινω κουτσουρο με το να ξερω μονο μια γλωσσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
aleka ποιο απο τα διο εξασκεις? και ποιο ξεχασες?


Ουπς, τυπογραφικο! Σορυ, το διορθωσα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Σελω και γωωωω και ξερω πολλες γλωσσες...:P
Μονο εγω ξερω μονο αγγλικα?:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top